Lake Region Medical Limited

Boston

Opinie o Lake Region Medical Limited

anonim 2009-05-19 23:38
Słowa kojarzące się z Lake Region Medical Limited (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako jako bardzo dobrą.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są świetni .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Lake Region Medical Limited: wysokość zarobków i możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy.
Najbardziej nie podobało mi się w Lake Region Medical Limited:brak
welder 2009-07-29 02:27
nie wierze...
Pracowalem w 3 fabrykach w zyciu min Volvo Buses we Wroclawiu,JTT i fabryka serwerow SUN w Dublinie.
Takiego(usunięte przez administratora) i terroru nie widzialem nigdzie i nigdy nie przypuszczalbym,ze takie cos odbywa sie w Irlandii. Atmosfera ciaglych plotek i zainteresowania tymi,ktorzy maja lepiej lub nie daja rady normom z kosmosu. Cala te sielska atmosfere oczywiscie zapewniaja pollocki.
pik 2009-08-24 13:06
chyba jakis chory jestes, albo zbyt krotko tam pracujesz, albo zbyt malo widziales. ja pracuje juz tam 4 lata i wiem swoje, malo tego nie znam nikogo kto by sie az tak zachwycal jak ty. powodzenia
kola 2009-08-30 21:40
czlowieku co za bzdury wypisujesz?
anonim 2010-08-16 08:14
pik - 2009-08-24 13:06:11

czy ktos wie czy sa jakies zapowiadane przyjecia do lejku w new ross
anonim 2010-08-16 08:26
pik - 2009-08-24 13:06:11

ktokolwiek cos wie prosze mnie poinformowac wyslane 16.08.2010
poszukuje 2010-08-17 13:40
nie moge wystawic opini bo nie pracuje w lake region wzracam sie z prosba zapytania czy ktos wie czy w najblizszym czasie beda jakies przyjecia ktokolwiek cos wie bede wdzieczna za poinformowanie
poszukuje 2010-08-17 13:43
powyzsze ogloszenie dodane 17.08.2010
cookie monster 2010-09-08 14:32
Caly czas przyjmuja. Normalnych zwalniaja(sami sie zwalniaja) ,robotow przyjmuja :D
Simon 2010-10-20 21:43
Chcialbym sie tam dostac, czy sa jakies szanse??? Mam ponad 5 lat doswiadczenia w Irl. w manufacturing/production.
xxx 2013-09-20 10:16
a teraz zwalniają.
Pawel 2015-01-22 18:52
no i nie napisali Ci lulek :-( a też mnie to interesuje. to napiszcie chociaż jak wyglada proces rekrutacji. Opiszcie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, najczęstsze pytania itp. Wogle zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, jakie są wartości i cele firmy na przyszłośc
fro 2015-03-31 18:44
Powiedzcie mi moi drodzy co produkuje Lake Region Medical Limited ze Stanów Zjednoczonych jeśli wiecie. Co prawda wiem że mają swoja stronę internetową ale mój angielski lezy i kuleje i poza tym że wiem że są związani z czymś medycznym bo w nazwie mają Medical to niestety nei wiem nic wiecej a jestem ciekaw
aleks 2016-05-15 21:07
to chyba nie tyle mowa o dziale medycznym, co o firmie medycznej. Zresztą, zalrży to od stanowiska, bo przecież jako rejestrator czy PH nie masz do czynienia z pacjentem :) ciekawe jak z ofertami pracy na ten moment od nich, wie ktoś może cokolwiek? :)
Zuzanna 2017-07-10 10:13
A jak obecnie wygląda praca w Lake Region Medical Limited? Chętnie dowiemy się więcej od jej obecnych pracowników. Co sprawia, że warto pracować właśnie w tej firmie? Co wyróżnia ją na tle innych pracodawców z branży?
Zostaw swoją opinię o Lake Region Medical Limited - Boston
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lake Region Medical Limited