Opinie o Eltcrac System Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eltcrac System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Eltcrac System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltcrac System Sp. z o.o. w Kraków

Neet

Atmosfera grobowa, szef spóźnił się ma rozmowę 15 min, gdzie sam ustalał godzinę. Z moim CV sie nie zapoznał interesowało go gdzie mieszkam żeby nie za daleko od firmy. Po pracownikach bylo widać że nie chca tu być, zupełny brak jakiego kolwiek profesjonalizmu z strony szefa. Firma bardzo zacofana. Stawka jaka dostałem to 25 zl ale też do potwierdzenia. Nigdy nikt tak wiele razy na rozmowie nie mówił mi "tak mamy umowe o pracę", zgadało by sie to z poprzednimi opiniami o tej firmie że umów nie ma i pieniądz są pod stołem. Najlepiej żebym pracował dzień po rozmowie rekrutacyjnej i wyrabiał normę bo ja nie to konsekwencje ale jak to powiedział szef "nie ma się co martwić premie i tak Pana nie obowiązują" Finalne wrażenie takie słabo płatny januszex. Nie polecam odradzam, jest wiele lepszych ofert niż praca tam.

@Neet

jest to opinia jeszcze za czasów gdy firma była połączona z inna. Aktualnie atmosfera w firmie jest swietna! Szef cudny człowiek

Teraz już pracuje gdzie indziej

Potwierdzam, atmosfera jak w prosektorium , kasa pod stołem ale raczej minimum za które jest szansa złapać jakiegoś jelenia. Firma nie ma pomysłu na siebie a szkoda bo kilka lat temu była poważnym graczem. Teraz plan to przeżyć...Proponuje wymienić Prezesa ale tak się chyba nie da...

@Teraz już pracuje gdzie indziej

Totalnie się nie zgadzam z tym komentarzem, jest wręcz odwrotnie, bardzo przyjazna atmosfera, każdy dla siebie miły. Firma coraz bardziej się rozwija, wkracza na zagraniczne rynki.

Neet Nowy wpis

pracownik Nowy wpis
@Neet

Jakie są warunki zatrudnienia w Eltcrac System Sp. z o.o.?

Teraz już pracuje gdzie indziej

Orzeł czy reszka?
@Teraz już pracuje gdzie indziej

Potwierdzam. Prezes wszystkich wysyła na własną działalność. Nie ma pomysłu na prowadzenie tej firmy. Otoczył się blaznami którzy nie mają pomysłu na siebie. Pan prezes ciągnie tą firmę na dno.

pracownik Nowy wpis
@Teraz już pracuje gdzie indziej

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Eltcrac System Sp. z o.o. na Specjalista ds. Kadr i Płac? 11 października ogłoszenie na Pracuj.pl.

Magazynier

Wchodzę do firmy generalnie nikt nie zwraca na mnie uwagi , mówie do jakiegoś gościa że na rozmowe on niechętnie mówi ze zaraz ktoś przyjdzie . Pani uśmiechnięta zaprasza mnie do pokoju , opowiada o firmie .Generalnie poszedłem z ciekawości i słuchając Pani rekrutującej już wiedziałem że nie chce tam pracować ... Dlaczego ? Bo nienawidzę jak ktoś podczas rozmowy używa wyuczonej formułki na temat tego jak sie firma rozwija i ogólnie jak jest super . Na każdej rozmowie słyszy sie jak jest super ekstra i cudownie a potem uuuuu szara rzeczywistość . Rozbawiło mnie to że Pani od HR powiedziała że nawet jeżeli sie nie zdecydują na mnie to informują telefonicznie albo meilowo . Niestety to nie prawda ... Ogólnie szukali chyba kogoś kto im powie 1800 zł na początek a potem 1900 zł netto ....

Czy wiem czym zajmuje sie firma ? Oczekiwania finansowe ? Kiedy mogę zacząć ? Dlaczego chce zmienić prace ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
ByłemPracownikiem

Pracowałem w EC bardzo niedługo, chyba 3 miesiące. Co to kasy się nie wypowiem bo co tam można po okresie próbny wywalczyć :D Powiem szczerze byłem zdołowany pracą w tej firmie, jest kilku Panów, których imion nie będę podawał, potrafiło dołować mnie na każdym kroku. Podkładanie świń tak jak ktoś to wyżej napisał, też się pojawiało. Publiczne strofowanie to codzienność, brak empatii i brak jakiegokolwiek zrozumienia z faktu, że ktoś się wdraża i wiadomo, popełnia błędy. Codziennie z dużym bólem zbliżałem się do budynku, aż w końcu zaryzykowałem i zrezygnowałem i to była najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w tym czasie. Co do prezesa nie mam uwag, wydawał się sympatyczny, wyrozumiały i pomocny. Panie z księgowości/kadr też bardzo na plus. Dział handlowy z punktu widzenia pracownika jest złem - bardzo łagodne określenie :D Panie Mirku, wierzę że z punktu widzenia handlowego pewnie idzie im całkiem całkiem , ale atmosfera jest chora przez dwóch Panów starszego i nieco młodszego (jak ojciec i syn - bez kitu). Konkurencja w Krakowie jest duża, weźcie to pod uwagę bo wasze hermetyczne grono się nie poszerzy.

@ByłemPracownikiem

A na jakim stanowisku pracowales lub co robiłeś i czy ten "pan starszy i syn" to jacys dyrektorzy, lub Ciebie przyjmowali, że od ich postawy zależalo twoje być lub nie być w tej firmie? Skoro prezes jest taki super to jak pozwala na takie zachowania w firmie, ze ludzie są sobie tam nieżyczliwi, podkladają świnie, to nie on tam rządzi i po co pracownicy to robią, jaki mają cel takich działań, czy to jest tam premiowane?

bomar 1@o2.pl

Ja z tymi Panami wizualnie się nie znam ale uważam że nasza współpraca nie powinna budzić zastrzeżeń a mam na myśli (usunięte przez administratora) jestem zadowolony z naszej współpracy

isdsi

Pracownicy fałszywi , zrzucaja wine na innych, podkładają swinie

Wszystkie pozytywne opinie są pisane przez wiernych panu prezesowi. Porażka.

Alicja

@Teraz już pracuje gdzie indziej rozumiem, że Tobie nie odpowiadała atmosfera. Jest to jednak kwestia mocno subiektywna. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym, jak wyglądała sama praca? Widzę też, że nie jesteś już pracownikiem firmy. Od jak dawna? Możliwe, że od tego czasu mogło się dużo zmienić.

Orzeł czy reszka?
@Alicja

Droga Katarzyno. Nie pogrążaj się bardziej.

Alicja

@Byly p możesz powiedzieć więcej na temat warunków pracy w Eltcrac System Sp. z o.o.? Dlaczego nie polecasz pracy w powyższej firmie?

@Alicja

Nie polecam, obiecują wszystko ale na obietnicach się kończy. Na umowie podstawa. Szef nie ceni dobrych a raczej "usłużnych "pracowników, którzy dużo mówią zwłaszcza o innych i zapewniają sezonową rozrywkę. Jak zależy ci na rozwoju to nie w tej firmie. Jak nie jesteś ambitna za to elastyczna to możesz pociągnąć dotąd do póki się nie znudzisz. Panuje tu chora atmosfera.

Potwierdzam słowa Pracownika. To wszystko co pisze to prawda. Prezes otacza się lizusami którzy biegają po firmie tam i z powrotem robiąc dużo zamieszania i bijąc pianę. Niestety, ludzie są niedoceniani. Porażka.

Alicja

@Pracownik piszesz, że firma dużo obiecuje. Masz na myśli rozmowę kwalifikacyjną? Co po rozpoczęciu pracy Cię zaskoczyło?

Staruszek

No wiesz co, umowa o prace i zarobki są bardzo dobre, a jak idziesz do Eltcrac System Sp. z o.o. spać i leżeć brzuchem do góry to generalnie jest to bezsensowne, praca to praca, no co mam zrobić innego

Odradzam chyba ze grozi ci smierc glodowa. Dostajesz podstawe na umowie a reszte w kopercie w zaleznosci od humoru prezesa.

Byly p

Nie polecam, obiecują wiele a w efekcie podstawa(usunięte przez administratora)

mirek

i tego wszystkiego dowiedziałeś się od kumpla pracującego w tej firmie? musicie sporo rozmawiać :)

Filek

Zupełnie nie wiem skąd tak marna opinia. Nie jestem pracownikiem firmy ale za to jej wieloletnim klientem i nie dość, że panuje tam bardzo miła atmosfera to masa osób pracuje tam od lat. Więc chyba nie może być tak źle bo by odeszli. Poza tym znam kilku pracowników już również prywatnie i nigdy nie narzekali za bardzo na pracę.

Piotrek

Kumpel pracuje w Eltcracu już kilka lat i nie narzeka. Fajna atmosfera, weseli ludzie, kasa nie jest najgorsza a co jakiś czas dają całkiem dobre premie. Szef jajcarz, choć wymagający. No i dosyć często są imprezy integracyjne, które wszyscy chwalą.

VX

Oj coś czuję tutaj jakąś zemstę personalną bo ja od kilku lat pracuje w tej firmie i wcale nie narzekam. Pensja niczego sobie, atmosfera bardzo miła a i szef tylko czasami uprzykrza życie. Ale w końcu nie ma szefów idealnych :)

iks

Eltcrac...(usunięte przez moderatora) firma...oferuja na rozmowie kwalifikacyjnej elektronikowi 1100zl brutto...smiech na sali....cos tu nie tak... pozdro.

jancio

Tak sobie. Atmosfera pracy OK, ale szef, wypłaty, darmowe nadgodziny takie same jak w większości firm nastawionych na maksymalny zysk kosztem pracownika. Umowa na najniższą krajową, a reszta do ręki w kopercie wedle nastroju i uznania szefa. Nigdy nie możesz być pewien ile zarobisz. Firma prosi się o inspekcję PIP. Generalnie nie polecam. Iść dopiero w przypadku zagrożenia życia (przez śmierć głodową spowodowaną brakiem środków do życia) :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eltcrac System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Eltcrac System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltcrac System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltcrac System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eltcrac System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltcrac System Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Ruciana 3
    30-803 Kraków

Eltcrac System Sp. z o.o.