Opinie o Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK w Warszawa

Wow!

Nie wiem skąd są te negatywne opinie, ale zakładam, że gowork to po prostu zbiór złych na coś lub na kogoś ludzi :D firma daje bardzo duże możliwości rozwojowe - jest dużo szkoleń, konsultacji, o wiele można samemu poprosić i być edukowanym w konkretnym kierunku. Work-life balance na 5+, do tego atmosgera w pracy pozwala PRACOWAĆ, a nie zastanawiać się, czy jutro zostanie się wywalonym ze stanowiska albo zjedzonym przez managera/dyrektora. W dodatku przełożeni są bardzo pomocni - wystarczy jasno wyrażać swoje potrzeby i na pewno nie zostanie się pozostawionym samemu sobie. Praca w systemie hybrydowym jest dużo bardziej komfortowa, niż w innych miejscach, bo obecnie najczęściej firmy albo w całości wracają do biur, albo każą przychodzić w większość dni w roboczych - w PAYBACK pozostały tylko dwa dni w biurze i nie zapowiada się, żeby to się zmieniło. Ludzie ze wszystkich działów są super pomocni - każdy jest tu człowiekiem i każdy odpowie na pytanie lub problem. Kasa jest dobra, jak na aktualną sytuację rynkową + co miesiąc dostaje się pracownicze punkty payback, które spokojnie starczą na vouchery za ładnych kilka stówek. Reasumując - nie wierzcie we wszystkie sfrustrowane komentarze, bo jak to czytam, to mam wrażenie, że większość komentujących pracowała chyba w innej firmie, niż ja :D

@HR PAYBACK

O benefitach faktycznie można sobie poczytać, w kontekście ich opisu a jak same osoby obecnie zatrudnione się co do nich odnoszą? Bywały u Was w ostatnim czasie jakieś rotacje czy raczej macie od dłuższego czasu neutralny poziom odejść i tym podobnych? Czy jest tu także jakichś aktualny stażysta, który mógłby wyrazić opinie ze współpracy?

Pracuję w PAYBACK od ładnych kilku lat i to naprawdę dobry pracodawca! To, co dla mnie najważniejsze, jest to praca, która daje możliwości rozwoju, ale z dużym poszanowaniem work life balance. Wszyscy traktują się po partnersku, nie ma oderwania zarządu od pracowników. Atmosfera, jaka panuje w firmie, jest zdecydowanie wyróżnikiem i to bardzo pozytywnym. Z tymi ludźmi chce się pracować ???? Nie brakuje mniejszych bądź większych działań integracyjnych. Uczciwie poleciłabym każdemu pracę w tej firmie.

HR PAYBACK

Cześć, kwestie czasu pracy i urlopów są uzgadniane każdorazowo z bezpośrednimi przełożonymi. Warunki dotyczące benefitów są informacją wewnętrzną, dostępną dla pracowników PAYBACK, więc niestety nie możemy podać bardziej szczegółowych informacji. pozdrawiamy serdecznie.

były Nowy wpis

Zalety: -Młodzi ludzie Minusy: -Nie rynkowe stawki -Przestarzałe technologie -Często ludzie niekompetentni na wyższych stanowiskach tylko dlatego że długo już pracują Wniosek: na przeczekanie i jak ktoś jest studentem to jest ok popracować z rok i znaleźć sobie coś lepszego

Mario Nowy wpis

Jak tu jest zorganizowana możliwość korzystania z nauki języków obcych? Czytam o tym w ofercie dla Social Media Specialist. Ale, jako, że spełniam wymóg bardzo dobrej znajomość języka angielskiego, to chętnie bym skorzystał z możliwości nauki języka hiszpańskiego. W jakim więc stopniu firma pokrywa koszty takiej nauki?

HR PAYBACK Nowy wpis
@Mario

cześć, W PAYBACK dofinansowujemy naukę języka angielskiego, ponieważ jako organizacja międzynarodowa mamy dużo kontaktów w tym języku z organizacjami z innych rynków. Języka hiszpańskiego nie dofinansowujemy, natomiast jest opcja finansowania indywidualnie wybranych działań rozwojowych z puli punktów PAYBACK, którą jako pracownicy otrzymujemy przy określonych okazjach. Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz proszę na hr@payback.net pozdrawiamy zespół PAYBACK

Generalnie we firmie można oczekiwać współpracy długofalowej? Czaję się na pracę kontrolera finansowego i firma zapewnia o stabilności, ale wolę wiedzieć, dla pewności. Widziałem, że dają super możliwość (usunięte przez administratora) hybrydowej, więc interesują mnie di (usunięte przez administratora) w domu. Można sobie je dowolnie wybrać, tak jak Nam pasuje?

HR PAYBACK

Cześć, pracujemy w oparciu o umowę o pracę i zdecydowanie szukamy kandydatów, którzy dołączą do PAYBACK na dłużej. W tym momencie pracujemy w formule hybrydowej. Jeden dzień w tygodniu jest dniem zespołowym a drugi ustalany jest dowolnie z managerem. Jeśli masz dodatkowe pytania napisz prosże na hr@payback.net Pozdrowienia do Zespołu PAYBACK

@HR PAYBACK

Dołączam się, też jestem zainteresowana pracą kontrolera finansowego. Jest info o rekrutacji zdalnej, czy można wiedzieć, ile jest tych etapów online i czy jest jakiś etap wykonania zadania też zdalnie?

HR PAYBACK Nowy wpis

Cześć, mamy 3 etapy rekrutacji, 2 etapy zdalne (w tym case study), a w ostatnim etapie zapraszamy na spotkanie do naszego biura.

Kinga

Czy aktualny staż odbywa się w formie hybrydowej? Jeśli tak ,to jak w praktyce wygląda tygodniowo stosunek dni biuro/dom?

@Kinga

Cześć, w PAYBACK pracujemy w tym momencie w formule hybrydowej 2 dni z biura/3 dni zdalnie. Natomiast zależy nam żeby wdrożenie do firmy było sprawne i umożliwiało integrację z zespołem. Dlatego zachęcamy, żeby w pierwszym okresie pojawiać się w biurze częściej. Jeśli masz dodatkowe pytania napisz na hr@payback.net Pozdrawiamy Cię Zespół PAYBACK

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK na stanowisko Technical Support Engineer L2? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Aneta

Prace w PAYBACK zawsze będę dobrze wspominać. Ludzie tam są wspaniali, z wieloma osobami kontakt utrzymuje nadal po zakończeniu współpracy. Każdy, niezależnie od stanowiska jest równo traktowany, a managerowie są niezawodni, pomocni, otwarci na rozmowę i zawsze słuchają potrzeb swojego zespołu. Atmosfera jest cudowna, tutaj nie zaznasz sztywnego, korporacyjnego podejścia i hierarchii. A work life balace to nie tylko hasło na plakatach, a można je poczuć na własnej skórze. W ciągu roku jest wiele angażujących, integrujących działań.

@Aneta

Te potrzeby zespołu są zawsze zaspakajane, jeśli są one realne? Możesz wymienić kilka z tych działań integrujących, to jest zawsze coś po godzinach pracy? Managerowie pomagają nawet długoletnim pracownikom czy tylko nowo zatrudnionym?

Jak rozumieć work life balance w tej firmie? Bo dla mnie to oznacza, że nie ma wcale nadgodzin, czy o to tu chodzi? I czy w skład tego wchodzą też finansowane przez firmę karty sportowe, czy karty na kulturę, aby zapewnić pracownikom odpoczynek po pracy?

HR PAYBACK

Cześć, pracujemy w standardowym wymiarze godzin. jeśli zdarzają się jakiekolwiek dodatkowe godziny to można je odebrać w dogodnym czasie. Podejście naszych managerów pozwala na godzenie potrzeb życia prywatnego z zadaniami zawodowymi. Mamy do dyspozycji dofinansowanie do kart sportowych, programy prozdrowotne i luźną, partnerską atmosferę :-) Jak chcesz dowiedzieć się więcej to napisz do nas na hr@payback.net. pozdrawiamy serdecznie.

@HR PAYBACK

Można nawet uzbierać więcej takich nadgodzin i wziąć dłuższe wolne, przykładowo tydzień czasu? W jakiej kwocie finansujecie karty sportowe? Chciałbym wiedzieć ile musiałbym dołożyć do karnetu na siłowni.

HR PAYBACK

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK dla pracy jako Copywriter są dla was satysfakcjonujące?

cześć, w PAYBACK nie mamy ról typu Copywriter. pozdrawiamy serdecznie

ciekawe
@HR PAYBACK

A to ciekawe, bo na stronie jest https://kariera.payback.pl/aktualne-oferty/junior-copywriter-with-german/

@ciekawe

faktycznie, niezamierzony błąd - przepraszamy! Copywriter to zupełnie nowa rola w PAYBACK Polska. Nie mamy jeszcze nikogo zatrudnionego na tym stanowisku. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: hr@payback.net

Graźka

Hej, nie jestem pewna, czy nadal aktualne to z tą pracą hybrydową, o której było w ogłoszeniu firmy na analityka danych sprzed 2 miesięcy, ale jeśli tak, to bym prosiła o informacje, ile dni w tygodniu przyjeżdżacie do biura. Można mieć na to jakiś wpływ w ogóle ogółem? Czy grafik jest narzucany z góry?

Pracownik PAYBACK
@Graźka

Cześć, pracujemy 2x w tygodniu z biura 3x w tygodniu z domu :)

@Graźka

Czesć, tak aktualne. Pracujemy w formule hybrydowej, dwa dni w tygodniu z biura. Jeden z dni jest ustalonym dniem całego zespołu. Drugi dzień jest ustalany indywidualnie z przełożonym. Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas proszę na hr@payback.net pozdrawiamy serdecznie!

@HR PAYBACK

Hejka, ja jestem zainteresowana pracą. Czy jaki są te dni pracy z domu, to są stałe godziny pracy? Czy jest to bardziej elastyczne i można rozpocząć prace o innej porze niż w te dni pracy biurowej? I jak rozumiem te dni zdalnej pracy, to są dobrowolne, jak wolę pracować więcej z biura, to jest taka opcja?

HR PAYBACK

Cześć, dni pracy w biurze ustalane są zespołowo. Czasem są to stałe dni a czasem są to dni ruchome. Godziny pracy są elastyczne, zaczynamy pracę między 8 a 10 i pracujemy 8 godzin. W biurze można pracować dowolną ilość dni, 3-4-5, jak Ci wygodnie. Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do nas proszę bezpośrednio na hr@payback.pl pozdrawiamy

Zdecydowanie polecam Loyalty Partner (PAYBACK) jako miejsce pracy, zarowno dla osob ktore dopiero zdobywaja doswiadczenie jak i dla osob, ktore szukaja stabilnego pracodawcy na kolejne lata kariery. Firma ma solidna pozycje rynkowa, duze wsparcie z centrali, dostep do coraz nowszych technologii. Rzadko spotykana na rynku dbalosc o relacje z pracownikami i ich rozwoj - szkolenia, programy coachingowe, nowe projekty - jesli ktos chce sie rozwijac bez problemu bedzie mial taka mozliwosc. Wielki szacunek dla czlowieka, elastycznosc w podejsciu, zwracanie uwagi na zachowania manadzerow, aby unikac jakichs sytuacji konfilktowych. Od kilku lat rozwija sie czesc technologiczna, wspierajaca inne rynki. Bardzo ciekawe miejsce dla osob, ktore chca sie rozwijac w obszarze analityki czy programowania. Finanse sa na dobrym poziomie, mozna liczyc na placowe i pozaplacowe programy wsparcia.

Wow!

@Wow!

Cześć, a możesz powiedzieć coś więcej o tych punktach? To jakiś rodzaj premii? I jeśli tak to za co przyznawanej. Czy jest jakiś jasny system? I drugie pytanie to czy wiesz może czy w firmie na stanowisku informatycznym poradzi sobie osoba z płynnym angielskim, ale z trochę gorszym polskim (rozumie, ale mówi i pisze dość nie gramatycznie, chociaz się stara).

HR PAYBACK

Cześć FK, Pracownicy otrzymują punkty PAYBACK w ramach programu motywacyjnego. Można to faktycznie potraktować jako rodzaj premii za zrealizowane zadania, ale dodatkowo ostrzymuje się je od innych pracowników oraz na szczególne okazje. Korzystamy z systemu PAYBACK2Employees. Co do drugiego pytania - znajomość angielskiego jest niezbędna, natomiast nie wszyscy nasi pracownicy mówią po polsku :-) Jak zobaczysz jakieś interesujące Cię ogłoszenie o pracę to zaaplikuj lub napisz do nas na hr@payback.net.

@HR PAYBACK

Dzień dobry, a jak wygląda tryb hybrydowy w panstwa firmie? Interesuje mnie ta kwestia w odniesieniu do stanowiska analityk danych.

HR PAYBACK

Cześć, pracujemy 2 dni w tygodniu z biura - jeden z tych dni jest dniem zespołowym a drugi dzień dobieramy indywidulnie. Dotyczy to wszystkich stanowisk w naszej firmie. Mamy świetne biuro na Rondzie Daszyńskiego więc zapraszamy serdecznie :-)

Sabrina
@HR PAYBACK

Co do tego zaproszenia widzę, że chyba aktualnie poszukujecie kogoś na staż. wisi na takiej stronie do działu Digital/CRM. Prócz tego elastycznego czasu pracy są jeszcze spotkania integracyjne? A jakie inne benefity stażysta tak z początku traci? Po zatrudnieniu co dodatkowo wpada i co z takiego stażu można wynieść?

@Sabrina

Cześć, Właśnie udało nam się zakończyć rekrutację na staż. Ale z pewnością niebawem pojawią się nowe opcje. W odpowiedzi do Twoich pytań: mamy spotkania integracyjne, zarówno działowe jak i ogólnofirmowe. Opis benefitów i szczegóły prgramów stażowych znajdziesz na naszej stronie, w zakładce dotyczącej staży: https://kariera.payback.pl/dobry-punkt-na-start/ W razie dodatkowych pytań napisz do nas na hr@payback.net pozdrawiamy serdecznie

Daria

Cześć/ Dzień dobry, Swój staż w dziale HR w PAYBACK realizowałam w 01.2021 – 06.2021. Pamiętam, że opinie na goworku na początku bardzo mnie zmroziły i zdystansowały. Całe szczęście miałam możliwość rozmowy z moją przyszłą przełożoną, która mimo ogromu doświadczenia i swojej pozycji nie budowała sztucznego dystansu. Rozmawiała ze mną po partnersku transparentnie odpowiadając na moje pytania. W PAYBACK nauczyłam się bardzo wiele, zostałam obdarzona zaufaniem i wieloma obowiązkami, które pozwoliły mi się rozwinąć. Zawsze mogłam liczyć na mój zespół i naprawdę nie mówię tylko o HR, ale wszystkich z którymi było mi dane współpracować w tamtym okresie. Pamiętam, że byłam wtedy zachwycona podejściem do pracy, budowania atmosfery i wzajemnego szacunku. Miałam duże poczucie wpływu, partnerskiego traktowania niezależnie od działu i poziomu specjalisty. Jestem bardzo wdzięczna za współpracę naprawdę z każdym przy wewnętrznych inicjatywach, procesach rekrutacyjnych czy przedsięwzięciach międzyzespołowych. Doświadczyłam, że wartości promowane w PAYBACK są naprawdę żywe. Bardzo dobrze wspominam to doświadczenie zawodowe. Pomogło mi to wyznaczyć poziom jakiego szukam w miejscu pracy, aby czerpać w nim satysfakcję. Dzięki wszystkim, którzy się do tego przyczynili, łącznie z Kandydatami!

Kate81

Zuprłnie przypadkiem trafiłam do firmy PAYBACK. Tak tylko na chwilę. Ale ten związek jest znacznie dłuższy. Bo to wyjątkowa Firma. Tak, przez duże F. Pracownika traktuje się tu jak Człowieka, a zamiast kolegów z pracy ma się Przyjaciół, na których można polegać. Jasne, że nie zawsze jest kolorowo, ale bezwzględnie zawsze można liczyć na szacunek i zrozumienie. I serio można znaleźć work life balance. Zresztą, jest mnóstwo fajnych inicjatyw, w których razem bierzemy udział. Albo nie - bo każdy ma prawo do własnego wyboru. Zatem - jeśli ktoś szuka ciekawej pracy, ale nadal chce mieć życie także poza nią, to jest to właściwe miejsce.

kandydat

Cześć, dla mnie proces rekrutacyjny przebiegał szybko i sprawnie. Miałem na bieżąco informację o statusie. Podobało mi się podejście osób, które uczestniczyły w rozmowach - mega otwarte i pozytywne. Nie dostałem tej oferty ale dostałem feedback i wiem na czym mam się koncentrować. Ale wrażenia spoko i może jeszcze kiedyś zaaplikuję.

Szymek

Cześć. Dlaczego oferty zatrudnienia są w całości w języku angielskim, do czego się on przydaje w tej firmie? Wśród oczekiwań na stanowisko Projektanta Grafiki, jest m.in. 3-letnie doświadczenie, oraz znajomość j. niemieckiego na poziomie B2, co spełniam z nawiązką. Chętnie się więc dowiem, czy i w jakim stopniu trzeba znać angielski i czy firma zatrudnia osoby, które go do tej pory nie opanowały, wysyłając je przykładowo na kurs językowy?

@Szymek

Cześć, pracujemy w zespołach międzynarodowych i swobodna komunkacja w języku angielskim jest naszym must have. Jeśli jest taka potrzeba można dołączyć do zajęć językowych i dalej szlifować swoje umiejętności (ta opcja dostępna jest po okresie próbnym).

YYYYY
@HR PAYBACK

Fajnie z tym doszkalaniem języka. A poza szlifowaniem języka, który się umie, to można też w ramach finansowania przez firmę zacząć uczyć się nowego np. niemieckiego czy francuskiego? Czy wchodzi w grę tylko angielski?

@YYYYY

cześć, w PAYBACK organizujemy zajęcia z języka angielskiego, ale każdy pracownik w ramach benefitu otrzymuje regularnie punkty PAYBACK, które może przeznaczyć na dowolny cel szkoleniowy, także na naukę innych języków obcych.

Poszukuję pracy w Warszawa na stanowisku Web Developer. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

HR PAYBACK

Cześć, wszystkie otwarte rekrytacje są na naszej stronie kariery https://kariera.payback.pl Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w zespole międzynarodowym na stanowisku Fullstack/Web Developer. Tu znajdziesz nasze ogłoszenie ze szczegółami: https://kariera.payback.pl/aktualne-oferty/fullstack-web-developer/ Zapraszamy do aplikowania.

Zawiedziony

Jakiś czas temu miałem wątpliwą przyjemność brać udział w procesie rekrutacyjnym i rozmawiać z Panią z HR. Kobieta która w roku 2023 zadaje pytania typu: " Dlaczego mielibysmy zatrudnić właśnie Ciebie" nie powinna mieć kontaktu z kandydatem. Jak widać zatrzymała się razem ze swoim rozwojem zawodowym gdzies w okolicy roku 2000. Dodatkowo podczas spotkania jak i podczas rozmowy telefonicznej sprawia wrazenie osoby która jest tam na siłe a z oczu przemawia cos w stylu " Fajnie fajnie ale i tak cos wymyślę aby Cię nie zatrudnić" Istna tragedia. Może źle odczytuje intencje ale niezadowolenie z zycia emanuje nawet przez sluchawkę. Pieniądze i "benefity"które oferuje ta firma to jest jawna kpina i brak szacunku dla pracownika.

Grazia
@Zawiedziony

To jakie pieniądze na start oferują i jakie benefity, że tak to źle oceniasz? Rekrutacja składała się tak w ogóle tylko z jednej rozmowy? Czy coś jeszcze się działo?

Pracownik PAYBACK
@Zawiedziony

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za ten komentarz dotyczący naszego procesu rekrutacji. Niestety, w życiu tak bywa, że nasze intencje często są mylnie odczytywane przez odbiorcę. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że tak stało się w Pana przypadku. To dla nas również cenna lekcja, ponieważ okazywanie szacunku oraz współpraca to podstawowe wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Życzymy powodzenia w znalezieniu pracy zgodnej z Pana oczekiwaniami oraz ambicjami.

Rozczarowna
@Pracownik PAYBACK

Bardzo mi przykro, ale w tej opinii jest dużo prawdy. Również mam niezbyt pozytywne zdanie o procesie rekrutacji. Oczekiwania względem kandydatów zupełnie nieadekwatne do warunków i samej specyfiki pracy. Bezsensowne spotkania w problematycznych godzinach, sprawdzanie kompetencji, pytania o dosyłanie materiałów... I po co to wszystko, jeśli się nie spinamy się finansowo lub nie ma dopasowania profilu zawodowego? Naprawdę szanujmy siebie nawzajem, a przede wszystkim swój czas.

@Rozczarowna

Dzień dobry, w związku z dużą liczbą rekrutacji, które prowadzimy, staramy się na bieżąco wdrażać rozwiązania, które mają na celu usprawnienie i ułatwienie procesu zaangażowanym stronom. Dziękuję za Pani feedback. Przyjrzymy się kwestii rozbieżności finansowych i ich adekwatnej komunikacji do kandydatów. Jeśli miałaby Pani czas i chęć na rozwinięcie pozostałych puntów, o których Pani wspomniała bardzo proszę o przesłanie kilku zdań na hr@payback.net. pozdrawiam serdecznie.

Programista

Tragedia ! Menadzer spoznil sie na rozmowe, rekturetka zadaje pytania ze swojego notesiku typu "dlaczego mnielibysmy Cie zatrudnic ? ". Poziom interview - 0. Ogolnie atmosfera podczas spotkania bardzo sztywna i nieprzyjazna. Chwala sie punktami payback ktore rozdaja pracownikom, a na koncu czlowiek sie dowiaduje ze placa 60% stawki rynkowej xD

Maja
@Programista

A koniec końców dostałeś tę pracę? Na jakie stanowisko aplikowałeś? A jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to jest jednoetapowa, jakieś jeszcze inne pytania zadają? Pytam bo chciałabym złożyć cv i chcę się przygotować

@Programista

Bardzo dziękujemy za tę informację. Przepraszamy za spóźnienie i choć z pewnością nie jesteśmy perfekcyjni, zawsze staramy się dążyć do doskonałości. Zadawane przez nas pytania rekrutacyjne są różne, niektóre pewnie wydają się "standardowe", choć z naszego punktu widzenia - odpowiedzi na nie pozwalają nam sprawdzić, czy dana osoba będzie dobrze się czuła dołączając do naszego zespołu. Na spotkania zapraszamy kandydatów, których podane w kwestionariuszu oczekiwania finansowe, są zgodne z naszymi możliwościami. Jednak szczegóły dotyczące zatrudnienia: wynagrodzenie, bonus, forma zatrudnienia jak i benefity są omawiane w momencie złożenia oferty. Do wszystkich osób, które biorą udział w spotkaniach wracamy z feedbackiem.

Beata

Na stronie szukają regionalnego koordynatora sprzedaży. Jest napisane, że umowa B2B, a wiadomo, ile można wyciągnąć w takim razie? Będę wdzięczna za informacje o zarobkach.

Praca jako koordynator sprzedaży. Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa i jakie premie? Zatrudnienie b2b a jak wyglada sprawa urlopów itp Jakie auto służbowe?

Analityk

Jako były pracownik z całego serca nie polecam. Zarobki istotnie poniżej rynku, ogromne rotacje powodujące że nie ma możliwości pozyskania wiedzy, gdyż pracowników odpowiedzialnych za poszczególne procesy już dawno nie ma. Ponadto nie można miec swojego zdania i gdy zwracasz uwagę na niedociągnięcia od razu trafiasz na czarną listę. Jeżeli zależy ci na merytoryce omijaj szerokim łukiem

Też Analityk
@Analityk

No to ja mam wrażenie, że chyba pracuje w innej firmie.. Nigdy nie spotkałam się z tak otwartą i sympatyczną organizacją, która mocno stara się zadowolić pracowników. Przełożonym naprawdę można powiedzieć wszystko i nikt nigdy nie ocenia. Żadnych czarnych list nie ma. Nawet nie wiem o co chodzi. Szczególnie, że nawet głównemu dyrektorowi analityki można powiedzieć wszystko, dosłownie prosto z mostu i prędzej podziękuje niż nawet zaneguje. Dla mnie to bardzo dużo znaczy, bo dzięki temu przyjemniej się pracuje. Co do zwracania uwagi na niedociągnięcia to raczej każdy jest zachęcany do szukania ich i zgłaszania i to w pierwszym tygodniu pracy.

@Też Analityk

Hmm to teraz w sumie ciekawi mnie czemu opinie są tak rozległe? Nie zauważyłeś może innego tratowania pracowników?

Eps
@Też Analityk

Tak, przełożonym można powiedzieć wszystko, co nie znaczy że coś zmienią. To że Cię wysłuchają to wszystko na co możesz liczyć. Twoje uwagi nie będą uwzględnione przez osoby wyżej w hierarchii. Wręcz możesz być uznany za pieniacza lub w najlepszym przypadku za marudę.

Ilona
@Eps

Jakby tak więcej osób wyraziło swoje zdanie a nie jedna? Co w takim wypadku? To chyba już by znaczyło, że potrzebne są jakieś zmiany?

Bartek
@Ilona

W pewnym momencie sporo osób z jednego z zespołów, pod nazwiskiem, wyrażało obiekcje wobec lidera, ale sprawę zamiatano pod dywan. Podziękowano mu dopiero po ponad roku zatrudnienia, wiele miesięcy po zgłoszeniach, w międzyczasie zdążyło odejść wielu pracowników. Jako pracownik innego zespołu mogłem patrzeć na to z żalem na to co się dzieje.

Ilona
@Bartek

Czyli osoby z innych zespołów nie mają niczego do powiedzenia? Przecież jak widzi się jakiś problem to powinno się go zgłaszać, dlaczego miałoby to być jakoś zależne od zespołu? Już samo to, że ktoś z innego obszaru coś widzi może mówić samo za siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK - Warszawa

• Jak się pracuje w Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK?

Zobacz opinie na temat firmy Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Loyalty Partner Polska Sp z o.o. / PAYBACK