Opinie o Liberty Direct w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Liberty Direct. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Liberty Direct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liberty Direct w Warszawa

ja Nowy wpis

Firma wystawia ogłoszenie o pracę, które pojawia się cyklicznie. Oczywiście CV nie zostaje otwarte i po zakończeniu ważności, ogłoszenie wystawiane jest ponownie. Nie rozumiem po co zbieracie CV skoro nie zamierzacie ich otwierać?

iwona Nowy wpis

@xhonek dzięki za wyczerpującą opinię na temat firmy, jak porównam to z miejscem gdzie pracuje to śmiech mnie ogarnia. Na żadnej słuchawce nie ma opieki medycznej (!) a o multisporcie to my możemy sobie tylko pomarzyć. Serio czekam na jakieś oferty mam nadzieje, że coś się szybko pojawi!

xhonek Nowy wpis

Witam. Pracuję tu już dwa miesiące. Praca jak praca na słuchawce. Specyficzna. Zarobki? Pierwszy miesiąc 2000 brutto. Potem aneks i 2500 brutto. Do tego benefity jak każdy pisze. Prowizja? Owszem, ludzie potrafią nawet 1000 zł wyciągnąć. Ale tu jednak sprzedaż, targety, pilnowanie by obsługa była na jak najwyższym poziomie. Porównując z konkurencją w której pracowałem jest lepiej. Aczkolwiek jeśli ktoś nie lubi mieć narzucanego tempa i w ogóle, to się będzie męczył - jak ja. Aczkolwiek pociesza mnie prywatna opieka medyczna, która ma bardzo bogaty zakres - idziesz do wybranego specjalisty nawet tego samego dnia :) Ile razy chcesz. Multisport też fajna opcja - w kwietniu dostanę swoją kartę. Ktoś wspomniał o zbytnim spoufalaniu się z klientami - no cóż... Obecnie mamy być jak najbardziej "ludzcy" dla klienta - czyli swobodne rozmowy, by klient czuł się jak najlepiej. Dla mnie fajna opcja, nie mógłbym rozmawiać skryptami. Ogólnie rzecz biorąc jedna z najlepszych ofert dla ludzi bez żadnego doświadczenia z umową o pracę. Lokalizacja też stosunkowo dogodna :)

BŁĘKITNA Nowy wpis

Młodszy Konsultant ds. Ubezpieczeń chciałabym wiedzieć jaka podstawa ? 2000 brutto czy mniej?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

ania

nie muszę się tłumaczyć, nie polecam i tyle.

ania

nie polecam

Jak czytam opinie to wiem że piszą o osoby które poporostu się nie nadają do pracy w tej firmie lub komentarze pochodzą od zazdrosnej konkurencji.Jestem bardzo zadowolonym pracownikiem i naprawdę polecam pracę w naszym zespole.Zarobki są bardzo dobre a atmosfera jest wręcz mega.

la

Witam czy ktos wiec cos na temat pracy back office w direct?

Nowa

Cześć, Czy mogłabyś przybliżyć mi jak wyglądały te warsztaty? Tez dostałam zaproszenie i właśnie nie wiem czego sie spodziewać.

Jola

Hej! Zostałam zaproszona na warsztaty rekrutacyjne na nie wiadomo do konca jakie stanowisko :D Niby Młodszego Konsultanta ds. Ubezpieczeń. Czytając opinię to aż strach iść... No ale zobaczymy, zawsze to jakaś przygoda a co nas nie zabije to nas wzmocni. Jakby ktoś powiedział cos o pracy na chocimskiej bedę wdzięczna:)

mlodszy konsultant LU
@Jola

idź! :)i nie przejmuj się komentarzami :) Jest kilka działów. Po szkoleniach będziecie do nich przydzielani.

kandydat2

Cześć Orientuje się ktoś jak wygląda praca i zarobki na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży ? Zwłaszcza warunki premiowe. Na wstępnej rozmowie zaoferowali dojść pokaźną kwotę i jestem ciekaw czy ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości czy tylko ma zachęcać

kandydat

Dziwny sposób rekrutacji. Mówiąc wprost, ten ich tzw. warsztat rekrutacyjny to w krótkich żołnierskich słowach "zawracanie (usunięte przez administratora) quot;. Wygląda to tak, jakby zależało im bardziej na ilości przemielonych kandydatów, niż na ich przygotowaniu i doświadczeniu, czyli jakości. Istnieje również ewentualność, że wiedzieli od razu, kogo chcą przyjąć. Wg mnie ten sposób rekrutowania został bezmyślnie przeniesiony na polski grunt, a w tej sytuacji warto się zastanowić, gdzie jest granica głupoty osób za to odpowiedzialnych.

Huzia na juzia

Tak się zastanawiam jakie czynniki były wzięte pod uwagę jeżeli chodzi o przyznanie tego tytułu. Obecnie pracuję w konkurencyjnej firmie, a w LD pracowała koleżanka, która niezbyt dobrze wspomina czas spędzony w firmie. Podobno atmosfera była słaba, ale to chyba w Warszawie na Call center norma, skoro taka mieszanka ludzi wszędzie?

Konsultant w dziale notyfikacji i wsparcia szkód

Cześć:) Czy ktoś z Was pracował w dziale notyfikacji i wsparcia szkód i mógłby mi powiedzieć coś więcej na ten temat? co należy do obowiązków, jak ta praca wygląda w praktyce, jakie są zarobki? Z góry dzięki:)

olgi

Ja zostałam zaproszona na rozmowe i po przeczytaniu powyzszych informacji mam troche obawy... Napiszcie czego jeszcze moge sie spodziewac... jezeli pomyslnnie przejde proces rekrutacji jaki bedzie 2 etap?? A zastanawia mnie jakie cechy wyróżniają firmę spośród innych z tej branży? Jakie cechy powinien mieć kandydat, którego szukają?

no name

Mnie zwolnili, a i tak musiałam oddać kasę za szkolenie.

Ktoś Wielki

Dosyć często ukazują się ogłoszenia, że Liberty szuka pracownika konsultanta tel. Moim zdaniem to też dużo mówi o firmie...

popkinson85

Witam, pracowałem 3 miesiące w LD, przeszedłem szkolenie - za które trzeba w razie rezygnacji zapłacić 1000 zł kary,ale powiem wam tak: Wiele rzeczy, które były omawiane na rekrutacji nie pokryły się z rzeczywistością - pracowałem na infolinii wychodzącej tzw OUTBOUND - kiedy przyszedłem do tej firmy ten dział zaczął dopiero się tworzyć. Po pierwsze wynagrodzenie do końca nie było wiadomo za jakie pieniądze bedziemy pracować, po drugie kara 1000 zł, po trzecie charakter pracy tj na rekrutacji nie było mowy o żadnej sprzedaży a tu przychodze i co - każdy musi sprzedawać, dalej plan sprzedaży nie otrzymaliśmy w wyznaczonym terminie tylko 2 tygodnie po zaczęciu pracy. Na koniec wymówienie - dlaczego? Bo miałem najlepszą sprzedaż a argumentacja była następująca - za bardzo się spoufalam z klientami i daję za dużo rabatów - przecież rabat w rękach sprzedawcy jest jak karta przetargowa - argument sprzedaży - każdy handlowiec o tym dobrze wie. Czuję się oszukany i wykorzystany - stanowczo odradzam wszystkim, którzy się zastanawiają czy warto iść na rozmowę.

Evka

Nie wiem jakimi kryteriami ta firma się kieruje przy rekrutacji? Odpadłam w 1 etapie, mimo doświadczenia na słuchawce i w bankowości. Chociaż może właśnie dlatego...Generalnie było ze 20 osób z których do pracy potrzebują kilkanaście. Najpierw: co uważasz za swój życiowy sukces i jakie 3 cechy pomogły ci go osiągnąć? Potem- jakie masz hobby i przekonaj innych do tego. Krótkie scenki z wyjściem na środek. Umowa zlecenie, po 3 mies. próbnych może o pracę i karta multisport. Lokalizacja na Chocimskiej, chociaż rekrutację prowadzili na rondzie ONZ. Generalnie no comment, ale z opini poprzednich pozostaje mi się cieszyć że nie przeszłam;)

Mmm

Ja tez nie mogłam w to uwierzyc.

Zostaw merytoryczną opinię o Liberty Direct - Warszawa

• Jak się pracuje w Liberty Direct?

Zobacz opinie na temat firmy Liberty Direct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Liberty Direct?

Kandydaci do pracy w Liberty Direct napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Liberty Direct