EURO-DOM - Jarosław Dąbkowski

Płock

Opinie o EURO-DOM - Jarosław Dąbkowski

Wykorzystany 2014-06-16 09:07
Pracowałęm w firmie Euro-Dom przez sześć tygodni. Współpraca układała się dobrze, do końca tygodnia. Miała być wielokrotnie, obiecana umowa przez Pana Dawida. Niestety codziennie zapominał ją zabrać ze sobą. Z obiecanego również co tygodniowego rozliczenia nic nie wyszło. Za 50godzin pracy tygodniowo i stawki 12zł/h można liczyć jedynie na 200-300złotowe zaliczki tygodniowe. Na rozliczenie po miesiącu pracy też nikt sie nie doczekał, ja czekałem na nie dwa tygodnie. Firma ma trzech stałych pracowników/brygadzistów którym płaci, pozostali pracownicy są traktowani jako tania siła robocza,(300zł za 50godzin pracy tygodniowo) na krótki termin. Serdecznie pozdrawiam i polecam tę firmę.
Wykorzystany 2014-06-21 06:01
TO była ironia
ktos 2016-01-21 12:39
Pracuja tam wszyscy prawie tacy co nagaduja do pana Jarka wlasciciela w szczegolnosci kierownictwo smieszne nie majace pojecia o prowadzeniu budowy, no w takiej firmie to pracuja bo w innej firmie nawet minuty by ich nie trzymali
no 2016-02-09 16:35
to był sarkazm
unimar 2016-05-24 13:24
Wykonujemy zlecenie dla firmy EURODOM od 5 lat z niewielkimi przerwami. Każdy kto zna firmę i właściciela wie, że jest bardzo uczciwym człowiekiem i tego też wymaga od swoich pracowników.
W firmie panuje porządek, co mało osób jeszcze dziś docenia, przy wypłatach każdy pracownik dostaje dokument z którego wynika, ile zarobił za dany zakres, ile jeszcze ma do zarobienia itp.
Ogólnie jak najbardziej polecam współpracę z firmą.
Pan Mariusz 2017-01-11 17:51
Ciekawe jest to co piszesz, ciekawe dlaczego ci kierownicy zostają wyróżniani przez różne Gminy, Inwestorów ?
Ludzie pracujący w tej firmie od 15, czy nawet 20 lat ?

Powodzenia człowieku...
OSZUKANY 2017-04-09 23:53
UWAGA !! NIE PŁACĄ PODWYKONAWCOM!!!!
marbud 2017-05-22 08:24
Jakiś żart ? Człowieku napisz niby komu nie zapłacili, tobie ? w takim razie przedstaw się zamiast wypisywać bzdury.

Ja pracuję dla nich od 7 lat i nigdy nie zdażyło się, żeby komuś nie zapłacili.
wtech 2017-05-31 15:22
Polecam firmę a także jej właściciela, z którym rozmowy przebiegają na wysokim poziomie i w partnerskiej atmosferze. Zarówno właściciel jak i pracownicy prezentują wysoki poziom wiedzy technicznej i kultury osobistej.
Współpracujemy z firmą od kilka lat jako podwykonawcy branży wentylacyjnej i cenimy firmę jako solidnego partnera.
Zostaw swoją opinię o EURO-DOM - Jarosław Dąbkowski - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-DOM - Jarosław Dąbkowski