Opinie o K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk w Proszowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk w Proszowice

JK

Internet tragiczny, filmu w 720p nie można obejrzeć a co dopiero w 1080p zarówno na netflixie jak i na (usunięte przez administratora) Jeżeli internet jest przez klienta za dużo wykorzystywany bawią się i wyłączają albo blokują dana aplikacje przez ip. Kłamcy i zdrajcy.

k2media to zart
@JK

Ten internet wolniej chodzi niz ja stoje, rzeczywiscie czesto strony mi nie laduja co jest podejrzane

Damian Nowy wpis

Internet działa tragicznie. W zasadzie lepiej będzie powiedzieć że w ogóle nie działa. Zupełnie losowo zrywane jest łącze nawet na parę ładnych minut. Co więcej zdarzają się dni gdzie internet jest niedostępny cały dzień a biuro obsługi oczywiście w tym czasie nie odbiera telefonów ;) Z całego serca nie polecam

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk?

JK

k2media to zart Nowy wpis
@JK

Klient

Czy ktoś korzysta z Internetu po światłowodzie z tej firmy? Opinie w większości są słabe, ale nie wiadomo czy to kwestia Internetu radiowego czy światłowodu. Jestem osobą zainteresowaną jakością Internetu po światłowodzie w miejscowościach poza Proszowicami.

Klient Nowy wpis
@Klient

Nawet światłowód nie pomaga od tych (usunięte przez administratora)na tym zadupiu, czy radiówka, czy światłowód to (usunięte przez administratora) Godzina 22:49, a światłowód 300/30 nie działa prawidłowo, tzn ma zwiechy, pobieranie jest okropne i niestabilne. Nic lepszego na razie na tym zadupiu nie będzie.

Czy po rozmowie w K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier Budowy - Infrastruktura mostowa
Swietelsky Rail Polska
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Proszowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Czy jest możliwość pracy w K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk na część etatu?

Ramię sprawiedliwości

Dziadowska firma. Internet jakby z odzysku. Kontakt z obsługą to jedno z tych mitycznych zjawisk których po prostu nie uświadczy zwykły śmiertelnik. Jestem klientem od kilku lat (brak alternatyw). Mogę powiedzieć jedno. Na wakacje płacę resztę rat i przechodzę do orange. Stanowczo NIE POLECAM. Janusz Kaczmarczyk niech się schowa i nie pokazuje.

xxx

Bardzo bardzo zły internet zupełnie nie polecam lepszy orange zdecydowanie

Aleksandra
@xxx

A ile za niego płacisz tak z ciekawości?

Kija
@xxx

Zgadzam się prędkości poza Proszowicami są fatalne maxymalnie 100 MB to jest kpina w tych czasach firma przestała rozwijać się gdzie Orange i UPC skorzysta oferując 600mb prędkości firma nie zauważyła ze konkurencja wyrosła i odbiera klientów

Zuzanna

Od lat jestem klientką firmy K2Media. Załoga jest na najwyższym poziomie. Zawsze profesjonalni, służą radą i pomocą. Nie mam zastrzeżeń, polecam z czystym sumieniem.

malcolm88@o2.pl

Bardzo porządna Firma jak i sam właściciel. Internet (światłowód) i telewizja hula aż miło no i cena dużo niższa niż u konkurencji.Te negatywne opinie to chyba od konkurencji. Gorąco polecam tą Firmę. Jurek z Siedlisk.

JK2
@malcolm88@o2.pl

No chyba raczej nie, nie potrafia internetu ogarnoc lepszy ORANGE.

N XD

Ostatnio było mówione, że nie mam internetu w domu bo jest za gruba ściana i ten nie przechodzi - wywaliłam ścianę i dalej internetu nie ma było tak samo mówione, że jak ruter stoi koło szyby to internet się odbija i wraca ro rutera wiec zamorowalam okno internetu dalej nie ma , tak samo było, że jak jest słońce to net ściąga dziś słońca nie ma a dalej nie ma Neta a teraz co XD

Bimbao

Przyznajcie się wy ten internet ludziom tak dla jaj wyłączacie

BARTEZ KSC

Beznadzieja częściej nie ma internetu niż jest.

Halina
@BARTEZ KSC

Mam rozumieć, że Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta, który korzysta z usług oferowanych przez firmę K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk? Czy od zawsze zdarzały się problemy z internetem, czy ma to może miejsce od jakiegoś czasu? Możesz przybliżyć, jak to wygląda w tym przypadku?

Tsort
@Halina

Jestem użytkownikiem tego internetu od ponad 10 lat ( brak alternatywy) Problemy były zawsze 2 -3 razy dziennie rozłączyło na minutę czy dwie a czasem trzeba było dzwonić do serwisu (może że 2 razy w roku) Obecnie internet wywala non stop Z 6 mega które nam w umowie mam nieco ponad dwa a i to tylko w godzinach porannych do 14. Dzwonienie do serwisu wymiana anten itd poprawia sytuację na góra tydzień a potem znowu jest co raz gorzej Wmawiają mi ciągle że siła sygnału zależy od odległości od nadajnika ale na u mnie nadajnik stoi na magazynie u sąsiada niecałe 200 metrów dalej .... Tak że nie polecam

kubsztano

Jechać k2.Odkąd odszedłem z ich firmy bo J.Kaczmarczyk kazał mi dawać połowę Mb/s mniej klientom niż powinno być. To jest śmieszne co tam się działo każdy pracownik podkradał sobie do domu kable rj11 bo innych nie mają i różne produkty tej firmy też podkradali ale nie wiem na co jak to nie opłacalne, ale w sumie to nie dziwię się po zarobkach które dostawałem 1,500 na rękę. Moja psychika jest owiele zdrowsza odkąd pracuje w orange.Pozdrawaim /Team JJK.

Izabela
@kubsztano

Jesteś pewien? Zaniżanie przepustowości czy kradzież materiałów, to dość poważne oskarżenia. Jestem jednak wdzięczna, że dzielisz się doświadczeniem z K2. Zastanowiło mnie to, co piszesz o wysokości zarobków - nie był to cały etat? Odpisz, proszę.

Jk2

kiedy naprawicie swój internet nieudacznicy?

TP
@Jk2

Oni nigdy tego nie zrobią prędzej doczekasz się na światłowód od innej firmy #JK2

grzechu

Ile trwa przeszkolenie na montera?

JK2
@grzechu

Wystarczy, że przyjdziesz. Zapraszamy.

TP
@grzechu

10 lat

Menil

Jestem konsumentem tudzież usługi internetowej i nie sadze aby pan miał racje oraz podejrzewam ze jest pan obsługą sieci internetowej k2 media żeby "wybielić" negatywne komentarze.

Ty szmato pierdolona nie umiesz normalnie internetu zrobic cały czas wywala.

Tennettogowno

Ten internet jest do (usunięte przez administratora) gram se normalnie i przynajmniej raz dziennie mi wywala net codziennie!!

Jakie są tutaj stawki dla monterów internetu?

Kuba

Internet jest słabej jakości a nawet nie do opisania,najlepszy ruter z firmy, antena do internetu a i tak po zapłaceniu dzisiaj internetu otrzymuje śmieszne dane pobierania i przesyłania dodatkowo ping skacze w zwykłych grach od 130-200 chociaż to codzienność i nic zaskakującego tutaj w tym przypadku.Moja psychika powoli siada przy tym internecie i tylko zacieram rączki na światłowód z Bochni we wrześniu.Pozdrawiam cieplutko

Zostaw merytoryczną opinię o K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk - Proszowice

• Jak się pracuje w K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

K2 Media S.C. J. Kaczmarczyk