FLORA - PRASZKA

Opinie o FLORA - PRASZKA

rysiek 2014-02-18 12:15:01
poracha jednym słowem .
Wiadomm 2015-09-15 00:33:13
Pracuje jako PH. Jest ok, atmosfera wporzo, jest wsparcie od starszych kolegów, bonusy są jedne z lepszych w branży. Wcześniej pracowałem w dużej konkurencji z liściem. W porównaniu do nich to raj
przydatnawiad 2016-01-17 15:40:05
Człowiek uczy się na własnych błędach, a ja jak chcę Was przed nimi uszczec a najbardziej przed praca w terj firmie. Sądzę, że firma tak jak "Rysiek" napisał w komentarzu powyżej jest "totalną PORAŻKĄ". Firma chce zatrudniać osoby wykwalifikowane, ba... najlepiej z wykształceniem wyższym rolniczym nie mówiąc przy tym na 1-wszej rozmowie kwalifikacyjnej , że jest to praca z najniższą krajową czyli na rękę 1300 zł. Oprócz kwestii finansowych uważam, że jeżeli nie ma się znajomości w rejonie pracy, to niestety ale nie masz co liczyć na dłuższą współpracę w tej firmie na chyba, że jesteś zainteresowany pukaniem od drzwi do drzwi i pytaniem się czy tutaj mieszka rolnik. Oprócz tego pracownicy w fimie nie zachowują się profesjonalnie mówiąc co innego a co innego robią. Ogólnie odradzam współpracę z tą firmą!!
tomaszjuln 2016-02-01 14:59:08
Hmm, trochę pracowałem rolniczej i najpierw na gospodarstwie, później w dystrybucji w (angielska firma)oraz wlasnie we Florze, obecnie zajmuje się skupem zbóż, a więc trochę obok sprzedaży agrotechnicznej. Warunki pracy pracy u dystrybutorow są mniej więcej zbliżone, wszędzie są widełki - robisz tyle zarabiasz tyle, proste jak budowa jednego sprzętu rolniczego. Ktoś kto to napisał powyżej chyba nie orientuje się jak wygląda praca PH w dystrybucji. Trzeba się znać na produktach, wiedzieć co zaoferować, jak zastosować. Flora oprócz swobody dla pracownika i spoko palety produktów oferuję jedno. Potrafia przyuczyć ludzi surowych - dać do zrobienia mniejszy plan , ale też i pensja z automatu pensje niższe. Pensja na poziomie dobrego sprzedawcy czyli 4-5 mln (tyle miałem) była z tego co pamiętam wyższa o 10-15% -niż u jednego z pobliskich dystrybutorów. Jak dla mnie, w porządku praca z logistyka SOR, materialem siewnym oraz z nawozami. Nie pracuje już we Florze, ale wspominam dobrze. Pozdrawiam Tomasz.
Zostaw swoją opinię o FLORA - PRASZKA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLORA - PRASZKA