brak logo

ASK-Finance Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o ASK-Finance Sp. z o.o.

Mewa 2015-06-15 14:33:49
UWAGA!!!
Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów Biura Rachunkowego Ask Finance Sp. z o.o. w Katowicach na ul. Kościuszki 43/10 !!!
Po zakonczeniu umowy nie mogę doprosić się zwrotu dokumentów mojej firmy, co uniemożliwia mi wykonywanie obowiązku podatkowego. W trakcie współpracy także zero życzliwości, przedmiotowe traktowanie, o wszystko trzeba prosić kilka razy. Informacje nierzetelne. Komunikacja z pracownikami biura bardzo trudna, a szefowa odklada sluchawkę w trakcie rozmowy!
Gdybyście szukali biura rachunkowego to zdecydowanie odradzam nawiązanie współpracy z ASK FINANCE Sp. z o.o.
w Katowicach na ul. Kościuszki 43/10.
xxx 2016-05-31 20:48:07
zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, szefowa wyrachowana, kłamie i oszukuje w umowach o prace i zleceniu, wszczyna awantury, zastrasza, w biurze zimą wyłącza ogrzewanie, żeby zaoszczędzić parę złotych, a latem oszczędza na wentylatorach, tak że nie da się oprzeć na oparciu fotela, bo się do niego przyklejasz.
Oszczędza nawet na długopisach, jak dostaniesz komplet to nie daj Boże żeby Ci się skończył, a najlepiej to kup sobie własny. Ponadto nie dba o higienę osobistą i cały czas śmierdzi od niej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nym potem, nie da się wytrzymać z nią w bliższym kontakcie dłużej niż 10 min. Faworyzuje mężczyzn zatem jeśli jesteś studentem i umiesz się podlizywać to śmiało możesz się tam zatrudniać, nic złego Ci nie grozi. Jednakże jeśli jesteś kobietą, to musisz się wspiąć na wyżyny dyplomacji, gdyż kontakt z nią będzie opierał się na wiecznych złośliwościach.
Zostaw swoją opinię o ASK-Finance Sp. z o.o. - Katowice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASK-Finance Sp. z o.o.