brak logo

McDonald's

Słupsk

Opinie o McDonald's

zdecydowanie NIE POLECAM 2009-08-11 22:50:49
Pracowałam tam 4 miesiące i naprawdę cieszę się, że mam to już za sobą. Nigdy nie spotkałam się z tak niemiłymi jak i niewykształconymi osobami, jakimi są tamtejsi menagerowie. [usunięte przez moderatora] Gdy wyciągniesz za miesiąc ponad 1000zł, to jesteś kimś (nielicznym zdesperowanym się to udaje, ale przygotuj się na kwotę 800-900zł). Jeżeli szukasz stałej pracy- lepiej poszukać innej. Chyba, że lubisz jak ktoś patrzy Ci cały czas na ręce (czy oni uważają, że każdy jest złodziejem?!) i lubisz, gdy ktoś Cię pogania. Hasło przewodnie restauracji McDonald's w Słupsku: 'gość jest najważniejszy' -> czyli pracownik jest nikim, liczy się tylko szybki zysk. Podczas 11h ciężkiej pracy, masz zaledwie 30 minut przerwy. Przerwa ta na ogół jest po 6-7 godzinach pracy! Litości! Można umrzeć z głodu. Aha, osoby sprzeciwiające się kierownictwu (również menagerom) dostają następnego dnia do ręki wypowiedzenie.
Jednym słowem: PORAŻKA!
Kurczak 2009-09-30 00:20:35
Chciałbym, żeby to było kłamstwo. Niestety, nie licząc wzmianki o menadzerach (są też osoby w miarę ambitne, które pracę na tym stanowisku traktują jako chwilową przystań ) pozostała część tekstu jest zgodna z prawdą. Właściciele restauracji są ludźmi bardzo prymitywnymi. Nie liczysz się dla nich jako człowiek. Pomiatają wszystkimi. Ubliżają pracownikom często w miejscach widocznych dla gości. Najgorsze jest to, że sami uważają się za burżuazję. Cóż głupota tych ludzi kiedyś ich zgubi.
opinia 2011-05-02 23:44:36
Generalnie nie szarpią psychicznie kazdego jednego pracownika utrudniając jego wydajność codziennie po kilka razy na dzień, wiedzą, że istnieją konta bankowe, nie każą czekać pracownikom na wypłatę pod garażem aż łaskawie przyjadą i w tym garażu wypłacą tak jak to robią sprzataczkom klatek schodowych w PGM na ul. Prusa 6 w Słupsku.
GJ 2015-03-01 21:16:11
Tutaj to nie dadzą Ci całego etatu, mimo że ich stać bardziej niż w obojętnie jakim zakładzie produkcynym.
fals 2015-09-22 21:40:12
Wydaje mi się, że ta firma jest kierowana głównie do osób młodych które jednak nie mogą pracować na cały etat, dlatego też nie wszędzie mogą mieć gotowe umowy do pracy na pełny etat, nie mniej jednak praca w maku nie jest zła, o czym przekonało się bardzo wiele osób, przede wszystkim można tutaj awansować.
fejm 2016-03-22 18:11:02
rzeczywiście bardzo dużo osób które wyrózniają się organizacją pracy awansuje dość szybko ze zwykłego pracownika na kierownika w danej placówce. i kasa nie jest zła !
paulina 2016-04-02 14:48:29
McDonalds w Słupsku nie widzę aby poszukiwał nowych pracowników, @fals a Ty w jakim mieście pracujesz ? interesuje mnie czy jako student dam rade pracować ? jak jest z praca w soboty i niedziele
Zostaw swoją opinię o McDonald's - Słupsk
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's