Mediatorship Insurance Group Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Mediatorship Insurance Group Sp. z o.o.

anonim 2011-06-14 08:45:55
Bardzo dobra firma pracuje w tej firmie od pół roku, wypłacalni miła atmosfera w pracy, fajna szefowa choć wymagająca. Telemarketerki miłe i przyjemne można się z nimi skontaktować i dogadać co do jakiś problemów i zastrzeżeń. Ogólnie praca fajna polegająca na rozmowie z klientami i oferowanie im rozwiązań finansowych.
Szef 2011-11-03 05:19:22
Tą pierwszą pozytywna wiadomośc to napisala pani manager !!! Ogólnie to firma oszuści nie polecam. Zamydla wam tak oczy ze szok beda obiecywac po 20tys miesiecznie a po trzech miesiacach jak zdobedziecie pełno klientow wam podziekuja i nie dostaniecie grosza za to tylko sie wpakujecie w fundusz za ktory najmniej trzeba placic 150zł a kto tam pracuje musi to zrobic. Pani aneta pseudo manager bo managerem z taka glowa nie mozna byc .... Chwali sie ze ma premie 20 tys a na czarnego zeba nie ma kasy i jezdzi autem za 2 tys zł i ubiera sie w ubrania taniej odziezy pracuje tam tyle czasu i nic sie nie dorobila tak samo jak typ z poznania Adam co tez jezdzi jakas padaka pracuje 8lat i nie dostał jeszcze auta słuzbowego a tobie wkrecaja ze przy dobrej pracy juz mozesz miec auto po 3 miesiacach a aneta sie chwali ze jak dostaje premi 15tys zł to maz jest zly ze tak malo smiechu warte. To jest piramida naciagaja tylko na fundusze a osoby na syminarium ciagle te same !!!
Zostaw swoją opinię o Mediatorship Insurance Group Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediatorship Insurance Group Sp. z o.o.