Opinie o KOWAL-FLORA Hurtownia Kwiatów Kowalska Magdalena w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KOWAL-FLORA Hurtownia Kwiatów Kowalska Magdalena. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KOWAL-FLORA Hurtownia Kwiatów Kowalska Magdalena o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOWAL-FLORA Hurtownia Kwiatów Kowalska Magdalena w Toruń

Andrzej Nowy wpis

Trzeba być dobrym pracownikiem i wówczas doceni dobrą firmę jaką jest FLORA - PRASZKA

Jurek Nowy wpis
@Andrzej

To jest bardzo dobry i pozondy pracodawca

przydatnawiad

Człowiek uczy się na własnych błędach, a ja jak chcę Was przed nimi uszczec a najbardziej przed praca w terj firmie. Sądzę, że firma tak jak "Rysiek" napisał w komentarzu powyżej jest "totalną PORAŻKĄ". Firma chce zatrudniać osoby wykwalifikowane, ba... najlepiej z wykształceniem wyższym rolniczym nie mówiąc przy tym na 1-wszej rozmowie kwalifikacyjnej , że jest to praca z najniższą krajową czyli na rękę 1300 zł. Oprócz kwestii finansowych uważam, że jeżeli nie ma się znajomości w rejonie pracy, to niestety ale nie masz co liczyć na dłuższą współpracę w tej firmie na chyba, że jesteś zainteresowany pukaniem od drzwi do drzwi i pytaniem się czy tutaj mieszka rolnik. Oprócz tego pracownicy w fimie nie zachowują się profesjonalnie mówiąc co innego a co innego robią. Ogólnie odradzam współpracę z tą firmą!!

rowniez_omamiony
@przydatnawiad

Minęły 3 lata a wpis nadal aktualny, nic się nie zmieniło :)

Dickens Nowy wpis
@rowniez_omamiony

Tylko żadnego Ryska w firmie nie ma. I nie ma pracy za taka stawkę. Tak jak takich akcji. Bullshit obrażający dobre imie firmy.

Hubi Nowy wpis
@przydatnawiad

We Florze nie ma zatrudnionego żadnego (usunięte przez administratora). To pokazuje wiarygodność wpisu. Konkurencjo, nie pluj już na nas bo się rozwijamy, jesteśmy coraz lepsi, sprzedajemy coraz wiecej. Możesz dołączyć, to Cię wyszkolimy.

Gustlik

Firma, która ma wyróżnienie dobrego pracodawcy zapracowała na nie i jest dobrze.

Bogdan

Zachęcam do napisania opinii na temat firmy FLORA - PRASZKA, chętnie dowiemy się informacji o obecnym rozwoju tej firmy oraz jakie warunki zatrudnienia oferuje ten pracodawca? Może posiadacie informacje o dodatkach pracowniczych w tej firmie, zachęcam do pozostawienia nowych komentarzy na tym forum.

Firma KOWAL-FLORA Hurtownia Kwiatów Kowalska Magdalena poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
tomaszjuln

Hmm, trochę pracowałem rolniczej i najpierw na gospodarstwie, później w dystrybucji w (angielska firma)oraz wlasnie we Florze, obecnie zajmuje się skupem zbóż, a więc trochę obok sprzedaży agrotechnicznej. Warunki pracy pracy u dystrybutorow są mniej więcej zbliżone, wszędzie są widełki - robisz tyle zarabiasz tyle, proste jak budowa jednego sprzętu rolniczego. Ktoś kto to napisał powyżej chyba nie orientuje się jak wygląda praca PH w dystrybucji. Trzeba się znać na produktach, wiedzieć co zaoferować, jak zastosować. Flora oprócz swobody dla pracownika i spoko palety produktów oferuję jedno. Potrafia przyuczyć ludzi surowych - dać do zrobienia mniejszy plan , ale też i pensja z automatu pensje niższe. Pensja na poziomie dobrego sprzedawcy czyli 4-5 mln (tyle miałem) była z tego co pamiętam wyższa o 10-15% -niż u jednego z pobliskich dystrybutorów. Jak dla mnie, w porządku praca z logistyka SOR, materialem siewnym oraz z nawozami. Nie pracuje już we Florze, ale wspominam dobrze. Pozdrawiam Tomasz.

Wiadomm

Pracuje jako PH. Jest ok, atmosfera wporzo, jest wsparcie od starszych kolegów, bonusy są jedne z lepszych w branży. Wcześniej pracowałem w dużej konkurencji z liściem. W porównaniu do nich to raj

rysiek

poracha jednym słowem .

Zostaw merytoryczną opinię o KOWAL-FLORA Hurtownia Kwiatów Kowalska Magdalena - Toruń

KOWAL-FLORA Hurtownia Kwiatów Kowalska Magdalena
  • Równinna 29 lok. 31