CC Kinepolis

Poznań

Opinie o CC Kinepolis

anonim 2009-05-19 23:17:38

Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok.
anonim 2009-06-15 09:36:23
a przyjmuja tam 16 latkow do pracy?
sialala 2009-09-26 14:20:40
przyjmują tylko osoby pełnoletnie z statusem osoby uczącej się ( studenci) , marna stawka, ludzie z reguły dziwni, specyficzne warunki pracy....[usunięte przez moderatora]. i do tego słabo płacą
pracownik 2009-12-07 00:31:58
Nie polecam tej firmy zero wolnego, praca za marne 6 zł i do tego nadenci kierownicy
anonim 2012-07-05 10:04:23
minusy:
-świątki, piątki ta sama stawka, nie opłacają godzin nocnych (marne 6 zł).
-chcą studentów, ale najlepiej jakbyś do szkoły nie chodził, tylko był dla nich dyspozycyjny 24h
-grafik potrafią walnąć po 11-13 godzin dziennie
-kierownictwo pokazuje wyższość nad pracownikiem, co prowadzi do beznadziejnej atmosfery
-ludzie tam pracujący(już jakiś czas) też lubią patrzeć na ciebie z góry
- jeśli chcesz się zwolnić żądaj dokumentów( o oddanie stroju itp) natychmiast, bo potrafią się po tygodniach odezwać, że masz im przynieść strój(który już zostawiłeś) ale oni tego nie mają udokumentowanego więc agencja nie wypłaci ci pieniędzy.

plusy:
-brak
hens 2016-04-22 14:55:51
@anonim tak jest, zatrudniają studentów i zapewniają im elastyczny czas pracy, więc można to pogodzić ze studiami.
Zostaw swoją opinię o CC Kinepolis - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CC Kinepolis