PIROMETAL sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o PIROMETAL sp. z o.o.

admin 2015-07-31 09:45
Uważasz, że internet potrzebuje prawdy o firmie PIROMETAL sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.
romek 2016-05-04 08:47
muszę poważnie traktować fachowców skoro remontują kotły okrętowe
Kotlarz 2017-02-23 22:57
Poważnie nikogo nie traktują. Prezes Szymon. Stary stoczniowiec nikogo nie szanuję i wszystkich obraża. Nie liczy się z nikim. Sknera taka, że nie kupił nam nawet nowego imadła tylko kazał pospawać stare. Wyłącza nam nawet sprężarke i gasi światła na hali w przerwach. Co miesiąc łącznie wszystkim ludziom odlicza przeszło 100 godzin. By nie drugi prezes Pan Tomasz to firma by dawno padła. Stawki bardzo małe. Nie dawno stamtąd uciekłem puki czas. Stawek mimo obietnic nie podnoszą. Jedynie swoim pupilkom. Ogólnie nie polecam.
Beduin DN 250 2017-06-13 08:02
PIROMETAL
"Duzo pracy, malo pieniedzy"...
Jak to potrafi powiedziec pracodawca kiedy placi ludziom mniej niz powinni zarobic. Stawki godzinowe wedle uznania Pana Prezesa. Raz masz taka stawke na drugi miesiac juz o 2 zl niższa i to zupelnie normalne. Pan prezes nie widzi w tym nic dziwnego. Motywuje pracownikow do wyrobienia normy ponad 200h po czym i tak nie otrzymuje sie pelnej premii. Dla chetnych niedziele i święta w pracy za symboliczna 100 ktora raz da, raz nie... a jak da to i tak upier...la Ci godziny, ze jeszcze bedziesz w plecy. Ogolny bałagan i brak organizacji pracy. Nikt powazny i szanujacy samego siebie nie bedzie siedzial w takiej firmie i zgadzal sie na wszystkie zachcianki Pana Prezesa. Duzo by pisac co tam sie wyprawia.... stanowczo nie polecam...
Zostaw swoją opinię o PIROMETAL sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIROMETAL sp. z o.o.