Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Szykują się wypłaty

Uwaga. Podobno do końca pszyszlego tygodnia mają wypłacać pieniądze

@Szykują się wypłaty

Skąd takie info bo az jestem ciekaw

Szykuje się wypłata
@anonymous

Kończą robotę w Rumunii i mówili że kasa będzie w pszyszlym tygodniu.

@Szykuje się wypłata

To tylko kciuki trzymac. Bo troche za sierpien tam jeszcze jest do odebrania. Pozdrawiam

@Szykują się wypłaty

Ciekawe czy za lipiec zapłacą bo o tym nikt nie pisze.

Szykuje się wypłat
@anonymous

Miejmy nadzieję że to nie plotki tylko

Koniec
@Szykują się wypłaty

Do konca nastepnego tygodnia ma zaplacic wszystkim zaległe z lipca tez takie info z rana była rozmową a tak to wszystko pozwijane koniec langsetu w Rumuni

Hm
@Koniec

Czyli mają zapłacić zaległe tylko z lipca? Czy za sierpień też?

Grażyna
@anonymous

A co za lipiec dostałeś?

Kiedyś wruce do domu
@Szykują się wypłaty

(usunięte przez administratora) prawda nic nie bendzie dobra zagrywka ani pieniedzy nic nie potrafią nas zwieść do polski pomimo ze jest juz koniec ponoc busem do polski a czemu koszta panowie koszta jestem na miejscu tu cyrk firma oszustów i tyle masakra załatwili wszystkich

Beksa
@Kiedyś wruce do domu

To prawda ludziska wszyscy sie rozliczylismy i (usunięte przez administratora) zabrali przepusti i (usunięte przez administratora) nic nie wiemy kiedy wrócimy załatwili nas wszystkich

Xxx
@Koniec

A ludzi zostawili na pastwę losu nawet biletów powrotnych nie mają siedzą na walizkach

Braila
@Kiedyś wruce do domu

To była dobra zagrywka z ich strony bylo to zaplanowane od dawna ze koniec roboty autokar do polski ze kasa bendzie a foremani gupka udaja tragedja wydymali wszystkich kiedyś zjedziesz do domu

Tum
@Xxx

Dobre co jestesmy na miejscu nie wiemy kiedy jedziemy nic foremani (usunięte przez administratora) maja zalatwili wszystkich tragedia firma dziad niech to idzie w swiat

@Braila

Powiadomcie ambasade!!!!

Ciąża

Trzeba zrobic porządek z ta firma a nie tylko piszemy ja tez jestem na miejscu tu w tulczy nie wiem kiedy zjade i czym zonka w ciąży termin na czwartek a tu hu. F(usunięte przez administratora)

@Ciąża

Ja już działam A nie tylko pisze.

Zawiadomcie policję i dzwonie do ambasady. Wszystko się da zalatwic. Doloczycie do nas my już działamy.

Rer

I bardzo dobrze wam daliście się wy (usunięte przez administratora) jak już była akcja że zwożą do kraju to poco jechaliście bo wypłatę za lipiec dostaliście a teraz siedź płacz.Lamusy.

A ja się wybieram do Norwegii z tej firmy...po tym co tu czytam chyba zwątpie.

Supervisior
@anonymous

Jestesmy na miejscu to wiemy tragedia lista poszła we wtorek ze rotacja zjeżdża po 4 tyg a tu biletów nie ma tak jak kolega pisal chcą wyslac najtańszym transportem są bilety na samolot Ale nie bo musza doplaci do każdego po 50 zl koszta wyruchali wszystkich

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Pracownik Langset

Czyli mam rozumieć że Ci chodzi pracowali w Tulcea i nie dostali wypłaty teraz jadą do Norwegii i zaległą kasę dostaną?

@Pracownik Langset

Jeszcze musza chciec zebys pojechał

Kasa
@Pracownik Langset

Tak dostaja

Ghiokhgvb

Dostajecie kasę jeżeli lecicie do Norwegii po wylocie już?? Czy po deklaracji że zgadzacie się jechać?

@Ghiokhgvb

Dobre pytanie

Ktos

Dziś dzwonią zapotrzebowanie robią do Norwegi

monter
@Ktos

Do mnie tez dzwonili bo szukaja monterow i chyba kowali. Z tego co wiem od chlopakow na Norwegii jest ok wszyscy kase dostaja normalnie bo maja umowy o prace i Langset im placi na czas.

@monter

Bo jak Norweg nie zapłaci państwo za niego zaplaci pracownikowi .A potem wezmą się za norwega. A wiec musi to dojsc do wladz w Norwegii, co norwedzy z Polakami robią.q

Monter Norwegia
@Ktos

Do wszystkich którzy wypowiadają się na temat Langset lub szukają konkretów na temat pracy w Norwegii, kilka informacji z pierwszej reki ( aktualnie pracuje w Norwegii dla Lansgetu jako monter). W Norwegii firma działa bardzo dobrze i maja teraz dużo nowych kontraktów. Jesteśmy zatrudnieni na normalnych umowach o prace, zakwaterowanie darmowe dopłata do lotów. Jedzenie jest po naszej stronie. Jak ktoś tylko chce pracować to można, na normalnych zasadach i wypłatę pieniędzy tez nie trzeba się martwic. To tak by zakończyć wszystkie wywody tych co nie byli na kontrakcie w Norwegii, a maja wiele do powiedzenia.

pawlo
@Ktos

potrzebuja do pracy caly czas bo widzialem oferty na facebooku i szukamdopracy.com

Inz
@Monter Norwegia

Czyli wniosek jest prosty. Firma dwulicowa jednych mozna oszukac a drugich nie. Tlumaczenie ze inny langset a ten sam zarząd i Ci sami ludzie odpowiedzialni za rekrutacje...... Smiechu warte....

@Inz

Zgadzam się z tym tu bzdury pisza ktoś im każe. Lub płaci za to.

@Monter Norwegia

He he. To powiedz czemu tak twoja wychwalana firma postapila z ludźmi na kontrakcie w Rumunii.

tulczako
@anonymous

anonymous langsetowi nie zaplacila stocznia w Rumunji dlatego jest problem i wszyscy czekaja na pieniondze wczesniej placili czasem z malym opuznienimem ale wyplata byla to te rumuny cos namieszaly teraz i niekaca placic

spaw74
@tulczako

Co nas to obchodzi nie z vardem podpisaliśmy umowy

@tulczako

Jakoś jak ktoś wyjeżdża od razu kasę dostaje . A wiec co jechac na dwa dni kasa wplynie i wracac. Tylko tak można odzyskać kase

Monter Norwegia
@anonymous

To juz musisz pytac w firmie w Rumunii. Ja pracuje w Norwegii gdzie jest ok, wiec ci nie powiem jak jest w Rumunii bo nie wiem. Napisalem o tym o czym wiem. Sorry ale nie pomoge.

pytanie
@monter

no do mnie wlasnie tez i dlatego pytalem wczesniej podobno na Norwegii jest ok wiec jade w poniedzialek

Panowie którym langset zalega z płatnością, zamiast szukać prawników itd zgłoście sprawe do firmy windykacyjnej grupowo bądz pojedyńczo na wstępie nic nie płacicie dopiero w momencie kiedy odzyskacie pieniądze, troche stracicie ale jest szansa ze odzyskacie pieniądze bo drogą sądową to może długo potrwać a kązdy chce mieć swoje jak najszybciej, ja narazie czekam do 30 jak nie dostane kasy zgłaszam do windykacji, Pozdrawiam i rzycze odzyskania kasy.

Eh
@anonymous

Nic nie odzyskacie jesli langset sam nie zaplaci. Kto ma troche oleju we lbie to wie, ze ta umowa jest nic nie warta i do niczego nie zobowiazuje. Rownie dobrze moglibyscie pracowac na czarno i sobie placic podatek od przychodu bez tego papierka. Umowa, ktora dostaliscie jest podpisywana przez rekrutera, a nie przez zarzad. Langset International zarejestrowany na cyprze jest firma corka spolek norweskich, a pracowaliscie w rumunii bez zadnej delegacji ani oddelegowania. To jest taki mix, ze zadna windykacja wam tego nie ruszy. Pamietajcie to sa ludzie madrzejsci od was, majacy ogromne pieniadze i najlepszych prawnikow. Przejechaliscie sie raz to wiecej nie jedzcie i zamiast czekac na kase podejmijcie prace zeby nie byc zaraz na minusie.

@Eh

Każdy wie swoje . Mój prawnik dziala i nie powstrzymam tego . Ambasada też jest poinformowana .Pozdrawiam

To to jo.
@Ania

Dokładnie tak a ludzi jest sporo wiec w kupie siła.

Xxx

No, ciekawe czy będzie hajs. W Norwegii jest kontrakt czy umowa?

A ile jeszcze osob pracuje w Rumunii

ro
@anonymous

Jest jakies 19,71 milionow Rumunow :)

@ro

Hehe dobre. Pyatam czy ktos robi jeszcze w LANSYFIE tam robi. Pozdrawiam

Ghiokhgvb

Czy w Norwegii jest totalny zakaz picia alkoholu również na hotelu? Czy zasady jak w Rumunii

@Ghiokhgvb

Pij do woli bo i tak pijakow z was zronią

Ferby

Można. Przecież nas nie uwiąza. W pracy nie ale poza jest czas wolny. Dziewczynki alkohol imprezy co kto woli

Aaa

Największy pijak to Kowal i Rafał

prawda

Tak czytam te wasze posty i mysle ze jak stocznia nie zaplacila do Langset za wykonane prace to znaczy ze ktos robote zrobil zle tam na miejscu. Rumuny wam nie cha zaplacic z jakiegos powodu. Trzeba bylo robic jak trzeba a nie teraz zale lac. Teraz wszyscy ojcowie rodziny, a jak pili na miejscu do nieprzytomnosci to juz pozapominali. Bylem na jedenj rotacji w Tulca i widzialem co potrafili robic spawacze i montery z Polski. Nie mowie ze wszyscy ale sami wiecie co tam sie dzialo i jaka sciema ochodzila. Tak czy tak powodzenia. Pewnie kiedys zaplaca.

kowal
@prawda

100% racja , niestety bylo jak bylo

Ktos
@prawda

Co koleś Rafała?kasę dostałeś i wiesz lepiej niż wszyscy. Tu dużo kolesi Rafała co będą tak pisać też życzymy powodzenia.

Prosto

Kunda teraz niech sznurkiem sprawdzi gdzie są pieniądze za jego fanaberie

@Prosto

A do Pana Adama co uważa pisaniem bzdur? Firma dziś potwierdziła brak informacji na temat wypłat osobiście dzwoniłam.

jack

witam skoro firma tyle czasu nas lekceważy to myślę że można złożyć pozew zbiorowy myślę że łatwiej jest domagać się swoich praw mają od razu dużo świadków może ktoś na forum ma jakieś znajomego prawnika żeby się zorientować jeżeli nie znaleźć jakiegoś i zacząć działać no ta sprawa trwa już zbyt długo...

Mąż Robert Ropinski proszę na fejsa pisac jak co pozdrawiam

@jack

Mam panią mecenas już się tym zajęła

@Ania

Ps. Firme uprzedzilam co do moich dzialan

I LUDZIE PRZESTAŃCIE PISAĆ BLDURY JAK NIE MACIE PEWNYCH INFORMACJI. BO TYLKO BARDZIEJ STRESUJECIE LUDZI KTÓRZY NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄ TYCH PIENIĘDZY.

Anol
@Adam

Ja potrzebuje jak mało kto mam dzieci i to chore jedno

Anol
@Adam

A w biurze nic na temat wypłat nie wiadomo

Za 30 min odbędzie się spotkanie z Vard em więc dziś powinna być pewna informacja czy będą wypłacać zaległe wypłaty czy nie.

A skąd te nformacje

Monter78

Teraz za sierpien to juz nikt nie dostanie wyplaty.

@Monter78

Tak to prawda. Dziś w biurze dostałem odpowiedź że nic nie wiedza na temat wypłat.

Spaw
@Monter78

A skąd masz taką informację???

spaw

brak wypłaty

Dżekson
@spaw

Brak wypłaty

Oszukany

Już skontaktowałem się z prawnikiem moja cierpliwość się wyczerpała brak wypłaty spowodowała duże kłopoty .

@Oszukany

To jest nas już dwóch ja tez się kotatowalem

He he
@Oszukany

I o ci powiedział prawnik

@He he

Jak chcesz wiedzieć to zadzwoń do firmy w piątek dowiesz się

AK44
@Kudlaty

Jakieś dobre wieści? Pociesz człowieka?

@AK44

Proszę aby każdy kto nie dostał wypłaty wpisał się na forum, ile to ludzi?

AK44
@Kudlaty

A mógł byś powiedzieć dla czego w piątek? Jest jakaś szansa na tę sytuację?

@AK44

Nie będę uprzedzam faktu

I nie będzie w co ty wierzysz

Spaw

Na jakie forum ?

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset