Opinie o Krzysztof Kociołek Firma Handlowo-Usługowa Multipak w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Kociołek Firma Handlowo-Usługowa Multipak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Kociołek Firma Handlowo-Usługowa Multipak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Kociołek Firma Handlowo-Usługowa Multipak w Nowy Sącz

Kamil Nowy wpis

Nie polecam tej firmy bardzo naciskają brygadzistka nie miła poznałem panią Teresę która uważa sie ze jest w firmie najważniejsza cyrk. Nie polecam tej firmy

Stach Nowy wpis

Wiecie może coś o ewentualnej pracy? warto aplikować ,jak zarobki?

Piotr z Krynicy Nowy wpis

Miła obsługa przez telefon i na miejscu, bardzo duży asortyment, mają swój transport jak trzeba a na magazynie zawsze weseli pracownicy.

Dorota Nowy wpis
@Piotr z Krynicy

Jak rozumiem, wypowiadasz się z perspektywy klienta. Czy możesz podpowiedzieć nam, jak oceniasz kontakt z pracownikami Multipaku? Jak zaznaczyłaś, obsługa była miła, a czy także potrafiła odpowiedzieć na Twoje pytania? Jesteś w stanie stwierdzić, że pracownicy byli rzetelni i dobrze zorientowani w asortymencie firmy? To dobrze świadczy o firmie, stąd moje pytanie.

Witam, jestem zainteresowany pracą w tej firmie chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca czy są jakieś nadgodziny czy w weekendy też trzeba pracować?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Krzysztof Kociołek Firma Handlowo-Usługowa Multipak na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-księgowych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Dorota

@Kulak, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? Jak rozumiem pracowałeś już kiedyś w firmie? Zatem może złożyłeś ponownie swoją aplikację? Być może warto to przemyśleć skoro, jak wnioskuję po komentarzu nadal interesuje Cię los firmy i warunki pracy? Co, oprócz atmosfery, jest dla Ciebie decydującym czynnikiem pracy by była ona satysfakcjonująca?

Kulak

Ciekaw jestem jak tam teraz wygląda sytuacja i atmosfera a szczególnie zarobki ....

Dorota

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A kto z Was wypowie się jaka atmosfera panuje w Multipac?Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na temat tego pracodawcy!

Tomek B

Firma Spoko pracowałem tam przez dwa lata ale musiałem zmienić miejsce zamieszkania ze względu na rodzine. Polecam firmę i pozdrawiam ekipę Multipaku i do zobaczenia przy najbliższej okazji.

Maaa

Zastanawiam się jakie tutaj w firmie są benefity, czy można liczyć na siłownie albo coś w tym stylu bo powiem szczerze, że nie jest to jakieś mega straszne, nawet bym powiedział, że da się przeżyć całkiem nieźle

ZNAJACY REALI

A I JESZCZE ZAPOMNIAŁAM O PANU PRZEDSTAWICIELU TZN.SZWAGIER DRUGIEGO Z WSPÓŁWŁAŚCICIELI UWAŻAJĄCY SIĘ ZA SUPER SUPER ALE DALEKO MU DO TEGO DOBRZE ŻE JEST Z RODZINĄ W FIRMIE BO GDZIE INDZIEJ NIE DAŁ BY RADY. ZAMKNIĘTY KRĄG W KTÓRYM OSOBA Z ZEWNĄTRZ NA PEWNO SIĘ NIE ROZWINIE.NO I NA KONIEC TRZECI ZE WSPÓŁWŁAŚCICIELI NIE WIE GDZIE JEST ZAJMUJĄCY SIĘ PAPIERKOWA ROBOTA A UMOWĘ O PRACE PISZE NA KOLANIE DŁUGOPISEM NA GOTOWYM DRUKU Z KALKĄ ŚMICH NA SALI.

ZNAJĄCY REALIA

JEDNA WIELKA ŚCIEMA WYPŁATA TO PODSTAWA RESZTA DO KOPERTY !!! NIE TE CZASY JUŻ TROSZKĘ ZACOFANIE. MŁODA EKIPA ALE RZĄDZI W NIEJ BRAT JEDNEGO Z WSPÓŁWŁAŚCICIELI MAŁY I MŁODY CWANIACZEK.WSZYSTKO TAM JEST NA POKAZ.

karolina

Byłam w firmie MultiPak na rozmowie kwalifikacyjnej. Była to pierwsza rozmowa w której Uczestniczyłam i miałam poczucie, że jestem człowiekiem a nie osobą do wykorzystania. Bardzo rzeczowi właściciele, dokładnie przedstawiają na czym będzie polegać praca za jaką gażę bez informacji że jakoś to będzie a po 3 miesiącach do widzenia. Byłą to pierwsza rozmowa z której wyszłam zadowolona i doceniona. Firma i ludzie, których poznałam czekając na swoją kolej bardzo mili i uśmiechnięci. Widać że panuje tam dobra atmosfera. Moja kandydatura w prawdzie nie byłą zbyt dopasowana do potrzeb oferty pracy ale mam nadzieję, że uda mi się do tej firmy dostać teraz lub w najbliższej przyszłości. Oby więcej takich pracodawców w naszym mieście.

adrian

Polwcam. Praca w milej atmosferze, mlodym zespole i za zadowalajace pieniadze. Takich firm brakuje w saczu

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Kociołek Firma Handlowo-Usługowa Multipak - Nowy Sącz

Krzysztof Kociołek Firma Handlowo-Usługowa Multipak
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.

Krzysztof Kociołek Firma Handlowo-Usługowa Multipak