Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o EURO-DOM - Jarosław Dąbkowski

Pracowałeś w firmie EURO-DOM - Jarosław Dąbkowski i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Wykorzystany - 2014-06-16 09:07:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałęm w firmie Euro-Dom przez sześć tygodni. Współpraca układała się dobrze, do końca tygodnia. Miała być wielokrotnie, obiecana umowa przez Pana Dawida. Niestety codziennie zapominał ją zabrać ze sobą. Z obiecanego również co tygodniowego rozliczenia nic nie wyszło. Za 50godzin pracy tygodniowo i stawki 12zł/h można liczyć jedynie na 200-300złotowe zaliczki tygodniowe. Na rozliczenie po miesiącu pracy też nikt sie nie doczekał, ja czekałem na nie dwa tygodnie. Firma ma trzech stałych pracowników/brygadzistów którym płaci, pozostali pracownicy są traktowani jako tania siła robocza,(300zł za 50godzin pracy tygodniowo) na krótki termin. Serdecznie pozdrawiam i polecam tę firmę.
zdjecie uzytkownika
ho - 2014-06-16 12:49:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no nie do końca rozumiem. na końcu ich pozdrawiasz czyli mam nadzieje że Ci zapłacili jednak calosc za Twoją pracę.
zdjecie uzytkownika
Wykorzystany - 2014-06-21 06:01:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
TO była ironia
zdjecie uzytkownika
Wojtuś - 2014-06-21 13:35:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chyba niektórzy nie potrafią zrozumieć tego, że to co oferują to jedno a to co jest w rzeczywistości to drugie.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-DOM - Jarosław Dąbkowski

Twoj email:
Wiadomość: