Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Aktualność
Szanowni Państwo
Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.
W dzisiejszej aktualności chcielibyśmy zamieścić informacje, które mamy nadzieje będą dla Państwa przydatne.

Chcielibyśmy jasno zakomunikować, że Forum Media Polska ma się bardzo dobrze, myśląc przez cały czas o dalszym rozwoju i stabilności pracy dla wszystkich pracowników, którzy codziennie z pełnym profesjonalizmem wykonują swoje obowiązki i dokładają wszelkich starań do dalszego rozwoju Firmy, jak i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Pragniemy również poinformować, iż zarówno my, jak i zespół administratorów Gowork.PL, na bieżąco obserwujemy Państwa wkład w Nasz profil zarówno ten pozytywny, jaki i negatywny. Musimy jednak powiedzieć stanowczo, że nie będziemy obojętni wobec potocznego hejtu, obrażania i wypowiadania się w sposób wypaczający wizerunek Pracowników oraz Naszej Firmy. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl. Jednocześnie, pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem naruszające dobra osobiste Forum Media Polska Sp. z o.o., naruszające dobra osobiste pracowników, jak i opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, stanowiące hejt, mogą wypełniać znamiona przestępstwa zniesławienia, o którym mowa w art. 212 Kodeksu karnego i jako takie będą zgłaszane do organów w celu dochodzenia na drodze prawnej sprawiedliwości oraz zadośćuczynienia. Jest nam niezmiernie przykro, iż musimy uczestniczyć w takim poziomie wypowiedzi i reagować w ten sposób, jednakże nie będziemy obojętnie przyglądać się opiniom, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Chcielibyśmy, aby było to miejsce wymiany merytorycznych opinii, pozbawionych wulgaryzmów, hejtu i naruszania godności osobistej zarówno Pracowników jak i Pracodawców.
Nie wyklucza to jednak konstruktywnej krytyki, którą mają Państwo prawo wyrazić i na którą jesteśmy otwarci.

Jak zawsze z wielka chęcią odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e-mail: pracafmp@forum-media.pl.

Forum Media Polska
k.

Pracowałam w firmie Forum Media Polska 7 lat, kilka mc temu wyprowadziłam się niestety w ogóle z Poznania. Wypłata zawsze była w Forum na czas, zarabiałam naprawdę bardzo dobrze i na kwestię finansową nigdy nic złego nie mogłam powiedzieć. Pracowałam w dziale call cener, wypłaty były bardzo dobre, prowizje od sprzedaży każdego produktu, żaden ogarnięty doradca nie narzekał. Na święta zawsze dodatkowe pieniądze i imprezy świąteczne były w fajnych miejscach. Praca polega tam na sprzedaży różnych produktów i szkoleń, , jak ktoś ma gadane to bez problemu sobie poradzi, ale musi od początku się nastawić na wynik , atmosfera w biurze bardzo fajna, dla mnie to też było ważne. Praca jest na planach sprzedażowych, ja zwykle realizowałam, choć czasem były dość ambitne.

Do realistki
@Realistka

Były pracownik opisał sytuację i swoje odczucia pracy w 2021 roku , od tego czasu wiele się zmieniło ,właściwie wszystko! Więc nie podbijałabym tego komentarza bo to były stare czasy , na które faktycznie nie można było narzekać. Ale teraz , to lepiej firmę omijać daleki łukiem... Nie Polecam ani firmy ani produktów !

Piszę, bo chcę

Postanowiłam napisać opinię o firmie, bo akurat ja jestem zadowolona. Nie wiem, może to zależy od działu albo po prostu od nastawienia, ale mi naprawdę podoba się w Forum. Wiadomo bywają kryzysy, są sytuacje, które mnie denerwują, ale nigdzie nie jest idealne. Ja w tej firmie zostałam wielokrotnie doceniona i bardzo dużo się nauczyłam. Może też po pracy w kilku nienajlepszych firmach po prostu potrafię docenić normalnego pracodawcę i normalne warunki. Może niektórzy mają jakieś duże wymagania albo po prostu się wypalili? dla mnie naprawdę jest spoko. I ta opinia nie jest kupiona... ;)

@Yo

Cześć! Dziękujemy za przesłaną opinię. Bardzo nam przykro, że nie byłeś zadowolony z pracy w Forum Media Polska. Wierzymy jednak, że posiadasz również pozytywne wspomnienia związane z pracą u nas. Mamy również nadzieję, że udało Ci się odnaleźć pracę, w której czujesz się spełniony. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów!

Pracuję w Forum ponad 5 lat w szeroko rozumianym obszarze administracyjnym. Zaczynałam na innym stanowisku, w innym dziale, jednak po 2 latach udało mi się zmienić dział na taki, w którym od zawsze chciałam pracować. Dostałam szansę, mimo braku doświadczenia. Zostałam doceniona, kilka razy awansowałam i aktualnie zarządzam małym zespołem. I takich przykładów w firmie jest sporo. Uważam, że Forum Media Polska to świetne miejsce do rozwoju, wystarczy dobrze pracować, angażować się, a na pewno zostanie się docenionym. W Forum nigdy nie szukają kierowników czy dyrektorów z zewnątrz, tylko zawsze awansują kogoś z zespołu, co uważam, że jest super. W firmie panuje fajna atmosfera, czuć wsparcie przełożonych i naprawdę jest mnóstwo okazji do rozwoju i wykazania się. Na pewno trochę słabszą stroną firmy są zarobki, ale z drugiej strony coś za coś. Spokojna praca na umowę o pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16, brak nadgodzin, brak problemu z urlopem czy jakimś wcześniejszym wyjściem oraz sporo benefitów pozapłacowych. Ja osobiście polecam :)

Paulina

Pracowałam w Forum przez prawie 8 lat. Zaczynałam od stanowiska juniorskiego, a odchodząc zarządzałam dużym zespołem i odpowiadałam za kluczowe projekty. Mogę zagwarantować, że firma daje duże możliwości rozwoju osobom, które są kreatywne i zaradne. Już po pierwszych dwóch latach pracy objęłam stanowisko kierownicza i zaczęłam zarządzać małym zespołem, co świadczy o tym, że Dyrekcja daje realne szanse, aby się rozwinąć i szybko awansować. W czasie mojej kariery w Forum kilkukrotnie uczestniczyłam w zagranicznych szkoleniach dla product managerów, brałam udział w szkoleniach menedżerskich i coachingowych. Zawsze czułam, że przełożeni mnie doceniają i chcą we mnie inwestować. Dla najzdolniejszych firma oferuje również karierę międzynarodową w ramach spółek należących do holdingu. Forum nie jest typową korporacją, to raczej firma, która stawia na zwinność i innowacyjność. Jest więc doskonałym miejscem pracy dla osób ambitnych, kreatywnych, lubiących ciągłe zmiany i myślących w kategoriach biznesowych. W Forum twoja kariera jest w twoich rękach - można się wykazać, szybko awansować, zmieniać stanowiska w ramach różnych działów, realizować się na różnych polach. Wiem jednak, na podstawie mojego doświadczenia managerskiego, że nie każdy odnajduje się dobrze w takim dynamicznym i kreatywnym środowisku, stąd też pewnie bierze się część negatywnych opinii. Zachęcam do aplikowania wszystkie osoby, które chcą czerpać z pracy satysfakcję i realizować projekty, z których mogą być dumni.

@Paulina

Dziękujemy bardzo za te słowa! Powodzenia na dalszej drodze zawodowej

Piotr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Moja opinia o firmie jest skrajnie negatywna. Firma sprzedaje treści dydaktyczne w sposób urągający etyce i przyzwoitości. Stosują techniki psychomanipulacji: "niska piłka", "stopa w drzwi". Miła Pani jak zauważa minimalne zainteresowanie ofertą po stronie klienta, podbija ją proponując darmowe, bezwartościowe bonusy i w ten sposób, zmusza go do decyzji o zakupie, z którego nie można się ani wycofać, ani go reklamować, ani zwrócić!!!! Gdzie, pytam gdzie tak jest, że nie można towaru reklamować, zwrócić, zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni? Właśnie tutaj w firmie :Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o. Mój przypadek tak wyglądał. Miła Pani wcisnęła mi bezwartościowy towar, mamiąc mnie darmowymi bonusami. Materiały okazały się być przepisaną książką, którą mam na półce za 50 zł, a tak zwany "kurs" który proponowali kosztował 1200 zł! Wykazałem się brakiem czujności i swoistą naiwnością. Jednak to była pułapka, w którą trudno nie wpaść. Kto zdecydował by się na kurs, z którego nie może zrezygnować???? Tam pracują osoby, które przypominają kłusowników, a klientów traktują jak zwierzynę łowną. Cała procedura nosi znamiona (usunięte przez administratora) i manipulacji. Tak się nie sprzedaje treści intelektualnych. Czuję się (usunięte przez administratora) i wykorzystany Sprawę zgłosiłem do Rzecznika Praw Konsumenta, mam prawnika, nie odpuszczę. Pozostałych (usunięte przez administratora) zachęcam do kontaktu ze mną,

Zuzanna R

Cześć! Pracowałam w Forum w 2022 roku i z perspektywy czasu bardzo miło wspominam te miejsce jak i samą pracę. Przed wszystkimi ludzie byli cudowni. Pracowałam jako Junior Media Marketing pod cudowną Marysią, która z pewnością wciąż jest w firmie:) Obowiązki były ciekawe. Wypłata na czas, a w dodatku w każdej kwestii dało się dogadać. Nie mogę złego słowa powiedzieć:)

@Zuzanna R

Przede wszystkim*

Aga

Ja jestem klientem przez przypadek .Po przeglądaniu kursu na Facebooku pani do mnie zadzwoniła namawiając mnie na kurs , mimo że się wykręcalam pani bardzo nalegała i nie chciala odpuścić, wstępnie podalam adres mailowy i poprosiłam o propozycje na drugi dzień dostałam kurs z fakturą do zapłaty. Próbowałam się dodzwonić, albo nie ma takiego numeru slbo nikt nie odbierał. Napisalam meila ze nie zamawiałam kursu . Obecnie straszą mnie windykacją i każą płacić za kurs którego nie chcialam i nie odbyłam. Co dalej można z tym zrobić?

@Aga

Prosimy o przeslanie wiadomości na skrzynkę mailową zgloszenie@forum-media.pl. Postaramy się przeanalizować Pani sytuację.

Jola
@Aga

Taka, jest właśnie polityka firmy. Myślę,że może pani żądać odtworzenia rozmowy, bo każda jest rejestrowana.

@Aga

Mam dokładnie taką samą sytuację ???? Czy u Ciebie sprawa się wyjaśniła?

@Klient

To nie jest miejsce dla klientów, a dla kandydatów i pracowników/byłych pracowników.

Gośka

Zauważyłam, że dziś dodano ofertę dla Junior Product Managera. Nie mam jeszcze doświadczenia a okazuje się po opisie, że wcale go nie wymagają. Jak wobec tego wygląda sama rozmowa reaktancyjna, co na niej sprawdzą?

@Gośka

Ja na stanowisko Juniora do Marketingu miałam do wykonania zadanie z wymyśleniem hasła na grafikę. Takie sprawdzające formalności no i sama rozmowa czego oczekujesz, dlaczego ta praca itd.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Hej, jakie jest wynagrodzenie na stanowisku projekt managera w Państwa firmie? Chciałabym aplikować na takie stanowisko, jakich zarobków mogę się spodziewać? Czy możecie podać widełki wynagrodzenia? Pozdrawiam, Monika

Małgosia

Hej, jaką teraz otrzymam umowę na start jeśli dostanę się na specjalistę ds. sprzedaży? jest teraz oferta na dwa wakaty i myślę ze się zgłoszę tylko widzę, że trzy formy proponują. Można od razu ubiegać się o te o pracę? na niej by mi zależało

@Małgosia

Tak, ja też odradzam pracę w tym czymś. lepiej szukać pracy w lepszej firmie i nie tracić czasu. Więcej nauczysz się w każdej innej firmie niż w tej. A po drugie Małgosia dlaczego tak bardzo ci zależy na tej pracy ? Nie wiem dlaczego ale to zapytanie śmierdzi mi pytaniem od pracownika Forum ???????? to ich częsta praktyka , pewnie ludzi do pracy brak !

Daniel84

Witam. Takie pytanko. Czy w firmie Forum coś się zmieniło może? Dziś miałem telefon od konsultanta w sprawie szkolenia które mnie zainteresowało. Oczywiście przystałem na obietnice ale potem jak poczytałem opinie to się za głowę złapałem i za bardzo nie wiem co mam robić z tym tematem dalej

Sylwia
@Daniel84

Cóż to za szkolenie tak bardzo cię zainteresowało w tej firmie ? Co się miało zmienić te same osoby na stołkach. Więc nawet jak są nowe osoby na stanowiskach kierowniczych to i tak dobierani i kierowani przez tych którzy są na niewłaściwych miejscach w tej firmie. Więc decyzja do ciebie należy. Cenisz swój spokój to daj sobie spokój.

@Daniel84

Cześć Daniel84, czy możesz nam podać numer Twojego zamówienia? Zaczyna się ono od WF-XXXXXX. Proszę podaj nam w wiadomości mailowej na adres zgloszenie@forum-media.pl, wtedy będziemy mogli już w wiadomościach prywatnych wyjaśnić Twoje wątpliwości. Pozdrawiamy

@Daniel84

Nic się nie zmieniło. Straszą windykacją, sądami jeśli nie zapłacisz za kurs, który wedle opinii użytkowników mało merytoryczny jest.

klient

Bardzo nie polecam tej firmy, bardzo trudny kontakt, ludzie niekompetentni. opiszę może swoją sytuacje... Wracając samochodem dzwoni do mnie pan z propozycją kursu on line, który nawet mnie zaciekawił, powiedział o nieograniczonym dostępie jako że bardzo wiele rzeczy od nich zakupiła oraz wspomniał że aby potwierdzić transakcje muszę odebrać smsa z potwierdzeniem naszej rozmowy i potwierdzenia transakcji, poinformowałam go że teraz jadę samochodem że zrobię to później. Wyleciało mi to z głowy, wiec transakcji nie potwierdziłam. Za miesiąc dostaje upomnienie że nie zapłaciłam za kurs! Skandal przecież transakcja nie doszła do skutku. No dobrze, jestem zapracowanym lekarzem, opłaciłam to bo nie miałam czasu na takie sprawy, aby ścigać tego Pana który ze mną rozmawiał i tak postąpił. Co gorsza... Próbuje zalogować się na kurs a tutaj - brak dostępu. Czyli kurs opłacony, a kursu nie ma. Wielu kolegów lekarz narzeka na FORUM MEDIA i nic już od nich więcej nie zamówię, innym też odradzam.

@klient

U mnie była podobna sytuacja, socjotechnika a potem straszenie windykacją, no cóż firma sama pracuje na brak klientów i opinie w środowisku. Serdecznie nie polecam!

@klient

Dokładnie znalazłam się w podobnej sytuacji i pomimo konkretnych screenów dotyczących zakończenia współpracy ow 2022 roku. Przedłużono mi dostęp on- line bo nie zgłosiłam rezygnacji dwa tygodnie przed czasem w 2023 roku. Niestety firma bazuje na zapracowanych ludziach nie pamiętających o owych terminach i kasuje za dostęp do internetu produktów które wcześniej otrzymałam w formie przedłużenia dostępu. Za to przedłużenie tylko 700 zł. W głowie się nie mieści jak ta firma traktuje swoich wieloletnich klientów. Szkoda że tak późno przeczytałam opinie i sama dałam się wciągnąć w tak nieuczciwą ofertę.

@Ewa

Dzień dobry, prosimy o wiadomość na adres mailowy zgloszenie@forum-media.pl. Przeanalizujemy Pani sprawę. Pozdrawiamy

Pioter
@Ewa

Nie tylko klientów ta firma tak traktuje ,swoich wieloletnich pracowników również... Zamiast doceniać, szkolić,angażować w różne projekty i dawać szansę rozwoju, to zwalnia pracownika z dnia na dzień lub jak tylko pojawi się w pracy po l4 czy opiece.Tragiczne rządy, złe decyzje ,brak szacunku do człowieka tylko kasa, kasa i kasa...

kumata osoba
@Pioter

Pioter, mogłeś nie kręcić z przedłużaniem opieki / L4 :). Tym bardziej, że byłeś na tyle bezczelny chwaląc się w swoim zespole kiedy warto iść na opiekę / L4, i kiedy z niego powrócić, aby pracodawca tego nie podważył. Forum ma swoje za uszami (i to sporo, ale to temat na inną dyskusję), ale Twoje żale są co najmniej żenujące chłopaku :)

Pioter
@kumata osoba

No chyba jednak jesteś mało kumatą osobę skoro myślisz,że pisałem o sobie. Gdybyś kumał/kumała to wiedziałbyś że pisałem o ludziach którzy byli na opiece i zostali zwolnieni albo wrócili z L4 i dostali wypowiedzenie . A pracowali długo. A jeśli chcesz podważyć moje zwolnienie to powodzenia życzę. Jaka firma takie i kumate osoby.

Kumata osoba
@Pioter

Heh. Doskonale wiadomo kto poleciał w CC z tego powodu ????. Zresztą twój były już zespół miał pecha do osób (nie mówię o wszystkich, bo spora część pracuje / pracowała sumiennie), które lubiły nadużywać L4 czy opieki. A ty byłeś na tyle bezczelny, chwaląc się u nas kiedy warto iść na zwolnienie ????. Tyle w temacie, bo tylko się pogrążasz.

Xxx
@Ewa

Firma musi tak traktować klientów bo żeruje na tych którzy już nimi są. Kasa musi się zgadzać a nowych pomysłów brak więc na czymś trzeba zarabiać. Albo przedłużenia albo wysyłka dodatkowych materiałów za jedyne 99 zł z fakturą, nie zdążysz w terminie twój problem. Forum Media Polska omijać ... Nie dać się nabierać na te cudowne produkty ... Opinie pozytywne są pisane przez firmę nie przez zwykłych ludzi!

Czy przy Facebook Ads ktoś może pracował? od jakiegoś czasu jest wystawiona oferta i ciekawi mnie ocena ewentualnych warunków pracy. nie widzę by wymagano od kandydata komercyjnego doświadczenia więc na jakiej zasadzie dokonuje się wyboru tego odpowiedniego? Czy jest jakieś zadanie podczas samej rozmowy?

kałmanavardze

Nie bez powodu ktoś jest nieustannie poszukiwany! Najniższa możliwa stawka i zbyt dużo obowiązków na jednego pracownika - żadnego szkolenia i repetywna praca. Nieosiągalne plany, więc o premii możesz pomarzyć. Nadaje się na pierwszą pracę w socialach i to nie na długo.

@kałmanavardze

Jest przy tym szansa na określenie tych bieżących planów? po prostu chce je moc sobie jakoś wyobrazić, o ile mi się to nie przeoczyło w poprzednich komentarzach to nie widziałem by ktoś konkrety przytaczał

Plany zależą od poszczególnych miesięcy. Regułą w firmie jest ich zawyżanie w ostatnim kwartale roku, szczególnie jest FMP jest pod kreską. Konkretnymi liczbami trudno rzucać, gdyż sami często przecieramy oczy, widząc co mamy do zrealizowania w danym miesiącu.

Kamil

Dzień dobry. Macie państwo wystawione ogłoszenie na trenera sprzedaży, jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku? Czy wcześniej ktoś był na tym stanowisku czy to jest nowa rola w firmie?

@Kamil

Szkoda Twojego czasu i nerwów, jeśli rozważasz pracę w tej firmie. Stanowisko nie jest nowe, pracowało na nim kilka osób. Od momentu zwolnienia w 2022 roku ówczesnego kierownika CC jest spora rotacja na w tele na stanowiskach typu manager zespołu czy wspomniany trener sprzedaży. Wymagania osób zarządzających Forum są niewspółmierne do proponowanego wynagrodzenia.

Pracownik 2
@pracownik

No jak się nie szanowało starych , dobrych pracowników to niestety rotacja teraz jest. Wymagania zawsze były duże, managerowie i trenerzy na maksa wykorzystywani do wszystkiego a jeszcze niezadowolenie bylo. Po roku 2022 nie ma tam osoby która by dobrze zarządzała, a trener czy manager jest od wszystkiego. Ludzie wykończeni planami i sytuacjami w tle. Nie da się w tej firmie już zarobić jak kiedyś. Ludzie bez motywacji jak i chęci do działania i zmian.

JK

Jestem bardzo zła na firmę Forum Media i się sparzyłam. Szczerze nie polecam Są bardzo przepisowi. Człowiek nie mógł uczestniczyć w konferencji z przyczyn losowych a musi płacić całą kwotę za konferencję w której nie uczestniczyłam bo za późno napisałam rezygnację z udziału w konferencji.

Straszne miejsce

Chcesz wiedzieć ile zarabia się w FMP? Odejmij 20% od rynkowej stawki i dołóż obowiązków za 3 osoby. Nic innego ta firma dobrze nie robi, jak oszczędzanie na pracownikach... Tylko po to, żeby pod koniec miesiąca robić wielkie zebrania pt. "Jak uratować wykon, kiedy jest już za późno?" i wtedy nagle znajdują się budżety na przepalenie kasy bez żadnej konsultacji z pracownikami odpowiedzialnymi za budżet. Ciekawe, czy do sprzątania kuchni zaczęli dokładać opróżnianie koszów na (usunięte przez administratora) czy odkurzanie... Zaraz obok codziennych obowiązków :D

Byly juz pracownik
@Straszne miejsce

Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach to czego oczekiwać... W tele też był (usunięte przez administratora) a teraz podobno jest jeszcze gorzej ... Ratowanie planów, które są zawyżane żeby ludzi wydoić i żeby ludzie nie osiągali planów wtedy prowizje mniejsze. Biznesowe podejście firmy do ludzi...

@Byly juz pracownik

A to jakie stanowiska są konkretnie obsadzone przez te nieodpowiednie osoby? Chodzi o to, że są to osoby z brakiem kompetencji na dane stanowisko? Ktoś w opiniach wspominał o szkoleniach stanowiskowych. Te szkolenia nie pomagają w nabyciu brakującej wiedzy?

Witam, czy o pracy jako Junior Product Manager mógłby ktoś także napisać parę słów? Widzę, że jest ktoś potrzebny od szkoleń medycznych. Proszę wstępnie o opinie dotyczącą pracy. interesuje mnie przede wszystkim ścieżka rozwoju, po jakim czasie udaje się osiągnąć awans i na jakich warunkach?

Witam. Czy jest możliwość pracy zdalnej ?? Jeżeli ktoś nie mieszka w Poznaniu a byłby zainteresowany ofertą pracy. Czy po szkoleniu, które u Państwa się odbywają można pracować zdalnie?

@Zainteresowany

Cześć, jakie stanowisko Cię interesuje?

Lucy
@Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Nie wiem o jakie poprzednikowi chodziło ale spośród tych trzech bieżących ofert z takiego portalu widać, że i tak każda ma opcje na hybrydę? Czy Event Marketing Manager mógłby w ten sposób podjąć się współpracy? byłoby to skuteczne?

@Lucy

Dzień Dobry, na większości stanowisk jest możliwość pracy hybrydowej, oczywiście po wcześniejszym przeszkoleniu pracownika na danym stanowisku. Jeżeli chodzi o pracę wyłącznie w formie zdalnej, musielibyśmy poznać dokładne stanowisko, aby móc się odnieść. Pozdrawiamy

Jola
@Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Praca hybrydowa czyli taka gdy masz chore dziecko albo samemu się jest chorym wtedy oczekują pracy zdalnej od ciebie ! I bardzo chętnie na nią wysyłają. Każda inna jest mało dobrze odbierana.

@Jola

Jola, odpowiadając na Twoje pytanie dostrzegamy sygnały, które powinniśmy wyjasnić. Formy pracy zdalnej w naszej firmie są następujące: - Całkowita, czyli forma pracy w której to pracownik w pełnym wymiarze pracuje zdalnie, - Częściowa (Hybrydowa), czyli forma pracy kiedy pracownik częściowo pracuje z domu, a częściowo stacjonarnie, - Okazjonalna, czyli przyznane 24 dni w roku, w której to pracownik sam składa wniosek, tak samo jak wniosek urlopowy. Ostateczna decyzja należy do bezpośredniego przełożonego, - Na polecenie pracodawcy, czyli forma pracy zdalnej w stanach epidemii lub zagrożenia epidemicznego lub kiedy to pracodawca nie może zapewnić odpowiednich warunków, np. BHP. Infromacje, które przekazujesz są dla nas niepokojące, dlatego też prosimy o szerszy kontekst sprawy. Przekaż swoje spostrzeżenia lub opis sytuacji na pracafmp@forum-media.pl. Pozwoli nam to wyjaśnić sytuacje, które nie powinny mieć miejsca. Pozdrawiamy

Jak długo trwa proces awansu w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Z ciekawości tu w sumie zaglądam i kwestia tego awansu, a raczej odpowiedź mnie zaciekawiła. Podałeś dwa warianty, mnie zainteresował ten pierwszy. Jakie wybitne uzdolnienie masz w tym momencie na myśli? Jakie cechy liczą się w tym przypadku i w zasadzie na kogo można awansować, bo tego także jeszcze nie wiem?

Chciała bym napisać cokolwiek dobrego o tym pracodawcy - ale niestety się nie da . Bardzo długo zbierałam się, żeby dodać opinie. Zmieniałam ją w głowie i formułowałam milion razy, żeby w końcu napisać co mi na sercu leżało. A więc : Płaca może i na czas, ale zawsze z problemami, albo źle rozliczona premia, albo źle policzone nadgodziny. Żeby wyrobić target trzeba na prawdę mocno się napracować, bo w firmie są równi i równiejsi - jeśli manager cię nie lubi, lub nie jest mu po drodze twoja osoba bardzo dosadnie da ci to odczuć. Jedni dostają lepsze akcje , inni dostają sam „śmietnik” na którym nie da się nic zarobić. Comiesięczne strasznie, że będą zwalniać osoby które nie mają realizowanego celu. Zmieniający się dyrektorzy. Nagle zwolnienia - nawet managerów . Pracownicy szepczący po korytarzach lub na spacerach, jak źle się dzieje . Nawet szkoleniowiec mówiący wprost, że nie chce przedłużać z nimi umowy, bo to jest jeden wielki przekręt - dużo wymogów, mało płacy. Oszukiwanie klientów na „odgrzewane” szkolenia, z ewentualnie zmienioną nazwą i naliczanie dodatkowych opłat . Brak terminowych wysyłek ich własnych produktów . Wieczne problemy z współzawodnictwem - nie jesteście drużyną tylko pionkami i wszyscy by sobie z gardła wydarli klientów najlepiej. Jeśli ktoś chce się zakotwiczyć na 3 miesiące i mieć w nosie co mówią, a zarabiać te 3k to niech spróbuje, ale jeśli ktoś szuka firmy na lata - to definitywnie nie polecam . Abstrahując już od (usunięte przez administratora) i którym się wielokrotnie mówiło po kątach i złym traktowaniu pracowników

Drogi Pracowniku, Dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami i doświadczeniami związanymi z pracą w naszej firmie. Jesteśmy zasmuceni, słysząc o Twoich trudnościach i rozczarowaniach. Naszym priorytetem jest zapewnienie uczciwego i wspierającego środowiska pracy dla wszystkich naszych pracowników, i wyraźnie mamy tu pole do poprawy. Kwestia wynagrodzeń pracowników jest dla nas sprawą nadrzędną i do tej pory nie mieliśmy żadnych sygnałów w sprawie opóźnień czy nieprawidłowości wynagrodzeń. Czy zgłosiłeś/aś swoją niezgodność w naliczaniu premii do swojego przełożonego? Twoje uwagi do wskazanych aspektów są dla nas niepokojące i z pewnością się im przyjrzymy. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że zmiany kadrowe - o których mowa, miały miejsce w przeszłości, dlatego też nie wiemy jak odnieść się do Twojego komentarza obecnie. Pełne wyjaśnienie zamieściliśmy już w poprzednich wiadomościach. Stanowczo zaprzeczamy jakimkolwiek oskarżeniom o (usunięte przez administratora) Jesteśmy zobowiązani do utrzymania zdrowego środowiska pracy i podejmiemy wszelkie niezbędne działania, aby to zapewnić. Od ponad roku funkcjonuje skrzynka mailowa pracafmp@forum-media.pl, na którą każdy pracownik doświadczający tego typu zachowań powinien skierować swoją wiadomość. Do każdej tego typu sprawy podchodzimy z należytą uwagą i starannością. Pozdrawiamy,

Jeden Pan nawiązywał jeszcze niedawno do problemach w obsłudze technicznej ze swoim programem, nie udało mi się odszukać aktualnej oferty do działu IT, a chciałem przy tym przyjrzeć się bieżącym warunkom odnośnie wynagrodzenia. czy ktoś je zna by moc omówić? Są premie od obsługi czy to raczej praca na stałej podstawie?

Witold Jakubowski

Od kilku tygodni czekam na naprawę aktualizacji programu emisje 5.7. Program po zainstalowaniu komunikat błędu bazy danych. Pomimo wielokrotnych monitów nadal nie mam z firmą żadnego pozytywnego kontaktu. Informacja, że informatycy szukają sposobu naprawy mnie nie zadawał. Jestem niezadowolony, a jestem Waszym wieloletnim klientem.

Były pracownik.

Korporacja jak malowana. (usunięte przez administratora) Na stanowisku menadżerskim zarobki średnie, a wymagania niesamowite i oczekiwane od dyrekcji, że po trzech miesiącach pracy osiągnie się jakieś niebywałe sukcesy. Odradzam, chyba że ktoś chce mieć zszargane nerwy.

ooo
@Były pracownik.

Pytanie tylko o jakich sukcesach tu w zasadzie mowa? Podasz te wspomniane wymagania tak dla jasności? Fajnie byłoby moc tez poznać stawkę, żeby samemu ocenić te adekwatność. Jakich szkoleń po drodze na tych wyższych stanowiskach można się spodziewać?

Prawda
@Były pracownik.

Oni nie potrafią docenić pracy po 7 latach bycia Managerem ich zwolnienia kończą się w sądzie więc czego oczekiwać od tej firmy ? Potrzebują ludzi którzy będą im przytakiwać i robić co oni chcą. Zero pomysłu na to jak rozwiązać kłopoty które wokół nich się mnożą a których udają że nie widzą ! A jak ktoś ma inne zdanie i odmienne pomysły to się szuka na niego haki żeby go zwolnić. Pozdrawiam i dokładnie jestem tego samego zdania jak najdalej od tej firemki...

Prawda
@ooo

Szkoleń ! Ha ha dobre sobie. Tam niczego się nie nauczysz i nie ma żadnych szkoleń. Jako Manager zarabiasz 4200. Wymagania codziennie nowe.

@Prawda

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Chcemy zapewnić, że doceniamy pracę wszystkich naszych pracowników. W związku z zarzutami o niesprawiedliwe zwolnienia, informujemy, że wszystkie zwolnienia w naszej firmie są dokonywane zgodnie z obowiązującym prawem. W przypadku, gdy pracownik uważa, że jego zwolnienie było niesprawiedliwe, może skorzystać z ochrony prawnej i wnieść pozew do sądu pracy. Chcemy również podkreślić, że w naszej firmie cenimy różnorodność poglądów i otwartość na nowe pomysły. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze możemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych pracowników, ale zawsze staramy się znaleźć kompromisowe rozwiązania.

@Były pracownik.

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią o naszej firmie. W przypadku opinii, którą Pan/Pani zamieścił(a), chcielibyśmy wyjaśnić, że wymagania na stanowiskach menedżerskich są faktycznie wysokie. Wynika to z tego, że od menedżerów oczekuje się podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za wyniki pracy zespołu. Zdajemy sobie sprawę, że może to być stresujące, dlatego zapewniamy menedżerom odpowiednie wsparcie i szkolenia. W ciągu trzech miesięcy pracy od menedżera nie tylko w naszej firmie oczekuje się, że będzie w stanie wdrożyć się w nową rolę i zacznie osiągać pierwsze efekty. Jesteśmy przekonani, że nasza firma oferuje atrakcyjne warunki pracy dla osób, które są gotowe na wyzwania i chcą się rozwijać zawodowo.

@Prawda

4200? niestety w tej firmie są działy gdzie zarabia się jeszcze mniej jako manager. nie wspominając już o podrzędnych stanowiskach, często to najniższa krajowa. Szkoleń brak

Kaśka

Jeśli już tak piszesz to możesz wprost wskazać te działy tak dla jasności? Teraz na sprzedażowy kogoś szukają z tym, że w opisie faktycznie wskazana jest podstawa uzupełniana premiami. Pytanie tylko czy istnieje możliwość, żeby jej nie dostać niezależne od wysokości?

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży powierzchni reklamowych w czasopiśmie. Firma wymaga gotowości do reprezentowania firmy podczas konferencji i wydarzeń branżowych. Oznacza to, że pracownik musi występować przed publicznością i wygłaszać jakieś przemowy? Czy brać tylko czynny udział w wydarzeniach? Bo powiem szczerze, że nie mam doświadczenia w takich przemówieniach i nie wiem, czy bym sobie poradziła :P Dodatkowo podano różne formy pracy - stacjonarnie, hybrydowo i zdalnie. Można samemu zadecydować, jak się będzie pracowało czy to zależy od pracodawcy? :)

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Chcielibyśmy wyjaśnić, że gotowość do reprezentowania firmy na konferencjach i wydarzeniach publicznych nie oznacza, że nasi specjaliści będą występować publicznie. Głównym celem na takich wydarzeniach jest działanie jako wsparcie dla naszych wystawców oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych. Nie jest to związane z publicznymi wystąpieniami czy prezentacjami, ale raczej z budowaniem relacji i wspieraniem naszych partnerów biznesowych. Odnosząc się do Pani drugiego pytania; mamy elastyczne podejście do trybu pracy Handlowca i dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb i ustaleń z pracownikami. Oferujemy możliwość pracy zdalnej, hybrydowej i stacjonarnej, natomiast tryb pracy na tym konkretnym stanowisku, zależy od specyfiki pracy, umowy zawartej z pracownikiem oraz poziomu wdrożenia.

@Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Te ostatnią kwestię dałoby radę wyjaśnić? Tak jak podano w tej ofercie są dwa typu umowy B2B oraz UoP. jakie tryby są dopasowane do tych wspomnianych umów? I co wtedy ze sprzętem? Na B2B będzie do niego taki sam dostęp jak na UoP?

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o