Sils Centre

Gliwice

Opinie o Sils Centre

anonim 2009-05-21 19:43:22
[usunięte przez admina] nie firma !!!!nastawienie na [usunięte przez admina] człowieka [usunięte przez admina] na stanowiskach
anonim 2009-05-21 19:45:11
nareszcie [usunięte przez admina] poszły z torbami !!!!!!!!!!!!szkoda fizoli bo karierowicze przejęci pod opla ,ale nie ma togo złego!!!!fiat was [usunięte przez admina] pozwalnia!!!!!
Kozik 2012-10-05 00:42:44
Najgorsza firma na jaką trafiłem bardzo ciężka fizyczna praca miałem pracować na wózku widłowym a okazało się że pracowałem na ręcznych wózkach 10 minut na rozładunek wielkiego tira i załadunek też 10 minut a w kolejce stoją już następne tiry i trąbią poganiają i jeszcze cześci układać w tych tirach wedługo alfabetu pozrywałem tam ścięgna w nogach od szybkiej pracy a drugi przypadek to wyszłem na przerwę minutę prędzej to truli mi co można zrobić przez tą minutę siedzieli nad głową i truli że firma mnie nie oszukuje tylko ja oszukuję firmę przy wypłacie zabrali mi 360zł chyba za tą minute tak się tłumaczyli najgorsza firma SILS GLIWICE na terenie Bumaru Łabędy.
jozin z bazin 2013-03-28 14:14:25
nie polecam pracy w Silsie (inaczej ACG). zarobki 1350 zł a fizycznie bardzo cięzko, wytrzymałem ponad miesiąc gdy zobaczyłem wypłate zesrałem sie z rozpaczy
lolek 2016-09-17 21:49:46
Firma juz nie robi dla opla , poszla w pizdu ;)
Poldek 2016-10-02 14:31:14
Leniwe i zarozumiałe szefostwo nic nie wymyśliło i nie potrafiło utrzymać to co dostało na tacy czyli chlebodawcy Opla . Teraz zapewne nic nie wymyślą i zginą .
ki 2016-10-14 22:41:56
@ Poldek - a możesz troszke bardziej przybliżyc co masz na my sli8 pisząc to? bo jak ktos jest nie w temacie to jest to dla takiej osoby zupełnie niezrozumiałe. Dlatego czekam na szczegóły w trej sprawie
Zostaw swoją opinię o Sils Centre - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sils Centre