INTERTON

Gdynia

Opinie o INTERTON

anonim 2010-01-07 15:10:49
Wszystko ok oprócz szefostwa które lekceważy pracowników demotywując ich najniższymi zarobkami i nagannym zachowaniem które kwalifikuje ich do lecznia !!!!!! Nie polecam
a.... 2010-10-06 12:42:10
SZEFOWA [usunięte przez moderatora] A ROBI Z SIEBIE NIEWIEM CO , NIE WYPŁACALNA , MAŁO KOMPETENTNA ,LUDZI TRAKTUJE JAK ŚMIECI
retroman 2011-01-09 17:33:03
pracowalem dla nich dawno temu. szefowa, [usunięte przez moderatora] nie polecam kontaktow. niestety w polsce sa kiepskie zwiazki zawodowe. gdyby ta kobieta prowadzila firme w jakimkolwiek innym kraju europy zachodniej zaplacilaby juz setki tysiecy odszkodowan. niestety w polsce tacy ludzie moga sobie robic co chca. gleboko wierze ze kiedys sie to zmieni
matt 2011-03-08 15:06:51
ciekawe co tu czytam.widzialem ta kobiete raz w zyciu, akurat byla w sklepie, slyszalem fragmenty rozmow z pracownikami i postanowilem, ze w intertonie nigdy nic nie kupie.pozdro ps.a wlasnie co wydalem 3200zl na kolejne wioslo.NIE W INTERTONIE!!!
anonim 2011-05-23 23:08:03
W imieniu wszystkich sklepów handlujących z Intertonem chciałbym uprzedzić przed [usunięte przez moderatora] z którą ciężko dojść do jakiegokolwiek porozumienia . Niewypłacalna , zamawia towar za który nie płaci , brak kontaktu w sprawie płatności ... przez telefon wulgarna i opryskliwa . Szalenie jest nam wszystkim przykro że tak wygląda przedstawiciel takiej marki jak Ibanez czy Tama .
muzyk 2011-12-15 16:58:27
co za stek bzdur na teman tak sympatycznej kompetentnej osoby jak [usunięte przez moderatora] mysle ze jacys zwolnieni pracownicy powymyslali te farmazony zreszta zaden sie nie podpisał , mysle ze anonimowo takze nie mozna szargać nikim
666 2012-02-09 21:01:53
Miła i kompetentna BBBBUUAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHAAAAAA
muzyk1234 2012-02-09 21:03:31
Napewno zwolnieni no i Ci co się zwolnili . No bo kto może najlepiej opisać [usunięte przez moderatora] .
ł 2013-01-14 14:06:58
anonim - 2011-05-23 23:08:03

W imieniu wszystkich sklepów handlujących z Intertonem chciałbym uprzedzić przed[usunięte przez moderatora] z którą ciężko dojść do jakiegokolwiek porozumienia . Niewypłacalna , zamawia towar za który nie płaci , brak kontaktu w sprawie płatności ... przez telefon wulgarna i opryskliwa . Szalenie jest nam wszystkim przykro że tak wygląda przedstawiciel takiej marki jak Ibanez czy Tama .
wisi nam kasę!!!
Andrzej33 2014-12-01 18:30:21
Firma INTERTON opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Dział nadruków firmy zajmującej się produkcją opakowań do kosmetyków z tworzyw sztucznych poszukuje P...
peter 2015-03-04 19:43:28
Czy znalazłoby się miejsce w firmie dla osoby o dużym doświadczeniu w pracy z sitodrukiem, tampodrukiem i hotstempingiem, pod koniec lutego widziałem ogłoszenie o naborze do pracy na taśmie, tyle że miejsc było dziesięć, czy oznacza to że otworzyli nowy oddział i potrzebują do pracy zmianowej cały zespół?Chętnie się zainteresuję, na co można liczyć ze strony szefostwa ?
meg 2016-06-17 15:22:58
polecam prace za pośrednictwem infopracy i panią anite
kuba 2016-06-19 21:36:54
Oferty rzeczywiście mogą być różne, ale nie wydaje mi się żeby pokazało się jakieś ogłoszenie. Widocznie rotacji wśród pracowników nie ma, co jest dobrym znakiem, że dobrze się dzieje, bo każdy dba o dobre stosunki.
Zostaw swoją opinię o INTERTON - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERTON