Multipak

Nowy Sącz

Opinie o Multipak

adrian 2013-12-03 18:28:49
Polwcam. Praca w milej atmosferze, mlodym zespole i za zadowalajace pieniadze. Takich firm brakuje w saczu
karolina 2014-11-11 21:51:40
Byłam w firmie MultiPak na rozmowie kwalifikacyjnej. Była to pierwsza rozmowa w której Uczestniczyłam i miałam poczucie, że jestem człowiekiem a nie osobą do wykorzystania. Bardzo rzeczowi właściciele, dokładnie przedstawiają na czym będzie polegać praca za jaką gażę bez informacji że jakoś to będzie a po 3 miesiącach do widzenia. Byłą to pierwsza rozmowa z której wyszłam zadowolona i doceniona. Firma i ludzie, których poznałam czekając na swoją kolej bardzo mili i uśmiechnięci. Widać że panuje tam dobra atmosfera. Moja kandydatura w prawdzie nie byłą zbyt dopasowana do potrzeb oferty pracy ale mam nadzieję, że uda mi się do tej firmy dostać teraz lub w najbliższej przyszłości. Oby więcej takich pracodawców w naszym mieście.
ZNAJĄCY REALIA 2014-11-21 13:38:52
JEDNA WIELKA ŚCIEMA WYPŁATA TO PODSTAWA RESZTA DO KOPERTY !!! NIE TE CZASY JUŻ TROSZKĘ ZACOFANIE. MŁODA EKIPA ALE RZĄDZI W NIEJ BRAT JEDNEGO Z WSPÓŁWŁAŚCICIELI MAŁY I MŁODY CWANIACZEK.WSZYSTKO TAM JEST NA POKAZ.
ZNAJACY REALI 2014-11-21 14:12:49
A I JESZCZE ZAPOMNIAŁAM O PANU PRZEDSTAWICIELU TZN.SZWAGIER DRUGIEGO Z WSPÓŁWŁAŚCICIELI UWAŻAJĄCY SIĘ ZA SUPER SUPER ALE DALEKO MU DO TEGO DOBRZE ŻE JEST Z RODZINĄ W FIRMIE BO GDZIE INDZIEJ NIE DAŁ BY RADY. ZAMKNIĘTY KRĄG W KTÓRYM OSOBA Z ZEWNĄTRZ NA PEWNO SIĘ NIE ROZWINIE.NO I NA KONIEC TRZECI ZE WSPÓŁWŁAŚCICIELI NIE WIE GDZIE JEST ZAJMUJĄCY SIĘ PAPIERKOWA ROBOTA A UMOWĘ O PRACE PISZE NA KOLANIE DŁUGOPISEM NA GOTOWYM DRUKU Z KALKĄ ŚMICH NA SALI.

Maaa 2016-04-20 15:08:13
Zastanawiam się jakie tutaj w firmie są benefity, czy można liczyć na siłownie albo coś w tym stylu bo powiem szczerze, że nie jest to jakieś mega straszne, nawet bym powiedział, że da się przeżyć całkiem nieźle
Zostaw swoją opinię o Multipak - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multipak