logo Jeronimo Martins Biedronka

Jeronimo Martins Biedronka

Ruda Śląska

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

nomo 2013-04-03 19:56:37
[usunięte przez moderatora] Dyszy jeżdzi znęca sie nad pracownikami psychicznie
Adam K 2014-06-10 21:48:20
Niestety poprzednik ma rację ale są gorsi.
Mobbing w biedronce powrócił w WIELKIM stylu.

Czy wie ktoś coś na temat masowych czystek/zwolnień w Biedronkach "starych" zastępców i kierowników? Na śląsku poleciało już kilkanaście osób z różnych powodów. Spora część osób siedzi na zwolnieniach lekarskich czekając na wypowiedzenia.
Czy ma to związek z planowanym zatrudnieniem 1000 absolwentów do Biedronek?

"W ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy Grupa Jeronimo Martins planuje zatrudnić ok. 1000 absolwentów uczelni wyższych na stanowiska kierownicze w sklepach sieci Biedronka.

Ewa 2014-06-11 14:18:05
Coś w tym jest.
Dyrektor jeździ, Dyszy i degraduje kierowników, ale tylko tych starych.
anonim 2014-06-16 01:29:51
Czemu takie cuda się dzieją w Rudzie. Mi kazali pisać donosy na kiero
Kursant 2014-06-17 21:02:17
zgodze sie, ze taka osoba po studiach pewnie ma tylko wiedze w teorii, a nie w praktyce. co mogliby by zrobic pracodawcy jak biedronka, zeby studenci i przyszli absolwenci byli lepiej przygotowani? bo jak dla mnie to trzeba wiecej praktyk podczas studiow im oferowac.
kkkk 2014-11-24 22:44:19
co taki absolwent będzie wiedział o pracy na sklepie w praktyce bo może w teorii tak będzie wymyślał ponad możliwości pracownika już teraz jest przerabane z promocja , folderem, mega rabatam ,tak tylko na nic nie ma czasu nawet godnie posprzatac sklepu i jeszcze jedno do tych pacanow co cały czas zmieniają leaut walnicie się wczoło albo sami przyjdźcie sobie go zrobić na sklepie kasjerzy maja co robic i tak bez waszego leautu
kkk 2014-11-24 22:48:22
jeszcze jedno czy ktoś cos wie na temat nowego naliczania premii czy uż jest wliczone w premie jeśli wezme w danym miesiącu uż to moja premia będzie mniejsza bo wszystkie kierowniczki tak nam mówia bardzo proszę o odpowiedz
daniel 2015-02-03 09:17:12
witam to co się dzieje w centrum jmp w rudzie sl szyb walety to mało powiedziane pracujesz po 8 godz przychodzą żebyś został codziennie dłużnej a jak nie to ci grafik zmieniaj z dnia nadzień ciągle jakieś niedomówienia. Tam pracują w tym biurze same dzieci co nie umieją zarządzać 90cioma osobami masakra, a o wypłatach nawet nie wspomnę zresztą jak ktoś jest ambitne to zapraszamy i sam się przekona.To praca fizyczna i zarazem psychiczna która wysysa energie człowieka do ostatniej kropli pozdrawiam.
aNNONyMous 2016-06-15 17:39:19
Pracuje w bierdonce od jakiegos czasu i musze powiedziec ze nie jest kolorowo
stawka : 2320 brutto + 300 brutto za obecnosc co kazdy miesiac + premia wydajnosciowa + obiady - odciagaja tylko podatek.
Grafik : to poprostu 8 cod swiata praca na 2 zmiany w godzinach 12 - 9 i 9 - 5 rano na wolne weekendy nie ma co liczyc za bardzo a wolne przewaznie daja w srodku tygodnia. Od pierwszych dni gdy zaczniesz pracowac beda cie tak nakrecac abys robil jak najdluzej sie tylko da a jesli chcesz wyjsc normalnie z grafikiem to ciagle pytania dlaczego nie zostaniesz,wszyscy pracujemy dzis do 8 chodz grafik powiedzmy do 5 rano jesli sie nie zgodzisz beda ci robic na zlosc a zdarza sie ze w 3 dni trzeba przyjsc na 3 inne godziny pracy. Jak narazie wyszlem z grafikiem moze tylko ze 2 razy. Normy wygorowane poprostu trzeba biegac z materialem na kompletacji. Jesli masz rodzine czy jakiekolwiek inne zajecia po za praca to nawet tam nie idz pracowac bo poprostu sie nie oplaca marnowac swojego kregoslupa, psychiki itd.Czasem warto poswiecic te 200 zl mniej do wyplaty a wychodzic z pracy usmiechnietym /pozdro dla kumatych
aNNONyMous 2016-06-15 17:39:51
Pracuje w bierdonce od jakiegos czasu i musze powiedziec ze nie jest kolorowo
Yolo 2016-06-22 23:17:08
A o którym CB dokladnie piszesz?
Luki 2016-10-03 16:44:08
Rekrutacja na magazyn jeronimo trwa jak się tam pracuje?
huk 2016-10-03 22:38:05
ale akurat oferta dla przestawiciela handlowego jest w Białymsotku :) a pytanko ttakie moje do was jaka tutaj jest oferowna podstawa na tym stanowisku?
Zostaw swoją opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka