Agencja Reklamowa Metropolis

Opinie o Agencja Reklamowa Metropolis

anonim 2010-06-03 15:19:42
sa ok, choc kasa bez zachwytu ale przynajmniej na czas
anonim 2010-07-08 09:26:13
nie powiem dobrego zdania o tej firmie w bydgoszczy mielismy szefa to nawet zajac sie dobrze nie potrafil wszystkimi klamal jak zywa menda mial na imie (usunięte przez administratora)a nazwiska nie pamietam
pola 2010-08-02 13:21:47
Przepepraszam absolutyny niewypał ,zero współpracy z kierownictwem totalny brak zainteresowania pracownikiem .. dlugo trzeba czekac na swiadectwo pracy pozatym mimo wczesniejszych uzgodnien zero ubezpieczenia ..... moim zdniem koszmar przenajmiej na terenia powiatu Lubelskiego itd
:) 2016-04-20 11:50:59
No wiesz @anonim na tą chwilę nie mają ofert na staże czy praktyki, ale z tego co wiem niekiedy przyjmują osoby bez doświadczenia, więc tak też możesz spróbować zatrudnienia u nich. Szukali jakiś czas temu ekspozytora towarów, może to ci się u nich spodoba. Dostaniesz umowę o pracę.
Zostaw swoją opinię o Agencja Reklamowa Metropolis - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Metropolis