Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Volker

Piła

Opinie o Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Volker

MOLSI 2014-07-07 09:41:13
Zanim ktokolwiek z szanownych kosmetyczek i kosmetologów zechce zaryzykować wpłatę kolosalnych pieniędzy za szkolenie w tej firmie, uprzejmie proszę zapoznać się z przepisami kodeksu karnego regulującymi wykonywanie zabegów medycznych przez osoby nie będące lekarzami. (usunięte przez administratora)
MOLSI 2014-07-07 09:45:16
Zanim ktokolwiek z szanownych kosmetyczek i kosmetologów zechce zaryzykować wpłatę kolosalnych pieniędzy za szkolenie w tej firmie, uprzejmie proszę zapoznać się z przepisami kodeksu karnego regulującymi wykonywanie zabegów medycznych przez osoby nie będące lekarzami.(usunięte przez administratora)
xxx2010 2015-09-11 22:40:20
Dlaczego zostały usunięte prawdziwe opinie o firmie???
les 2016-04-19 10:19:27
hej @jokoono widzę że spotkało mnie to co Ciebie. Moja dziewczyna ma niedługo urodziny i chciałem jej zrobić prezent o jakim sama mówiła a tu taka niespodzianka, forum można powiedzieć puste. Co tu teraz wymyśleć?
Zostaw swoją opinię o Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Volker - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Volker