Opinie o Hotel Galaxy w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Galaxy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Galaxy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Galaxy w Kraków

Pracę w Jordan Group wspominam bardzo źle. Prezes jest absolutnym dyktatorem któremu wydaje się że jest wizjonerem a tak naprawdę tkwi jeszcze w latach 90. W okresie pandemii obciął wszystkim pensje do głodowych stawek, w biurze nawet wodę trzeba było mieć swoją bo kłamał że ustala z magazynem system wydawania co trwało chyba z rok. Śmiech na sali. Uzyskał milionowe wsparcie z tarczy co jako iść na wyrównanie pensji a nikt ani złamanego grosza nie otrzymał. Ceni tylko lizusów którzy są kompletnymi beztaleńciami. Gdyby mógł to pobierał by jeszcze opłaty za to że ludzie "mogą" u niego pracować. Traktowanie ludzi przedmiotowo jak (usunięte przez administratora) brak szacunku wyliczenia za faktycznie przepracowane godzin u dawanie podwyżek na poziomie 1,20 brutto za godzinę. Unikaaaaajcie tego miejsca!

Katja

Innym wylicza kawę i wodę, a pewna recepcjonistka jeździ samochodem służbowym :) firma mem.

123456 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Cześć, Pytanie do kierowców na małym busie. Jak się wam pracuje? Jakie macie stawki na umowie o pracę netto? Czy zdarzały się jakieś nietypowe sytuacje/ problemy z rozliczaniem na końcu miesiąca? Musicie przyjmować płatności, czy klienci już z góry zapłacili? To prawda że w ciągu dnia pracy robi się maks 4 kółka?

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Pytanko do Edytki z Długiej Co trzeba zrobic zeby dostać auto służbowe jako recepcjonistka?

Katja Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Hotel Galaxy?

Pokojowa

Nic szczególnego. Rozmowa prowadzona obok recepcji wśród gości hotelowych. W moim przypadku również poinformowanie o własnych sztućcach

Głownie ja pytałam.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy w Hotel Galaxy możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jordan Group

Oczywiście istnieje taka możliwość, ale zawsze warunki są przedstawiane w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Pan

Jest ale dostanie groszową stawkę i brak urlopu na b2b czyli jak chcesz iść odpocząć to wtedy nie zarabiasz

Ewelina

Chętna na wiarygodne informacje o widełkach zarobkowych Specjalisty ds. IT! Po roku stażu obiecują opiekę zdrowotną. Pytanie więc, ile się zarabia na owym stażu, a ile później, gdy się człowiek sprawdził? :)

@Ewelina

Po konkretne informacje o " widełkach" zarobkowych w IT zapraszamy do kontaktu z Szefem działu.

O.N.A

praca w Jordanie.... nie zapomnę jej nigdy. Szczególnie weekendów ze stawką 8 zł brutto/h. A wcale to nie było tak dawno. Ale trzeba było tyrać żeby teraz właściciel mógł latać balonem. pozdrawiam z Chicago.

@O.N.A

Kwoty za 1h pracy są zróżnicowane, w zależności od zakresu powierzonych obowiązków.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Hotel Galaxy?

Jordan Group

Rodzaj umowy jest do uzgodnienia, zależy od stanowiska i ustaleń indywidualnych. Są osoby zatrudnione na umowę o prace jak i umowę zlecenie. Najczęściej te dwa rodzaje umów są stosowane przy zatrudnianiu w Hotelu Galaxy.

Czy w Hotel Galaxy zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak, głównie z Ukrainy.

Jerzy
@Anna

Czemu? Polacy nie chcą tu pracować?

@Jerzy

Stawki takie niskie som?

@Paweł

zgadza się, większość pracuje za najniższą krajową.

Jerzy
@Anna

No to nie za dobrze... Umowa o pracę chociaż jest? No i czy jakieś premie wpadają do tej niskiej pensji?

Jordan Group

Tak są zatrudniani zarówno Polacy jak i obcokrajowcy.

Grażyna
@Jordan Group

Wszyscy mają identyczne stawki?

@Grażyna

Szanowna Pani Grażyno, nie wszyscy pracownicy posiadają identyczne stawki. Ich wysokość zależy od obejmowanego stanowiska, doświadczenia oraz zakresu obowiązków - są ustalane indywidualnie. Są też wypłacane premie uznaniowe. Pozdrawiamy serdecznie!

Grażyna
@Jordan Group

Rozumiem czyli na tym samym stanowisku można liczyć na różne wynagrodzenie? Tylko jeszcze zagadnienie premii uznaniowej by mnie interesowało. Jaki jest jej maksymalny próg?

@Grażyna

Szczegóły odnośnie systemu premiowego przedstawia osoba przeprowadzająca rekrutację, z racji iż premie są ustalane w zależności od efektywności pracy. Wynagrodzenie natomiast jest zależne od umiejętności oraz zajmowanego stanowiska. Zapraszamy do kontaktu.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Hotel Galaxy?

Jordan Group

W firmie JORDAN (Hotel Galaxy) - zawsze istnieje taka możliwość.

Kk

Bardzo dobrze wspominam pracę w Jordan Group. To duża firma składająca się z kilku działów. Daje duże możliwości stopniowego rozwoju. Można się wiele nauczyć. Wypłaty zawsze na czas, co jest dużą zaletą.

Ll
@Kk

Wypłaty na czas to zaleta? To chyba podstawa.

Aa
@Ll

Widac ze to wlasciciel pisal

Dziękujemy za opinię.

O.N.A
@Kk

Krzysiu, jakiego awansu? Ty żeby awansować musiałeś zmienić pracodawcę...

Shyt
@Kk

Firma już nie daję możliwości rozwoju brak możliwości awansu . Degradacja pracowników przez prezesa firmy takie podziękowanie za pracę za 4 osoby jednocześnie na 4 stanowiskach oczywiście jednocześnie . Wykorzystać potem zdegradować

NIGDY O WAS NIE ZAPOMNIMY.

NIC SIE NIE ZMIENILO, I NIE ZMIENI,W TYM HOTELU,NIGDY!!!,JEST NA TO PRZYZWOLENIE,PANOW Z GORY,CALEGO HR, I KIEROWNICTWA .JESTESCIE WSZYSCY ZALOSNI,OKRUTNI,ZAKLAMANI I FALSZYWI.,ROZPYCHACIE SIE LOKCIAMI,PRZECHODZICIE,JEDEN PO DRUGIM,WALKA O BYT I PIENIADZE.ZAJMUJECIE SIE INTRYGAMI,PLOTKAMI I MOBBINGIEM,NISZCZENIEM ,JEDEN DRUGIEGO.JESTESCIE JAK MONIKA LEWINSKY ,W DRODZE DO KARIERY,WYSTARCZY NA WAS SPOJRZEC,WASZE TWARZE ,I WSZYSTKO MACIE WYPISANE,NA SWOICH TWARZACH,KIM TAK NAPRAWDE,JESTESCIE!!!MOZE POZA STARA KADRA,"JORDANA",TO SA JESZCZE LUDZIE NA JAKIM,TAKIM POZIOMIE.ALE WSZYSTKIE NABYTKI,KTORE PRZYSZLY DO TEGO HOTELU,MOWA O GORZE,JEST GODNA POZALOWANIA,NIEJEDNA OSOBA PRZEZ WAS CIERPIALA ,LUB CIERPI,PAMIETAJCIE,KARMA WRACA,A PAN BOG JEST BARDZO,SPRAWIEDLIWY.KIEDYS JAK BEDZIECIE,BARDZO,CHORZY,STARCZY,NIEDOLEZNI,PRZYPOMNIJCIE,SOBIE I ZADAJCIE SOBIE,TO PYTANIE,DLACZEGO TAK BARDZO CIERPIE?CZY BYLEM,BYLAM W PORZADKU DLA LUDZI,JAK ICH TRAKTOWALEM,TRAKTOWALAM?I WTEDY BEDZIECIE ZNALI,ODPOWIEDZ,DLACZEGO TAK CIERPICIE,W BOLU,NA STAROSC.

Jordan Group
@NIGDY O WAS NIE ZAPOMNIMY.

Przykro Nam, że praca w firmie wyzwoliła aż tak negatywne emocje. Trudno nam jest odnieść się do tej opinii, gdyż prezentuje ona jedynie niemerytoryczne uwagi.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Jordan Group

Cały czas się dla Państwa rozwijamy, prowadzone są rekrutacje na nowe miejsca pracy. Nasze hotele znajdują się w centrum Krakowa, niedawno otworzył się Nasz kolejny hotel na Kazimierzu.

Weronika

@pokojowa próbowałyście zgłaszać takie zachowanie do zarządu hotelu albo prowadzić w tej kwestii jakieś rozmowy z kierownictwem? Może wtedy atmosfera by się poprawiła? @Pędzel T dlaczego tak sądzisz? Gdyby udało Ci się dokładniej opisać skąd takie wrażenia i co właściwie się wydarzyło Twój komentarz byłby bardziej wartościowy dla czytelników tego wątku.

Pędzel T
@Weronika

Mam podać konkretne nazwiska? Wdepnąłem w (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) nazywa się Jordan Group.

Pędzel T
@Pędzel T

Wdepnąłem w wielkie G****, a G**** nazywa się Jordan Group.

@Pędzel T

Bardzo Nam przykro, czytając Pana komentarz. Ciężko Nam odnieść się do sytuacji, gdyż nie znamy dokładnych powodów wystawienia takiej opinii.

Weronika

@nigdy o was nie zapomnimy, @wiki, a jak z tymi rozmowami z kierownictwem? Próbowaliście coś negocjować, starać się o wprowadzenie jakichś zmian? Od jakiegoś czasu narzekacie na zbyt wiele obowiązków, może taka interwencja przyniosłaby skutek i poprawę. Czy Hotel Galaxy jest otwarty na takie rzeczy?

@Weronika

Jesteśmy otwarci na rozmowę z pracownikami, jeśli są jakieś problemy/nowe pomysły na wprowadzenie zmian.

Super hotel , dobra lokalizacja , wspanialy kontakt I szybkie odpowiedzi zadawane przez emeila iwspanialy personel a wszczsegolnosci pani Ania zasluguje na pochwale , zawsze usmiechnieta I bardzo pomocna polecam hotel I daje 10 ????

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie

Lop

Jak się pracuje w hotelu legend?

@Lop

Staramy się aby w każdym z Naszych hoteli panowała życzliwa atmosfera wśród pracowników, co przekłada się na jakość pracy. Personel pracujący w hotelu (usunięte przez administratora)jest zgrany i miły. Chętnie pomoże nowym pracownikom zdobyć doświadczenie oraz umiejętności potrzebne w pracy.

Magda

Jaki jest zakres obowiązków recepcjonistów w firmie ?

@Magda

Do obowiązków pracownika recepcji na pewno należy meldowanie gości oraz przydzielanie pokoi, przyjmowanie rezerwacji oraz ewentualnych reklamacji, prowadzenie rachunków gości zameldowanych w hotelu.

Czy w firmie Hotel Galaxy są regularne szkolenia pracownicze?

Basenowy

Tak, szczególnie w dobie Covid-19

Jordan Group

Tak, zarówno w hotelu Galaxy jak i w całej firmie Jordan Group szkolenia pracownicze oraz BHP odbywają się regularnie. Ponadto pracownicy realizują szkolenia specjalistyczne, np. pracownicy działu gastronomi uczestnicząc w szkoleniach baristycznych i innych tego typu, pracownicy działu finansowego w specjalistycznych szkoleniach księgowych itd.

Na jakie wsparcie w Hotel Galaxy mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jordan Group

Tak, oczywiście. Prawa kobiet w ciąży w firmie Jordan Group są przestrzegane. Polskie prawo pracy w sposób szczególny chroni kobietę w ciąży. Część uprawnień kobieta nabywa, będąc już w ciąży, inne przysługują jej dopiero po urodzeniu dziecka. Zawsze jednak mają one charakter bezwzględnie obowiązujący, a to znaczy, że naruszenie ich przez pracodawcę jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownika i zagrożone karą grzywny.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Galaxy - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Galaxy?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Galaxy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Galaxy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Galaxy?

Kandydaci do pracy w Hotel Galaxy napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Galaxy
  • ul. Gęsia 8