p.p.u.h Fabet sp. z.o.o

Żory

Opinie o p.p.u.h Fabet sp. z.o.o

żona 2010-09-18 08:25:32
Praca ponoć dobra, tylko wypłaty średnio wysokie i nieregularne (dostaje się je w formie niespodzianki w wybranym przez firmę dniu miesiąca). Czasem wypłata podzielona na części - najpierw drobna "zapomoga", by zamknąć usta pracownikom (motywacja, by poszli do pracy w weekend), potem reszta kiedyś tam. Ogólnie system płacenia lekko wkurzający, polecam ludziom z żelaznymi nerwami.
xxx 2010-10-07 11:37:12
Nie jest tak zle szef na wczasy ma wiec nie ma co narzekac trzeba robic kiedys bedzie lepiej albo i nie
anonim 2010-10-24 19:35:42
xxx - 2010-10-07 11:37:12

uwaga firmy transportowe nie płacą plajta
stary fabeciak 2011-08-29 11:04:03
Tragedia!!! Firma nie wywiązuje się z obowiązków wobec pracownika! przedewszystkim od kilku lat nie płacą na czas a to podstawa > firma wprowadziła akord i współczynnik płac - także poza sezonem zarobki najniższe krajowe w porywach to 1.300 zł !!! a w sezonie trzeba sie nabakać i spocić , żeby zarobić ale to też wychodzi się maxymalnie 2 tyś.zł - pracownicy co pracują w firmie od początku zarabiają w sezonie 3 tyś ale za prawie 2 miesiące pracy w nadgodzinach to też śmiech na sali! pozatym brak pakietu socjalnego - firma nie daje nic oprócz spóźnionej płacy! z ciuchami roboczymi też tragedia - środki czystości też zabrane - żadnych paczek - bonów na święta itd. poprostu goła pensja bez żadnej premii i to w dodatku nie na czas! firma tzw. rodzinna a w dodatku to prywaciarz a taki zwykle nie daje zarobić tylko zabiera! Prezesi nie potrafią rzadzić firmą - przyjmują nowych dyrektorów bo nie daja sobie rady! Na takich pieniądze zawsze sie znajduja > firma dla parcowników o mocnych nerwach - dla emerytów i rencistów > Nie polecam !!!
obserwator z Krakowa 2011-12-14 00:58:07
Jednym słowem - żenada !!!zarowno oceniajac ich jako inwestor, podejrzewam że także jako podwykonawca, jak i szeregowy pracownik!!!! nie zazdroszcze nikomu pracy w tej firmie!!! z tego co słyszałem to nawet bonusu swiatecznego nie dostaja, baaa...terminowych wyplat zreszta tez( a jest grudzien , swieta za pasem) Pracownicy daja z siebie tyle ile moga, ale widac juz u nich kres wytrzymalosci. Zreszta kto by wytrzymał, pracujac za tak nedzne pieniadze( w porywach 2 tys. z nadgodzinami , wchodza i schodza z budowy tak samo jakl my 7-17 plus soboty, plus dojazdy i zjazdy do miejsca zamieszkania tj.. razem ok. 13 godzin poza domem).... ja nie !!! praca wcale do lekkich nie należy , a jest szczegolnie niebezpieczna i o wypadek nie trudno (ponoc elementy które montują ważą ok 5-8 ton i naprawde chwila nieuwagi i np. z takiej reki zostaje mokra plama) .Tak wiec ludzie omijajcie tą firme z daleka nie tylko ze wzgledu na pracowników, a jest naprawde nam ich po prostu żal jak i spokojna głowe o dotrzymanie terminów! A wy chłopaki nie dajcie sobie w kasze dmuchać , walczcie o swoje, nawet jeżeli trzeba bedzie wywiesc szefa na taczce, bo takich pracodawców trzeba tępić!!! polska to nie obóz pracy , i trzeba się cenić!!!! pozdrawiamy Mostostalowcy!!!!
niezadowolony 2012-04-01 16:24:08
jedna wielka banda.koniec marca ,a jeszcze wypłaty za luty niema.
niewolnicy 2012-04-11 09:22:10
to pracuj tam dalej hehehehe
Anonimowy 2013-12-11 22:59:03
Nie zmienilo się nic, leca wyplaty za iles miesiecy w niektorych przypadkach. Tragedia.
Były pracownik 2014-04-08 14:49:00
Przestrzegam przed pracą w firmie p.p.u.h Fabet sp. z.o.o znajdującej się w Żorach na ul. Bocznej 6. Firma Fabet do dnia dzisiejszego nie zapłaciła mi zaległych wypłat za pare miesięcy pracy w tej firmie. Sprawa trafiła do sądu pracy w Rybniku. Szczerze nie polecam. Były pracownik.
zniesmaczona 2014-11-13 11:52:06
Weź sie schowaj z ta kryptoreklama bo ci pseudo wysokiej jakości specjaliści to również wysokiej jakości kolekcjonerzy nie swoich pieniędzy! Liczba spraw sądowych z ich
rośnie ostatnimi czasy.
kontrachent 2016-03-10 14:34:20
Firma nie wiarygodna nie płacą podwykonawcą. Obietnice bez pokrycia.
kontrachent 2016-04-01 08:30:53
Firma niewiarygodna , niewypłacalna. Jedno wielkie oszustwo, są niewypłacalni wobec podwykonawców .Właściciel firmy zachowuje się jak małe dziecko [nie obrażając dzieci dobrze wychowanych z kręgosłupem moralnym co jest zapewne jest obce właścicielowi tej firmy]nie odbiera telefonów. Rozmowy o finansach dotyczące terminów płatności są bez pokrycia.
Adam3838 2016-07-29 12:28:59
Zenada. Znam firme pare lat i niestety w takie nastepne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wspolpracy sie nie wplatam. Przyjalem nadzor budowy dla nich jako podwykonawca. Od maja nie została zaplacona żadna z faktur. Szczególnie viceprezes wykręca kota ogonem jak tylko może i robi w bambuko jak mu się podoba. Kiedyś było lepiej ale to wtedy fabet pracował dla mnie gdyż byłem generalnym wykonawcą inwestycji. W najczarniejszych snach nie przypuszczałem że tak mnie zrobią w jajo mimo że znamy się kilka ładnych lat. Odradzam każdemu jakąkolwiek współpracę z firmą Fabet Zory bo ja jestem cierpliwy ale scyzoryk mi się w kieszeni otwiera.
Andrzej 2016-08-29 07:24:51
Witam
Kolego masz rację też ich znam do 12 lat Dudek prosił o dostawy żwiru z terminem płatności 21 dni i od Maja 36,000 zł nie mogą zapłacić ciągle się wykręca.
edr 2016-08-30 15:57:51
Jak wysyłają za granicę to przecież można liczyć na naprawdę wysokie zarobki, bo jeszcze jest szansa na odpowiednie premie, ale czy wypłata pojawi asię na czas? Zależy mi na tym bardzo. Dzieki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o p.p.u.h Fabet sp. z.o.o - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.p.u.h Fabet sp. z.o.o