Opinie o Towarzystwo Finansowe SKOK S.A. - Oddział HSO w Sopocie w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Towarzystwo Finansowe SKOK S.A. - Oddział HSO w Sopocie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Towarzystwo Finansowe SKOK S.A. - Oddział HSO w Sopocie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towarzystwo Finansowe SKOK S.A. - Oddział HSO w Sopocie w Sopot

Klaudia Nowy wpis

@fgdg co sugerujesz ?

fgdg Nowy wpis

to chyba Pani nie wie co sie dzieje za zamknietymi drzwiami. jak bez tabletek uspokajajacych niektorzy dnia nie wytrzymuja.

Edyta Nowy wpis

Mobbing @kar oznacza spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy na pewno sytuacje w firmie Towarzystwo Finansowe SKOK S.A. - Oddział HSO w Sopocie obejmują wymienione rzeczy? Na forum powinniśmy pamiętać o jak najbardziej wiarygodnych i rzetelnych opiniach, tak żeby firma mogła być przedstawiona w świetle w jakim jest w rzeczywistości.

kar Nowy wpis

jeden wielki mobing, kolesiostwo brak perspektyw

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Towarzystwo Finansowe SKOK S.A. - Oddział HSO w Sopocie się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Sopot
logo firmy Kierownik budowy (kubatura)
Sopot
Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.
kar

jeden wielki mobing, kolesiostwo brak perspektyw

Runndy

No te premie i prowizje to jest bardzo dobra sprawa @emilka. Tyle, że aby być takim doradcą klienta czy coś to trzeba być komunikatywnym i charyzma też się przyda. Nie mówiąc już o tym, że doświadczenie jest wymagane.

kar

jeszcze rok czasu i wszyscy będą zarabiać najniższą krajową :) Taka niestety prawda, że pieniądze w tej spółce są do d... za taka prace. nie polecam w 100%

skoczek z HSO

Wyskoczyłem z HSO po dobrych kilku latach. Atmosfera ok, praca ok, zdarza się nacisk na nadgodziny ale oczywiście albo płatne albo do odebrania i tylko czasem, gdy projekt tego wymaga, no i nic na siłę - jeśli się nie da to się nie da i koniec. Nie spotkałem się z mobbingiem, na najwyższych szczeblach oczywiście istnieją jakieś powiązania rodzinno - układowe, ale co to zwykłego czy starszego pracownika interesuje? Tak nie jest wszędzie, że wysokie stanowiska się obsadza swoimi? Co mnie skłoniło do przesiadki? Pieniądze! Firma o wiele za mało płaci pracownikom, i zachodzę obecnie w głowę dlaczego tak długo zwlekałem ze zmianą pracy oraz druga kwestia - co robią tam ludzie przez tyle lat? TF SKOK obecnie kuleje, wg wyników finansowych znajduje się na granicy opłacalności, więc sugeruję załodze się zwijać a nowym stawiać wysoko poprzeczkę finansową coby zdążyli się nachapać przed drastycznymi cięciami, bo takowe są NIEUNIKNIONE a pierwsi polecą nowicjusze. Polecam pracę, polecam firmę, polecam ludzi. O ile nie chcecie zarabiać jak powinniście.

tur

Tobie się "o" chyba pomyliły SKOKi z TF SKOK (ta firma obsługuje technicznie SKOKi). Nikt tam nie musi nic zakładać. Atmosfera bardzo fajna, zarobki za to takie sobie.

o

Nie korzystam na szczęście chociaż kierownictwo zmuszało do zakładania kont...juz samo wpisowe to przegięcie :(

o

jak PO weźmie się wreszcie za SKOK-i i udowodnią, że to piramidy finansowe wszystko się posypie jak domek z kart bo HSO nie będzie miał klientów...

odp dla Rejtto

taaaa...kadra kierownicza:) Pani Kwa wa lub Mariusz alias Marian wielki brzuch....Pracownicy szeregowi robią łaskę, że w ogóle pracują bo jak słyszą wyzwiska to im ręce opadają....Jak to jest, że żeby dostać premie trzeba "kablować"?! Ludzie z ambicjami tam długo nie popracują, ale kolesiostwo-szwagrostwo to i owszem :)

Rejtto

Bardzo dobra kadra kierownicza. Pracownicy szeregowi jednak robią wielką łaskę, że w ogóle pracują.

wind

Bardzo mi się podo bało.

b

Praca jak praca, ale kierownicy straszni. Zespół pracowników naprawdę zgrany. Zarobki ok.Socjal również (okulary, ubezpiecznie, wakacje pod gruszą, integracje) W niektórych działach pracuje się na zmiany, jeden dział pracuje 24 godz na dobę. Trzeba pamiętać, że oni są bardzo mocno powiązani ze skokiem a więc jeżeli nie jesteś czyjąś rodziną/nie sypiasz z szefem/ nie chodzisz z szefem na wódkę i nie gadasz na kolegów to nie awansujesz. Jest tam jeden koleś, który jest szefem bo jest czyimś szwagrem...Kolejny sam poprosił o degradację bo nie wyrabiał psychicznie jako kierownik. Ogólnie dużo mobbingu i infiltracji. Polecam tylko i wyłącznie studentom. Ktoś kto tam pracuje dłużej albo ma nóż na gardle albo się nie szanuje. Polecam też dziewczynom, które chcą założyć rodzinę, iść na macierzyński i nigdy tam nie wracać - ost coś ciąże się posypały :)

Firma rekrutuje na dwa stanowiska: Programista i Analityk. Czy może ktoś się wypowiedzieć o tym jak się pracuje w HSO? Jakie są płace? Czy jest zaplanowana drabinka po której można się wspinać? Czy firmę oceniacie bardziej jako korpo czy pracuje się normalnie? A jak standardy pracy, co wiedzą o prowadzeniu projektów? Jak to jest tam poukładane?

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Finansowe SKOK S.A. - Oddział HSO w Sopocie - Sopot

Towarzystwo Finansowe SKOK S.A. - Oddział HSO w Sopocie
  • Arkońska 11