PIROMETAL sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o PIROMETAL sp. z o.o.

admin 2015-07-31 09:45
Uważasz, że internet potrzebuje prawdy o firmie PIROMETAL sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.
romek 2016-05-04 08:47
muszę poważnie traktować fachowców skoro remontują kotły okrętowe
Kotlarz 2017-02-23 22:57
Poważnie nikogo nie traktują. Prezes Szymon. Stary stoczniowiec nikogo nie szanuję i wszystkich obraża. Nie liczy się z nikim. Sknera taka, że nie kupił nam nawet nowego imadła tylko kazał pospawać stare. Wyłącza nam nawet sprężarke i gasi światła na hali w przerwach. Co miesiąc łącznie wszystkim ludziom odlicza przeszło 100 godzin. By nie drugi prezes Pan Tomasz to firma by dawno padła. Stawki bardzo małe. Nie dawno stamtąd uciekłem puki czas. Stawek mimo obietnic nie podnoszą. Jedynie swoim pupilkom. Ogólnie nie polecam.
Beduin DN 250 2017-06-13 08:02
PIROMETAL
"Duzo pracy, malo pieniedzy"...
Jak to potrafi powiedziec pracodawca kiedy placi ludziom mniej niz powinni zarobic. Stawki godzinowe wedle uznania Pana Prezesa. Raz masz taka stawke na drugi miesiac juz o 2 zl niższa i to zupelnie normalne. Pan prezes nie widzi w tym nic dziwnego. Motywuje pracownikow do wyrobienia normy ponad 200h po czym i tak nie otrzymuje sie pelnej premii. Dla chetnych niedziele i święta w pracy za symboliczna 100 ktora raz da, raz nie... a jak da to i tak upier...la Ci godziny, ze jeszcze bedziesz w plecy. Ogolny bałagan i brak organizacji pracy. Nikt powazny i szanujacy samego siebie nie bedzie siedzial w takiej firmie i zgadzal sie na wszystkie zachcianki Pana Prezesa. Duzo by pisac co tam sie wyprawia.... stanowczo nie polecam...
KotłyRuryStareSzury 2017-08-10 23:11
Dokładnie jak panowie opisali powyżej. Prezes Szymon stary sknerus i niemiły człowiek. Najlepiej tyrać bity miesiąc po 12 godzin i siedzieć cicho. A jak odmówisz roboty w weekend to w poniedziałek wielka afera i suszenie głowy że tu się za***dala i jak nie pasuje to w każdej chwili można pracę zmienić. Jak ktoś jest ogarnięty zna język angielski i dostanie się na wyjazdy to wtedy jest całkiem spoko i kasa ok pomimo bardzo dużego nakładu pracy. Najgorzej to jest w ekipie która jeździ na remontową lub do gdyni. A co do organizacji pracy to jest ona może gdzieś w firmie obok ale nie w pirometalu. huzia na józia to najlepsze okreslenie.
Zostaw swoją opinię o PIROMETAL sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIROMETAL sp. z o.o.