Hotel Galaxy

Kraków

Opinie o Hotel Galaxy

nowa 2011-10-23 21:00:57
właśnie chciałam wysłać CV do tegoż hotelu w sprawie pracy jako pokojówka, ale po przeczytaniu tychże wiadomości tego nie zrobię. tragedia tu się wszyscy ze sobą kłócą!! ludzie pierwszy raz w życiu się z czyms takim spotykam, aż strach ta iść pracować, takim zachowaniem wszystkich odstraszacie :O szok, jak można tak ludzi obgadywać i to jeszcze na forum internetowym. po tych wiadomosciach mozna odczuc tylko oblude i zazdrosc wsrod was. wspolczuje kierownicce tegoz hotelu ze ma tak malo kulturalnych pracownikow..
swirus 2011-10-25 20:13:29
Nie byłaś, nie wiesz, nie oceniaj - wypowiedzi pozostawmy tym osobom, które tam pracowały lub pracują...a jest co oceniać negatywnie...
xxxx 2011-10-25 20:37:39
ZWYKŁY BAŁAGAN PANIE SPRAWDZAJĄCE POKOJE TO NIE ODPOWIEDNIE OSOBY NA NIE ODPOWIEDNICH STANOWISKACH
anonim 2011-10-26 10:36:31
W całym hotelu tylko jedna osoba jest na odpowiednim stanowisku- wtajemniczeni wiedzą kto! :)
anonim 2011-12-05 19:51:47
ulala ogłoszenie o prace się pojawiło Hotel GALAXY poszukuje taniej siły roboczej zeby dziewczynki miały kogo poniżac
wwww 2011-12-06 14:44:41
jak tak dalej pójdzie to chętnych braknie do pracy w tym hotelu bo nigdzie indziej nie ma takiej rotacji jak tam.nie polecam tam pracy fałsz i obłuda

DUDU 2011-12-07 20:41:06
w ogłoszeniu d/t pracy mowa jest o "wykwalifikowanych trenerach"- tylko nikt taki nie pracuje w tym hotelu!!!! No chyba że określenie to stosuje się do osób posiadających kontakty i dużą ilość wazeliny.
śmieszkaa 2011-12-17 15:28:57
po przeczytaniu wszystkich opinii można wywnioskować że nic się nie zmieniło po mimo tego że zwolniono leserki które podobno wprowadzały złą atmosferę w mniemaniu pani z drugiego piętra .ale jak widać największa osoba która wprowadza zamieszanie dalej tam pracuje.
yyyyyyy 2011-12-19 20:18:58
kogo zwolniono jakie leserki ...... ????jakąś z przodowniczek pracy z drugie piętra ekipa GOTOWE NA WSZYSTKO
Jula 2011-12-30 21:53:44
Panie wykonują bardzo dobrą robotę! Byłam zadowolona z ich pracy. Jeżeli nie są doceniane jeśli chodzi o zarobki czy traktowanie to ubolewam nad tym serdecznie.
michal 2012-02-06 19:57:33
hej,
mam propozycje pracy w tym hotelu na gastronomii, proszę napiszcie jaka tam panuje atmosfera, czy kierownictwo ok i jak z kasa??
triczko 2012-02-17 09:28:11
Zależy na której zmianie, jak na popoludniowej to polecam
. 2012-02-20 17:16:22
na jakiej zmianie tego jeszcze nie wiem... A jak szefostwo na gastronomii? Kierownik ok?
triczko 2012-02-21 12:22:08
Kierownicy bardzo sympatyczni, troche zabigani ale bardzo mili
anonim 2012-06-21 12:39:11
zaprosili mnie na rozmowe kwalifikacyjną na stanowisko "pracownika gospodarczego". Iść? Ile płacą? jak wygląda praca?
Prosze o poważne i treściwe wypowiedzi.
Z góry dziękuje.
pokojowe-święte krowy 2013-03-24 19:57:13
RADA DLA WSZYSTKICH PAŃ POKOJOWYCH: Powinnyście się leczyć, bo wszędzie jesteście pokrzywdzone. Wszędzie Wam źle, w każdym hotelu. Wszędzie jest to samo - leserstwo. Nie sprzątacie dokładnie i zajmujecie się tylko plotkami. Czas na plotki przeznaczcie lepiej na dokładne sprzątanie. Jak macie dużo zarabiać, skoro ciągle siedzicie na L4 i udajecie że sprzątacie?! Otrząśnijcie się wreszcie święte krowy!!! W każdym hotelu najgorsze zło i plugastwo to housekeeping i wszyscy hotelarze to potwierdzą.
777 2013-03-26 12:10:54
NO NARESZCIE KTOS JĄ PODAŁ DO SĄDU PRACY JA TEZ TAM PRACOWAŁAM I WIEM CO SIE DZIAŁO.ZOBACZYMY TYLKO CO WYGRA INTYMNE RELACJE ...CZY W KONCU KTOS OTWORZY OCZY
FRANEK 2013-03-26 12:20:46
Nie świete krowy tylko praca pokojowej jest uwłaczająca wszystkie pokojowe są jeszcze do tego poniżane więc z czego mają byc zadowolone "WSZYSTKO CO ZŁE KIEDYS WRÓCI DO CIEBIE ZOBACZYSZ "
anonimek 2013-05-24 13:43:03
Nie wszyscy ludzie muszą mieć wyższe wykształcenie, znać łacinę ( poza podwórkową, oczywiście ).Pisanie pięknych zdań ( a raczej pewnego rodzaju popisywanie się, w jakim celu? a może za ile?) nie świadczy o tym, ze jesteś porządnym człowiekiem. Prawdą jest to, że większość pracodawców ( być może "główny" szef o niczym nie wie, różnie to bywa) nadużywają swoich kompetencji, zwłaszcza ci co mają straszne kompleksy, którym jak to się mówi powszechnie i zrozumiale dla wszystkich "słoma z butów wychodzi". To chyba nawet tak wykształcona osoba jak ty potrafi zrozumieć.
anonim 2013-06-11 20:45:26
Mam pytanie jestem zaproszona na rozmowę do tego hotelu, czy warto iść? Po przeczytaniu tych wpisów aż się przeraziłam.....
I jeszcze jedno ile płacą na stanowisku pokojowej????
jeden z byłych 2013-06-15 14:10:19
Cześć nie wiem jak teraz jest ale pewnie gorzej zastanów się na prawdę inne działy ok ale jako pokojowa to sie mocno zastanów
anonim 2013-09-13 19:01:16
"Widzialam go,byl ubrany w biala ,koszule......"-KR 456 JW-kombinuj dalej.Pozdrawiam.
Grzegorz 2013-10-22 00:16:43
Najgorszy hotel we Krakowie.
Nie mówię o wystroju wnętrz, jakości łazienek.
Obsługa ludzka - kierownictwo hotelu - fatalna.
Zero uprzejmości, to nie to co szukamy w hotelu.
Stanowczo odradzam!
Grzegorz 2013-11-27 13:16:14
POPIERAM STANOWCZO !!!!
obserwatorki 2014-03-14 15:51:09
Cala ,"gora",w kazdym dziale, jest do wymiany,i hotel bedzie ,odpowiednio,funkcjonowal,proste?,a "ponton",jak sie schowal u ,"lochy",niech nie mysli,ze mu sie udalo,a ten ," [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;,niech sie dalej,zaslania,androidem.
galaxy 2014-05-01 20:14:40
nie polecam tego hotelu !!!
ludzie są traktowani jak śmiecie!!!
najwięcej osiągną tak pijaczki oraz wazeliniarze !!!
im więcej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liżesz wtedy cię awansują!!!
chodzi tylko i wyłącznie o dział HSK!!!

raz ,że dostaniecie śmieszną stawkę za pokój !
a Pani manager będzie stwarzała pozory miłej a jak przyjdzie co do czego , to Wam pokaże swoje prawdziwe oblicze !!!nie ludzkiego człowieka bez żadnych uczuć moralnych !

aladina 2014-09-16 01:17:36
A ja uważam że kierownictwo zarówno działu hsk jak i gastronomii w tym hotelu jest bardzo sympatyczne. Zupełnie nie rozumiem tych strasznie negatywnych komentarzy... Uważam że piszą to osoby które mają wielkie pretensje o to, że zostały wyrzucone za swoją niekompetentność. Szkoda tylko, że nie mają odwagi przyznać się przed wszyskimi kim są tylko anonimowo oczerniać ludzi. "Cymbał – im puściejszy w środku – tym głośniej dzwoni."
Ostra 2014-10-01 10:58:41
"Plytka", laluniu,ze slabym ,"IQ",nie ublizaj ludziom na forum,wlasnie dlatego ze jestes bezszczelna,dlatego tam pracujesz,bo to jest miejsce dla takich ludzi jak ty!!!!!Gdyby nie "skrzydla",Witka,pracowalabys co najwyzej w ,"Aspenie"lub ,"Biedronce",itp,wiec ciesz sie ,ze masz ,"dupochron".Gdyby to zalezalo,odemnie,to Ulke i jej ,"Irokeza"-"Maczo",Witka,Jolcie,Lesie itp,"gangi wzajemnej adoracji",wyslalabym ,do Zyrinowskiego,a potem na front na Ukraine,lub na ryby w bagazniku BMW ,tego upasionego wieprzka,zaklamanej ,"swini",donosiciela,ktory schowal sie u,"lochy",w Skawinie.Zwalniacie,ludzi ktorzy ciezko,na Was "nieroby,lewusy,intryganci",i karierowicze, pracuja,a mafia ,Witka,siedzi dalej.Dziwie sie Panu Jackowi,ze jeszcze ,"oczu nie otwarl",albo," raczka, raczke ,myje",albo ,mu tak wygodnie,i sie, Wami bawi.Pozdro,narka.Ostra.
jack 2014-10-10 19:56:43
to jest przykład onanizmu i słabej osobowości. Wypowiedzi incognito na forum dają ci wiarę we własne ego. Jeśli to jest budujące, to głębokie współczucia...
sixth sense 2014-11-20 18:30:43
jest taki jeden szczupły gość; Lukaszku, to ty ? :)
maxtork 2014-11-24 12:12:16
co za kucharze,nie douczeni bez jakiegokolwiek rozumu i pojecia o prowadzeniu restauracji,ciągle nerwy i panika ze szybko ze teraz.zero organizacji pracy i każdy h...na swój strój,szefowie dno-oba tomki totalne nieporozumienie.amaro by ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Paweł 2015-01-11 23:34:18
Witam. Można coś więcej się dowiedzieć o kuchni bo zamierzam podejść tam z cv i nie wiem czy warto.Z góry dzięki!
Chlopak z Pomorza i chlopak z Kazimierzowskiego. 2015-01-29 18:33:45
Nie to Ulka,robi karierę,wiecie u kogo?Chlopak z Pomorza,i chłopak z Kazimierzowskiego.
zdziwienie 2015-02-17 22:41:32
Ludzie warto samemu się przekonać, czy warto pracować w danym miejscu. Na forach siedzą przeważnie ludzie zwolnieni, lub niezadowoleni.
xxxyyy 2015-03-04 11:24:22
Nie mam zamiaru nikomu ubliżać ale odkąd sie zwolniłam z HSK to wróciło kolorowe życie a nie szara rzeczywistość. Tak naprawde pozytywnie wypowiadają się tu osoby, które albo nie pracowały w tym hotelu albo kierownicy.... Ja pracowałam i nigdy bym sie nie wróciłą już do HSK. Czysty mobbing, każdy dzień zależy od humoru menadżera. Jedyne co mnie tam trzymało to tylko sympatyczne koleżanki pokojowe. Tak naprawdę to odwalają najwięcej roboty a są najmniej wynagradzane za to i traktowane jak śmieci. Ogólnie działu HSK nie polecam, nigdy bym sie tam nie wróciła. I wielkie gratulacje dla dziewczyn z najdłuższym stażem :) I nie życzę sobie żadnego hejtowania , ponieważ to cała prawda o tym hotelu.
haha 2015-04-19 19:48:22
chyba wiem kto to napisał :-)
Belle Helene 2015-08-17 10:36:14
Pracuję w Hotelu Galaxy od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona; pracuję w części administracyjnej. To, co mnie uderzyło w tej firmie to bardzo duży szacunek właścicieli do pracowników, troska o tych, którzy pracują tu od lat (nawet jeśli już niekoniecznie są 100% efektywnymi pracownikami), dużo inicjatyw pro-pracowniczych - atrakcyjne zniżki na usługi, angielski,dogodne godziny pracy. W porównaniu do innych miejsc, w których pracowałam, to jest naprawdę bardzo przyjazne i mam nadzieję pozostać tu dłużej:)
HR Jordan Group 2015-09-15 08:05:26
Aktualne oferty pracy w Hotelu Galaxy i innych placówkach należących do Jordan Group znajdują się na www.praca.jordan.pl
lis 2016-05-12 20:37:31
Dużej rotacji mieć w firmie @mixer nie będziesz, może się trafić coś na pokojową.
Zostaw swoją opinię o Hotel Galaxy - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Galaxy