Multicom

Bydgoszcz

Opinie o Multicom

Mr.green 2012-02-03 22:08:08
Nie polecam firmy , czyste [usunięte przez moderatora] oferują wynagrodzenie podstawowe w wysokości od 1500 w górę , a jak się okazuję nie mam żadnej podstawy ,płacone jest od podpisanej umowy pod warunkiem że zostanie ona jeszcze przyjęta do systemu , brak ubezpieczenia. Sam się przekonałem nie polecam pozdrawiam.

Wiecej info na sajmon108@o2.pl
Radosław 2012-02-06 18:45:40
Potwierdzam firma szuka "baranków" do swojej nowej filii. Kto chce śmiało może aplikować - "wszystko" zapewniają istna praca marzeń. I do tego te wysokie zarobki - oczywiście o nich dowiecie się później bo przecież nie o zarobki chodzi a o pasję prawda :)
Ruda 2012-05-19 00:06:12
Nie polecam firmy mieszczącej się na Sienkiewicza 5 zwaną Multicom. Byłam tam na rozmowie w sprawie pracy w sekretariacie. Już w samym progu zastała mnie bardzo głośna muzyka. [usunięte przez moderatora] nazwać go nie można, postanowił urządzić sobie prywatną dyskotekę nie bacząc na to że czeka kilkanaście osób na rozmowę kwalifikacyjną. Jego zachowanie było skandaliczne, pstrykanie palcami i podśpiewywanie. Cała sytuacja budziła jeden wielki niesmak. Byłam jednak ciekawa jak będzie wyglądać sama rozmowa. Gdy nadeszła moja kolej[usunięte przez moderatora] przeniósł się do pokoju w którym rozmowy miały miejsce, rozsiadł się na kanapie i podśmiechiwał. Nie wiem czy sam do siebie czy ze mnie. Pan rekrutujący - do niego nie mam większych zastrzeżeń poinformował mnie, że to praca w sekretariacie, 8 lub 9 h dziennie w zależności od potrzeby na umowę- zlecenie za 800zł na rękę. Podziękowałam i wyszłam. Nie polecam kontaktu z firmą [usunięte przez moderatora] bo tak tytułował się ten pan. Podejście do ludzi budzie naprawdę wiele do życzenia a obawiam się, że i z wypłatą byłyby problemy.
sahim 2012-06-04 13:43:20
byłem dzisiaj na rozmowie w tej firmie i była to najdziwniejsza i najkrótsza chyba rozmowa z moich dotychczasowych. byłem tam z zegarkiem w ręku chyba 5min, z czego 3min przesiedziałem w recepcji czekając na swoją kolej. ten cały[usunięte przez moderatora] niby ogarniety, ale nie podał żadnych konkretów dot. pracy. nic o wynagrodzeniu i na czym ma polegać. tylko że pracują od pn do pt po 8-9h i to wszystko. polecił zabrać wizytówke od laski z recepcji i tak zrobilem, ale zamiast wizytówki dostalem kawałek niebieskiego kartonika z nr tel i nazwa firmy.
szukają pewnie jeleni, co to naobiecuja im kokosy, a potem trzeba bedzie czekac po 3 miechy na kase.
litości!!!:)
oszukany 2012-06-22 17:42:23
Dykcji? widać jak pracownicy są bardzo wyedukowani. Przestrzegam wszystkich przed pójściem tam, [usunięte przez moderatora] Powiadomcie też swoich starszych krewnych przed usługami tej firmy
migar 2016-04-21 15:15:06
anonim, myślę, że najrozsądniej sammeu się nieco dowiedzieć o firmie. Na terenie bydgoszczy konkurencja jest dosyć spora więc pracownikom powinni oferować dosyć preferencyjne warunki. Nie mam pojęcia czy teraz będą jeszcze ludzi na lato potrzebowali..
Zostaw swoją opinię o Multicom - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multicom