ZAKŁAD MIĘSNY "PODLASIE" s.c. Krzysztof Cimaszewski, Krzysztof Hanusiak

Zaścianki

Opinie o ZAKŁAD MIĘSNY "PODLASIE" s.c. Krzysztof Cimaszewski, Krzysztof Hanusiak

admin 2015-07-31 10:33:59
Wiesz jak działa firma ZAKŁAD MIĘSNY "PODLASIE" s.c. Krzysztof Cimaszewski, Krzysztof Hanusiak od podszewki? Znasz nowinki, o których inni nie wiedzą? Czekamy na Twój komentarz.
szczery do bólu 2016-01-14 14:29:34
Nikomu nie polecam pracy w ich firmowych sklepach. Obiecują umowę, dobre i wypłacane w terminie, a w rzeczywistosci pracowałem tam ponad rok na czarno i wypłaty nigdy nie otrzymałem do umowionego 10-tego. Zdarzało się nawet że wynagrodzenie otrzymywalem w ratach nawet po 20-tym. Dlatego ludzie, jeżeli chcecie tam starać się o pracę, przemyslcie to kilka razy. Całe szczęście ze w naszym kraju jest już coraz mniej takich szefów popapranców i złodziei oraz takich obozów pracy.
kolejna osoba ktora dała im sie nabrac . 2016-11-29 21:30:29
Dokładnie.Tez miałam okazje tam pracować.Oczywiście miała być umowa ,której nie było.Dziewczyny po 7 mies.robią bez umowy na Warszawie.Obiecanki cacanki tylko...Nie polecam,wielkie oszustwo ta firma !
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD MIĘSNY "PODLASIE" s.c. Krzysztof Cimaszewski, Krzysztof Hanusiak - Zaścianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD MIĘSNY "PODLASIE" s.c. Krzysztof Cimaszewski, Krzysztof Hanusiak