Opinie o PRIMETECH S.A. w Katowice

Grupa Kopex jest producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa węgla kamiennego na świecie. Zajmuje się specjalistycznymi usługami dla górnictwa, w tym drążeniem szybów pionowych i chodników poziomych oraz realizacją budowy kopalń pod klucz. W swojej strukturze ma również firmy dostarczające specjalistyczne urządzenia elektryczne oraz systemy przeciwwybuchowe mające zastosowanie w górnictwie. Grupa Kopex obsługuje inwestycje w przemyśle wydobywczym w Polsce i Europie oraz na największych rynkach górniczych świata: Australii, Chinach, RPA.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMETECH S.A. w Katowice

ZWYKLY ROBOL

KOPALNIE STRAJKÓJĄ LUDZIE WYCHODZA NA ULICE BRONIC SWOICH MIEJSC PRACY A W KOPEXIE ZWIAZKI SIEDZĄ CICHO JAK MYSZ POD MIOTŁĄ PO CO SIĘ WYCHYLAC JAK NIEZLA KASA CO MIESIĄC NA KONTO WPŁYWA A LUDZI ZA NIC MAJĄ PREZESA JUZ FAMUR ZMENIŁ CIEKAWE GDZIE DALEJ GLOWY POLECĄ NIECH SIĘ TRZESĄ NIEUDACZNIKI

nic nie znaczący robol
@ZWYKLY ROBOL

Oni teraz się przekonają co się z nimi stanie. Ci co myśleli, że to koniec i że się uratowali pierwszymi będą. Taki to los albo stos.... Powodzenia

Pracownik 3H
@ZWYKLY ROBOL

Chyba za dużo telewizji się naoglądałeś w latach dziewięćdziesiątych odnośnie strajków. Nawet w kopalniach co mają niewyjaśnioną sytuację na dzień dzisiejszy np. „Makoszowy”, „Krupiński” to nie ma strajków, a Ty tu piszesz o wychodzeniu na ulicę. Nie naciągaj rzeczywistości. Przemyśl co piszesz, a jak już się chcesz wypowiadać to wyłącz „Caps Lock” na klawiaturze i przypomnij sobie jak używać znaków interpunkcyjnych.

CB radyjo

Artur, Tyś tu najbardziej wporzo Gość, ale co do "sety" wyluzuj, inny człowiek :( Co do dyspozytorni , jak ktoś napisał że Marian świruje ,my też go nie poznajemy ,ale jest tak już od dość dawna ,gubi się i za bardzo nie wie gdzie jest - przykre :( wychodzą zaszłości. A Kordian ( jeżeli to Kordian a nie jakiś słaby gnojek ) po prostu ma JAJA i tyle :) Czytając was widzę tylko zazdrość, obrażanie się na wzajem, jak banda idiotów, ale co więcej może zwykły fizol, acha teraz jeszcze zacznijcie kapować na siebie i będzie finito :)

poza KM :-)

Z życia LIDL'a: Najpierw, w październiku,wszyscy pracownicy firmy otrzymali bony w wysokości 600 zł. W ten sposób firma świętowała otwarcie 600 placówki. W grudniu natomiast Lidl przekazuje pracownikom bony o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach sieci oraz paczki dla dzieci. Warto zaznaczyć, że Lidl Polska zatrudnia obecnie 15 tysięcy pracowników. Paczki świąteczne dostanie 14 tysięcy dzieci. Pracownicy otrzymują także wyprawki szkolne dla pierwszoklasistów. ot, taka ciekawostka...

Pracownik 3H
@poza KM :-)

Może jest to związane z wieloletnim, dodatnim wynikiem finansowym firmy oraz ich polityką socjalną.

KMSA
@poza KM :-)

paczki dla dzieci też są, barbórki 500 zł i z socjalnego 500 zł - tylko, ale zawsze coś

koopmnie
@KMSA

Zwolnili tyle ludzi - to jest z czego płacić...

dyspozytornia zzm

ponoć barburka była bogata w tym roku, wiecie kiedy bedą przelewy? /marian

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PRIMETECH S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Koziołek

Cześć. Czytając wasze wypowiedzi człowiek się uśmieje. Chłopaki Wszystkiego najlepszego z okazji Barbórki. Pozdrawiam / koziołek

Smutny człowiek
@Koziołek

Koziołek - weź ty się lepiej napij chłopie - nic innego ci nie zostało

Ginter

Ale nom świynta zrobili

@Ginter

A co ci się nie podoba ?

Artii

Z okazji Barbórki wszystkiego naj.Trzymajcie się chłopaki.

kierowca melexa

Z czego zrobisz te prezenty jak magazyn jest pusty, buhaha :):):)

h.batory
@kierowca melexa

Prezenty na święta to dostaje na razie HUTA która otrzymuje od nas wszystko w cenie kilkudziesięciu groszy za kg a jeśli ktoś w hucie pomyśli to sprzeda to z kilkutysięcznym zyskiem. Typowy Zabrzański interes :-)

Jak żyć panie prezesie

Krutkie pytanie do znawcow tematu. Bedom prezenty na Mikołaja czy sami se mamy zrobić prezenty?

brożek

Kordek idź maluj obrazy bo musisz kredyt spłacić! :D stary ci robote załatwił jakby nie on to bys na ulicy został, zwolniles sie tyle dobrze zrobiles nieudolny dzieciaku!

m4trix

Kordek kto cię ustrugał? Bronek fajny chłop ale ty to kawał h#$%.. Teraz zostali sami fajni ludzie na Kpx, nawet dyspozytorzy wynormalnieli, jedynie Marian świruje! Wysocki też poluzował atmosfera sie klaruje, barbórka będzie bogata! :D

@m4trix

Ale ściema kto ci płaci premię

@m4trix

H..jem nie jestem dla ciebie.szkoda mi cię.Nie ważne po tym co napisałeś to sam wiesz kim jesteś,wiele zdrowia

Maliniak
@m4trix

woda sodowa, tak to jest z niektórymi.

Dobra Panowie, przepraszam /Kordian Hofman

Artur

Chyba jedyny tu podaje swoje imię ale to dobrze bo niema nic do ukrycia jak inni ha ha ,chłopaki zdrówka wasz kolega Artii

ZWYKLY ROBOL

PIERDOLY WYPISUJECIE ZE SZKODA GADAC ZAMIAST COS KONKRETNEGO TO O DUPIE MARYNIE KTO MA SIE DOBRZE NA TYM ZAKLADZIE TO KAZDY WIE SA ZWYKLI ROBOLE KTORZY ZARABIAJA MALA KASE A BRYGADZISCI ZARABIAJA KASE I TO NIE MALA A TERAZ DUPAMI TRZĘSĄ ZE TAKIEJ KASY JUZ NIE BEDZIE JAK FAMUR WKROCZY

Olo

Jestem za granicą a szłyszałem że nawet Pope kapuje a Dąbrąwski jedyny jest spoko, ale jaja są u was,pozdrowienia z Angli

Selgar
@Olo

No kolego, ale nazwiskami to Ty tutaj nie rzucaj. Nie ma to jak informacja typu: "mnie nie ma, ale słyszałem". Jak Cię nie ma to się nie wypowiadaj.

wichary
@Olo

Seta kr3tynie nie pisz bzdur. Lepiej się przyznaj ile dałeś w łape za wyjazd do mongolii???

brudne ręce - zawsze
@Selgar

Dlaczego nie kawa na ławę, lepiej slangami po cichu itp. co ?

Selgar
@brudne ręce - zawsze

Bo tu się podaje opinie o pracodawcy, a nie o współpracownikach.

@wichary

Hejka tu artii .co wy atakujecie swoich ja za sete i innych jestem pewny.Co was tam powaliło obrarzać swoich kolegów ,wali wam już w tym kopexie.nie róbcie siary i nie nagadujcie miejcie chonor ok... Byłyśmy razem i bąćmy! Ok

@Selgar

Chłopcy trzymajcie się i wiele zdrówka bo nie dłógo barbórka ,wszystkiego naj i cierpliwości życzy wam Artur.

@Selgar

Nie jestem twoim kolegą głombie

Maliniak
@Olo

Głąb to cię zrobił,skopał i zapomniał zabić. Jesteś człowiekiem bez honoru i godności osobistej.Jeżeli masz choć odrobinę odwagi cywilnej to powiedz jak się nazywasz naprawdę.Polecam powtórzyć podstawówkę i nauczyć się ortografii.

faily_day

Kopex rośnie w siłę, kombajny wychodzą na export, barbóreczka będzie bogata w tym roku! Kawior+whisky :D

rikardo
@faily_day

srututu, powiedziała księżniczka i poszła prać skarpety....

@rikardo

I tak was wszystkich wyjebia ( wywalą )

Brykietownia
@CWMG

No i ? ty pewnie się zesrałeś, my nie.

Już niedługo. ...........

anonik

Gynek ty popaprańcu- zamknij sie.

Gynek.

Piszecie o zatrudnianiu członków rodzin itp. ech gamonie wy jedne, to nie to wykończyło tą firmę, ale życie z tym przekonaniem bo tego jesteście warci, takie moje odczucia po przeczytaniu tego co tu piszecie.

marchefka
@Gynek.

Gynek nie kompromituj się przed wnukami na zakładzie

Gynek
@marchefka

Nie mam wnuków, już mnie tam nie ma, nawet nie ma mnie w kraju, a wasze myślenie jest błędne. Zacznijcie patrzeć na siebie, swoją pracę a nie jak zawsze, cudze sprawy was najbardziej interesują i tym żyjcie, ale po części to rozumie "klachy to wasze ładowanie baterii"

solo
@Gynek.

to sieć tam i nie otweraj paszczy!

weak_newspaper

Potwierdzam, KOPEX to dobry wybór, najlepszy park maszynowy, dobry socjal i dodatki barbórkowe, przemysl wydobywczy w naszym regionie to najsilniejsza gałąź gospodarki, dlatego sa to pewne pieniądze co za tym idzie płynność zamówień z kolei to pewnik pracy na stałe w dobrych warunkach i za niezłe pieniążki. Liczne szkolenia i kursy gwarantują dobre przygotowanie do wykonywania pracy, dlatego polecam złożyć u Nas swoje CV, specjaliści sa w cenie, My potrafimy to docenić.

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMETECH S.A. - Katowice

PRIMETECH S.A.