McDonald's

Słupsk

Opinie o McDonald's

zdecydowanie NIE POLECAM 2009-08-11 22:50:49
Pracowałam tam 4 miesiące i naprawdę cieszę się, że mam to już za sobą. Nigdy nie spotkałam się z tak niemiłymi jak i niewykształconymi osobami, jakimi są tamtejsi menagerowie. [usunięte przez moderatora] Gdy wyciągniesz za miesiąc ponad 1000zł, to jesteś kimś (nielicznym zdesperowanym się to udaje, ale przygotuj się na kwotę 800-900zł). Jeżeli szukasz stałej pracy- lepiej poszukać innej. Chyba, że lubisz jak ktoś patrzy Ci cały czas na ręce (czy oni uważają, że każdy jest złodziejem?!) i lubisz, gdy ktoś Cię pogania. Hasło przewodnie restauracji McDonald's w Słupsku: 'gość jest najważniejszy' -> czyli pracownik jest nikim, liczy się tylko szybki zysk. Podczas 11h ciężkiej pracy, masz zaledwie 30 minut przerwy. Przerwa ta na ogół jest po 6-7 godzinach pracy! Litości! Można umrzeć z głodu. Aha, osoby sprzeciwiające się kierownictwu (również menagerom) dostają następnego dnia do ręki wypowiedzenie.
Jednym słowem: PORAŻKA!
Kurczak 2009-09-30 00:20:35
Chciałbym, żeby to było kłamstwo. Niestety, nie licząc wzmianki o menadzerach (są też osoby w miarę ambitne, które pracę na tym stanowisku traktują jako chwilową przystań ) pozostała część tekstu jest zgodna z prawdą. Właściciele restauracji są ludźmi bardzo prymitywnymi. Nie liczysz się dla nich jako człowiek. Pomiatają wszystkimi. Ubliżają pracownikom często w miejscach widocznych dla gości. Najgorsze jest to, że sami uważają się za burżuazję. Cóż głupota tych ludzi kiedyś ich zgubi.
opinia 2011-05-02 23:44:36
Generalnie nie szarpią psychicznie kazdego jednego pracownika utrudniając jego wydajność codziennie po kilka razy na dzień, wiedzą, że istnieją konta bankowe, nie każą czekać pracownikom na wypłatę pod garażem aż łaskawie przyjadą i w tym garażu wypłacą tak jak to robią sprzataczkom klatek schodowych w PGM na ul. Prusa 6 w Słupsku.
GJ 2015-03-01 21:16:11
Tutaj to nie dadzą Ci całego etatu, mimo że ich stać bardziej niż w obojętnie jakim zakładzie produkcynym.
paulina 2016-04-02 14:48:29
McDonalds w Słupsku nie widzę aby poszukiwał nowych pracowników, @fals a Ty w jakim mieście pracujesz ? interesuje mnie czy jako student dam rade pracować ? jak jest z praca w soboty i niedziele
OpinioTwórczy 2016-11-30 18:28:30
O Mc Donald's w Słupsku mogę książke napisać :)
Jeśli chodzi o zarobki, umowę itp. wszystko w jak najlepszym porządku, ale jeśli przejdziemy do tematu pracy sytuacja wygląda gorzej. Jeśli jesteś kobietą - w miarę atrakcyjną istnieją przed Tobą szybkie możliwości awansu ... w zamian za kilka drobnych przysług ;) Jeśli jesteś facetem wystarczy, że będziesz chłopaczkiem na posyłki, wypełniał wszystkie nawet najgłupsze polecenia przełożonych i będzie dobrze :)
Teraz władze przejęła grupka sfrustrowanych dzieciaków i prawa ręka (dosłownie ;] ) kierownika i trzeba mieć to na uwadze, że lubią nic nie robić, ale Ty masz robić wszystko, za pięciu.
Podsumowując zarobisz, nie zostaniesz oszukany, atmosfera wśród pracowników niższego szczebla świetna ale na tym zalety się kończą a minusów jest dużo więcej.
Zostaw swoją opinię o McDonald's - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's