Opinie o Telekomunikacja Novum S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Telekomunikacja Novum S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Telekomunikacja Novum S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telekomunikacja Novum S.A. w Lublin

Magda Nowy wpis

A były tutaj jakieś opoznienia w wypłatach?

Karolina Nowy wpis

Jest to najgorsza telekomunikacja w Polsce z którą miałam do czynienia.. Nie znam Drugiej takiej firmy, która tak oszukuje starsze osoby. Dzięki tej pseudo firmie moja babcia została okradziona! A dokładnie przez przedstawiciela firmy który przyszedł do mojej babci aby rozwiązać problem z wadliwym telefonem. Sprawa została zgłoszona na policję ale oczywiście ja umorzono. Nie polecam i radzę się zastanowić parę razy zanim się z nimi podpisze umowę. Byle do marca i rezygnujemy z tej bandy oszustów, która bazuje na ludzkiej naiwności i dobrym sercu starszych osób

jarek Nowy wpis

no właśnie jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, ktoś coś podrzuci........

Paulina Nowy wpis

@bagissa, może powiesz więcej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszałeś, na jakie stanowisko aplikowałeś? Oczywiście w zależności od stanowiska, taka rozmowa przebiega inaczej.

Aplikowałeś do firmy Telekomunikacja Novum S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
pink

w3e4r5, przede wszystkim, jeżeli widzisz, że pracodawca nie do końca jest fair w tym co robi to dalczego z nim dalej współpracować? Wmoim odczuciu trzeba byłoby od razu wypowiedzenie złożyć

bagissa

Ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Przez pierwsze 3 miesiące dają umowę zlecenie na 1750zł (bądź można starać się o wynagrodzenie tylko z prowizji). Facet próbował mnie przekonać, że um.zlecenie jest korzysta i dla firmy Nowum i dla mnie (ha ha ha ale super!). Praca 25dni w m-cu, nie wiem czy się gość nie przejęzyczył, bo jak zapytałam, czy soboty są pracujące to odpowiedział, że nie..z tego wynika, że niedziele się pracuje :) Godziny pracy..i tu jest jazda: od 11-19 to już w ogóle życia się nie ma ;)

joanna

Ta opinia nie jest stara tylko z dnia 30wrzesnia 2015 roku Nie polecam NOVUM ponieważ obiecali darmowe minuty do konca umowy Tak były darmowe ale tylko przez miesiąc Przy podpianiu umowy nikt nie poinformował ze łacze bedzie wydzierzawione DO gniazdka mam podłaczony internet neostrade za która wczesniej płaciłam 49 zł a teraz dzieki NOvum płace 100zł ponieaż uzyczaja mi gniazdka A rachunki za telefon sa o 30-40 zł wieksze TO SA OSZUSCI WIEC UWAZAJCIE

ania

Chciałam zapytać gdzie w Lublinie mieści sie biuro telekomunikacja novum??? proszę o pilną wiadomość, szukam pracy!

Dawid

cienka kasa a wizja zarobków zupełnie dwie różne sprawy, umowa zlecenie, ale i tak najlepszy jest chamski cwaniaczek który wciska kit jak się patrzy

Pracuję w tej firmie i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wynagrodzenie jest adekwatne do zaangażowania w wykonywane działa, wypłata jest zawsze w terminie. Tak jest call center w kilku miejscowościach w Polsce - ogłoszenia są dostępne. Szczerze polecam pracę w tej firmie

Dobra Praca

Dobra praca w branży energetycznej i gazowej dla przedstawicieli handlowych . Najwyższe wynagrodzenie w Polsce . Sprawdź i się przekonaj . Kontakt mail: energia122@wp.pl

być może przyszy przedstawiciel

czy w Firmie Novum przedstawiciel handlowy otrzymuje niezbędne narzędzie pracy jakim jest samochd slozbowy i karta flota????

patriota dewocjonalia
@być może przyszy przedstawiciel

Tak dostajesz i kartę i flotę wojenną z pełnym oprogramowaniem.

dudi

Widzę, że jakaś sierota nieszczęśliwa z życia podszyła się pode mnie. Zawsze współpracowało mi się z Novum dobrze i nigdy nie narzekałem. Jedna z uczciwych firm. Polecam. Dudi (Prawdziwy)

damol3232

za zerwanie umowy jest wysoka kara a w umowie nic o tym nie ma

Da

ja nie pracuję, ale korzystam z abonamentu w novum. Zgadzam się, że mają dobre warunki.

jadymyyy

a ty wszędzie tak o tej sąsiadce??? nie masz co robić i wpisujesz opinie o firmie w której pracuje twoja sąsiadka? nudzi ci sie?

Błażej

moja sąsiadka pracuje w tej firmie i jest zadowolona, także można ją polecić

m26

ja tam nie narzekam jak się dzwoni to się przedstawia a jak ktoś nie dosłyszy albo nie zkuma to sorry

pawelo

Fran - 2012-02-05 22:01:05 Zarobki adekwatne do zaangażowania, czyli jeśli ktoś chce to można na prawdę dobrze zarobić:)to dlaczego nigdzie w necie nie znalazłem żadnego pozytywnego wpisu o tej firmie a tylko negatywne i że ta firma jest naciągaczem ludzi na kasę

Fran

Zostaw merytoryczną opinię o Telekomunikacja Novum S.A. - Lublin