Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

Lolek

Szkoda ze pracownik z długim stażem ma taka samą stawkę jak nowo przyjęci o ile nie niższa a kierownictwo twierdzi ze i tak stawki mamy super (usunięte przez administratora)

Kapelan

To idzie na dno! Za te pieniądze ludzie już nie chcą robic! ZERO perspektyw na coś lepszego, kiedyś Tenneco to było coś, dostać się tu, pracować a teraz? Jedna wielka kpina!

sedes
@Kapelan

w lipcu benzyna po 7,6zl, a ceny wegla to kosmos, kto normalny tam zostanie

O

Bardzo dobra firma :)że musi kasować prawdziwe opinie pracowników haha

Blacho
@O

Sporo negatywnych, ale prawdziwych opini usunięto. Niestety widzą że coraz to więcej nas odchodzi, pracujących powyżej 10lat.

Moja merytoryczna opinia: Nepotyzm i kumoterstwo. Dziękuję!

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

Toja

Wynagrodzenie pozostawia wieeeeele do życzenia.....

@Toja

Jak ci się nie podoba to czemu tam jeszcze pracujesz ? Zmień coś a nie płaczesz. Znajdź lepsza prace i tyle a nie będę płakał może mi kropelkę dodają. Złe ci to się zwolnij.

wzw
@Diego

W ramach sankcji nakładanych na rosyjską gospodarkę, bądź po prostu z powodu braku części zachodnie koncerny wstrzymały albo znacząco ograniczyły produkcję w Rosji. Nie pracują m.in. zakłady Volkswagena czy Stellantisa w Kałudze. Obie firmy zatrzymały również eksport do Rosji. Działalność swoich fabryk zawiesiły japońska Toyota, a także południowokoreańskie Hyundai i Kia. Pracy za chwile nie bedzie

@wzw

Pracy może nie być lecz podałeś głównie branże automotive…

wzw
@Diego

Przy takiej cenie energii elektrycznej , raczej 80% fabryk zostanie zamknietych, aluminium w rok poszlo o 250% w gore a wojna na ukrainie nigdy sie nie skonczy..

Kapelan

I co? Podwyżki i po podwyżkach! :) Jak tam? Wszysycy zadowoleni? (usunięte przez administratora)

DMK

Czy ten zakład robią już dla Ukraincow?wszędzie wszystko po ukraińsku,obudzcie się tam wyżej bo prowadzicie ten zakład na dno.Ukraincy chodzą będą czytać całą szychtę, a my będziemy na nich robić.

Rybniczanin

Prawie 20 lat stażu podwyżki od kilku lat nie przekraczają 4% - trochę to żałosne (za kilka lat to mnie dogonią ze stawką ludzie pracujący 2 lata) Prawdopodobnie w tej firmie dobrze to już było

@Rybniczanin

Spokojnie już dawno Cie dogonili. Podstawa dla nowych jest bardziej dźwigana od podwyżki inflacyjnej. Tylko mając dodatek funkcyjny masz lepsza kasę od reszty.

Ciepły z H5

Was też zmuszają do nadgodzin na H5 ?.

Operator
@Ciepły z H5

Nikt nie musi zostawać zrobisz 8 godzin i tyle

@Operator

Nie dawać się zrobić 8g i do domu ludzie się pozwalniali teraz mają probrem

Ktokolwiek

I tak usuną mój wpis..pytam tylko skąd bierzecie tych brygadzistów ? (usunięte przez administratora)

Me
@Ktokolwiek

Widzę jeszcze 2 kandydatki na szefowe .

Strajker

Tenneco w pigułce. 10 lat pracy, doświadczenie i uniwersalność - 1,30 podwyżki Mój pomocnik, który nic nie wie i nie chce wiedzieć 1,60 podwyżki. (usunięte przez administratora) to wyższy poziom świadomości kierowniczej, Tenneco właśnie z własnej woli dokonuje cięcia wśród pracowników stażowych, bo poprostu chcą godnie zarobić.

Only
@Strajker

Wiadomo,po co wiedza.byłe nie chorujesz..

@Strajker

Mają nas za (usunięte przez administratora) jutro to wszystko usuną..nic nie bój...tych z góry też usuną..zobaczysz ich jeszcze w rękawicach jak będą (usunięte przez administratora)

@Strajker

Widocznie za mało wiesz,ta firma to (usunięte przez administratora) .

@Ktokolwiek

Czemu wszystko usuwacie ? Boicie sie o opinię?

JURGENS

Niestety byłem zmuszony zwolnić się z tej firmy. Nie polecam nikomu o słabych nerwach. Po kilku latach pracy stawka w granicach 22-23 pln brutto(usunięte przez administratora) Zmiana pracy dała mi spokój. Pozdrawiam.

Komentarze są na bieżąco usuwane. Samo to świadczy że wiele rzeczy jest tak jak się pisze w komentarzach. Wyzysk ludzi, (usunięte przez administratora), brak możliwości godnego zarobienia po wielu latach pracy. Robienie zebrań na przerwie, gdzie przerwa należy do pracownika. A jeżeli trafi się na zły dzień dyrektora na zebraniu to weżnie cie na rozmowę dlaczego podczas swojej przerwy używasz telefonu. Zwiększanie norm itp. Nic nowego ciągle coraz gorzej

Anybody

Usuwają komentarze bo nikt nie chce tam już pracować..tyle ludzi pracowało tam przez lata a mają ich za nic..

Wózkowy
@Anybody

Przykre ale tak jak piszą starych pracowników się ma za nic. Na stanowiskach kierowniczych pracują ludzie bez wykształcenia i kultury przede wszystkim. Mój kierownik jako jedyny jest spoko ale też nic nie może. Poprostu pora się pakować z tej firmy bo jest tragicznie.

Me
@Ktokolwiek

Czemu usuwają wszystkie opinie ?? Boją się czegoś ?? Przecież wszyscy i tak uciekają..seterzy ,reworkowcy ,narzedziowcy..ten statek tonie ??

@Me

Tak usuwaja posty bo sie boja ;) moj tez zostal usuniety, a nie bylo tam nic obrazliwego... biurowcy siedza i raportuja

xD
@Me

Ten zakład ratuje sytuacja na rynku moto i świecie w tym momencie i brak większych zamówień. Miała być podwyżka minimum 1,50zł, a wychodzi na to że taka była średnia hahah. Pieprzyć ten zakład, to już przeszłość. A reszcie doradzę - może warto wziąć przykład z małej grupki pracowników którzy rzucili wszystkim w (usunięte przez administratora) już przed nowym rokiem i zażądali solidnej podwyżki... którą jak chodzą słuchy dostali... 2-3x taką jak ty, czy ty.

5 straconych lat

Newer

Na dodatek w tej firmie nadal panuje mobbing nie zrobisz normy to cię nie ocenią dobrze. Jeszcze jak. Zapiepszasz to musisz wymyślić kaizeny i coś z BHP by dostać ocenę A ..

Ktokolwiek

Wczasy pod grusza śmiech na sali jakieś 300 brutto,premia za obecność raz na kwartał losują 10 osób z 2 tysięcy..parodia..800 zł brutto dla szczęśliwców..premia senioralna uzależniona od oceny pracownika .czyli jak pod koniec roku zeszłego chorowałes to 20 lat stażu nic nie znaczy..tragedia jakaś.

Blachorz

Po blisko 20 latach w tej firmie , jej wzlotach i upadkach zdecydowałem się zwolnić. Czarę goryczy przelał system oceny pracownika i podwyżka jaka idzie w ślad z nią. Może I dojazd będę miał teraz bliższy ale kasa lepsza , (usunięte przez administratora) Eko Okna przyjmą każdego z nas z otwartymi ramionami dając lepsze pieniądze już na starcie

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 25 to opinie pozytywne, 107 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska