Opinie o PRIMETECH S.A. w Katowice

Grupa Kopex jest producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa węgla kamiennego na świecie. Zajmuje się specjalistycznymi usługami dla górnictwa, w tym drążeniem szybów pionowych i chodników poziomych oraz realizacją budowy kopalń pod klucz. W swojej strukturze ma również firmy dostarczające specjalistyczne urządzenia elektryczne oraz systemy przeciwwybuchowe mające zastosowanie w górnictwie. Grupa Kopex obsługuje inwestycje w przemyśle wydobywczym w Polsce i Europie oraz na największych rynkach górniczych świata: Australii, Chinach, RPA.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMETECH S.A. w Katowice

Vovan

Polska lepiej

Oli

Resistow sam jesteś .......jak my jeździliśmy do Niemiec i Angli to ok? Teraz jak cię zwolnią to zobaczysz co to praca za 2000 brutto.Je...ny nacjonalista.

Resiatov
@Oli

Jesli jezdziles na saksy bo jestes na tyle nieudolny zeby dobrze zarabiac w kraju to nawet sie tym nie chwal publicznie. Ja jako polak nie zycze sobie wnukow bandery w naszym kraju. A jesli chodzi o ciebie to pisz sobie lepiej w notesiku a nie na forum, obrazac mozesz swego ojca gdy gwałci ci dzieci a nie obcych ludzi j3bany lachociagu.

Ważne by byście dali radę w nowej pracy,powodzenia.

Resiatov

No to pięknie, nie dość że zwalniają to polskich pracowników zastąpią ścierwem ze wschodu. Żenada.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PRIMETECH S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Kuźwa znowu zwolnienia.Współczuje.

Waldek

Wiadomo już kto zostanie w tych 150 osobach w ZZM ...

taka prawda
@Waldek

mam nadzieje że was wszystkich wywalą i tę pasożytniczą nore zzm a raczej zzn no bo to były zakłady naprawcze zamkną ! zniszczyliście wamag tagor ryfame, zakłady które na was pasożyty z zabrza tyrały.

@Waldek

Oczywiście że wiadomo, nikt nie robi z tego tajemnicy.

@taka prawda

Nie żer już tego gówna plisss.

pamiętający zzm
@taka prawda

Jakbyś wiedział człowieku co piszesz to byś się chyba pochlastał. Bredzisz jak posrany

Cobra

Wiadomo od zawsze że na tego typu Forach pisze się o wszystkim, nawet jeżeli odbiega od tematu, to taka normalna normalność. Co do akcji, już o tym pisałem, dużo straciliśmy swego czasu, oj bardzo dużo. W żadnym innym kraju nie miało by to miejsca.

Cobra

Nawet jak taki Gamoń jak Egon coś za bredzi, warto odpisać ponieważ uważam trzeba dać mu trochę satysfakcji bo zdechnie. Egon plisss nie żer już tego świństwa, albo jak już musisz to żreć, to tutaj nie pisz. Moim skromnym zdaniem Kopexu już nie ma, teraz powolne wygaszanie, realizacja gwarancji by nie płacić kar i światełko Gaśnie, płomyczek jest już bardzo malutki :(((((( Szkoda że tak to się skończyło, napisał bym więcej, ale idę spać.

ta co pracuje a nie w kulki leci
@Cobra

dwa poprzednie posty są tak żałosne że szkoda gadać. Aż łezke uroniłam buhahaha. Ja pracuje w Zabrzu i jest ok. Wypłata przyzwoita na czas, praca jaka była taka jest, w biurze nie czuć żadnych negatywnych emocji. A wy na warsztacie weźcie sie w końcu do roboty ! a nie płaczcie jak jakieś niemoty.

MACIEK
@ta co pracuje a nie w kulki leci

Przyjdź na warsztat to sie weźmiemy do roboty.

Zadowolony niepracownik
@Cobra

Nie chcę polemizować czy zakład gaśnie czy nie, bo nie pracuję u Was, ale zwróćcie uwagę na kurs akcji. 3 lipca Marek sugerował, by wejść w akcje, bo idą przemiany i można na tym zarobić. Nie wiem co będzie dalej, ale myślę, że 42% za 10 miesięcy to wyjątkowo dobry wynik i uważam, że czas już sprzedać. Nic tu nikomu nie sugeruje, ani nie namawiam do sprzedaży. Po prostu potwierdzam, że na zmianach idzie się obłowić. Podziękowania dla: „Marek”, „Nick” Pozdrowienia dla: „Bert”, „Misiu”, „Zasłużony konstruktor” P.S. Jak bym w tym czasie wszedł także w akcje „FAMUR’u” to dziś bym miał 137% czystego zysku (aż niemożliwe; z 2,32zł na 5,70zł) - jak bym, ehhh

@Zadowolony niepracownik

Powiem tak, akcje akcjami światełko światełkiem, czas akcji już raz przechodziłem, w sumie nie tylko ja, większość straciła grube pieniążki, dlatego podchodzę do tego z wielkim dystansem - niestety. Akurat to że Kopexu już nie ma, nie podlega dyskusji, tu nie chodzi o polemizowanie tylko o fakt jaka jest rzeczywistość.

Zadowolony niepracownik
@Cobra

Rozumiem. Przepraszam, źle się wyraziłem.

@ta co pracuje a nie w kulki leci

Cyt" Ja pracuje w Zabrzu i jest ok. Wypłata przyzwoita na czas, praca jaka była taka jest, w biurze nie czuć żadnych negatywnych emocji. A wy na warsztacie weźcie sie w końcu do roboty ! a nie płaczcie jak jakieś niemoty. " Plisss odstaw to szybko, albo na Kościuszki 21 :) i to pędem !

przypadkowyCzlowiek:)
@Zadowolony niepracownik

Masz po części racje ale powiem Ci tak: ci którzy czytają różne fora, komentarze i malują kreski na sterowanym kursie (hahaha !) to amatorzy. Nazywają ich dawcami kapitału. Prawdziwi inwestorzy sterują tym kursem i czytają takie bzdety żeby poprawić sobie humor przed snem. Ten co kupił ich akcje koło 2.50zł i sprzeda w porę to coś zarobi. Przemądrzali niech dalej kupują, nie moja kasa a ich decyzja. Te całe Zabrze czyli ZZM ma szczęście że będą coś chociaż remontować. Famur mógłby sobie i to robić ale widać szkoda komuś było zakładu. Albo szkoda im było nowych hal na ten syf z kopalń ;) Pozdrawiam kopexa i pracowników.

@Zadowolony niepracownik

Mam wrażenie, że pomyliliście strony. To jest strona gdzie można wyrażać swoje opinie o pracodawcach, na temat kursu akcji pogadajcie na bankierze.

Niezależny obserwator
@pracownik

Mam wrażenie, że ubolewasz Pan nad tym, że @Zadowolony niepracownik wyciągnął niezły pieniądz z akcji. Przecież zdecydowana większość komentarzy jest biegunowo odmienna od opinii na temat pracodawcy, a dotyczy konkretnych ludzi i ich działań.

Do zredukowania

Zakład praktycznie przestaje istnieć, ludzi na bruk, niektórzy do Centrum a zwiazkowcy dziwnym trafem w dzień ogłoszenia likwidacji obrobki i spawania poszli na urlopy. To właśnie jest Kopex. A raczej był:-)

wichary
@Do zredukowania

Związki powinny już być wymienione, dwa stare grzyby mają w dupie ludzi! Trzeba być idiotą do potęgi by dalej płacić im składki.

egon
@Do zredukowania

z ciekawości o jaki zakład chodzi bo u nas w zabrzu z tego co zaobserwowałem to cud miód i orzeszki

Do zredukowania
@egon

A możesz dać numer do Twojego dilera?!

Ludwig
@egon

ciebie powinno sie spytać o dilera :) jaka spawalnia, jaka obróbka ?? gdzie gościu na haju ??!! wszystkie zakłady KOPEXu kwitną !!!

jeszcze starsza wiara
@Do zredukowania

No i widzicie - dopóki będziecie reagować na wpisy takich kreatur jak egon tak długo będą tego typki istnieć na forach. Takie wpisy należy olewać świeżutkim moczem - prędzej czy później ich autorów ewolucja sama wyeliminuje z obiegu normalnych ludzi by nie urządzali sobie zabaw na pogrzebach. Pozdrowienia dla ludzi dobrej woli których jak śpiewał ś.p. Czesław jest więcej i świat nie zginie nigdy dzięki nim ...

Dla zaineresowanych pracowników - informacja o dalszej restrukturyzacji. http://praca.interia.pl/news-z-grupy-kopex-odeszlo-ok-1-8-tys-osob,nId,2391532

Prometeusz

Jaka cisza chyba wrócił dobrobyt na zakładzie czyżby 5 procent premi załatwiło sprawę.pozdrawiam

stara wiara
@Prometeusz

No i czego próbujesz mendzić marny człowieczku. Nie masz nic innego do roboty? jak cię już dawno wy...rdo..li to kupa cię powinno obchodzić co dzieje się na zakładzie. Pilnuj swojej, zapewne lepszej, spokojniejszej i zdecydowanie lepiej płatnej pracy (tak jak to chwalą się wszyscy do tej pory wywaleni) aby tam też się na tobie nie poznali. A innym daj spokój - no chyba że tak leczysz swoje kompleksy. Szacun dla tych wszystkich którzy pokazali jaja i sami się zwolnili - ale ci tu na pewno nie piszą, co najwyżej zaglądają z sentymentu.

Prometeusz
@stara wiara

Haha...naiwny człowieczku małej wiary

master degree
@stara wiara

..dokładnie tak jest, ja sam się zwolniłem w ubiegłym roku w maju, moja sytuacja była o tyle wygodna, że w lutym obroniłem inżyniera i spokojnie szukałem pracy. Patrzę co wy tu wypisujecie i włos się na głowie jeży, smutne to ale prawdziwe - 'człowiek - człowiekowi wilkiem'.

Mały

Ponoć w Zabrzu dają jakieś świstki do podpisania, nie dostaje je każdy, coś wiecie ?

...

Cała Ryfama z tym dziadem T. który czuł się jak prezes przyczyniła się do upadku KPXU, do tego dołożyło KTW z rodzinna mafią i jeszcze nasz nieudolny handlowy . Trzeba mieć zdolności żeby takiego giganta powalić na łopatki. A teraz? Części za grube miliony wędrują na złom, utrzymywane są prywatne kombajny na Bogdance, remonty dla remagu i umowy gdzie klient ma wszystko za darmo-super wolontariat.

egon

ludzie w ryfamie rypią świątek piątek i niedziela jak małe helikoprery.Bez premi,socjalu. Tacy to frajerzy dymani na każdym kroku cieszą się że mają zaszczyt pracować, ludzie bez honoru.Ukratkiem płacze i nagadywanie na kogo sie da kierowników,właścicieli i cały świat.A oficjalnie jak psy.Siad leżeć itd na każde skinięcie. Tacy to ludzie w tym kraju

benny
@egon

Niech sobie rypią choć sami są rypani bez smarowanka i to nie pierwszy raz. Szczęśliwi że firmy nie zaorali będą tyrać za półdarmo choć w firmie niedaleko można zarobić więcej mniej pracując. Zwolnienie w moim przypadku to była przysługa. Kasę na doprawkę dostałem, lepszą nową robotę dostałem więc wszystko pasuje. A reszta niech się szmaci, stracicie zacni ryfamowcy tylko zdrowie na własne życzenie....

xyz
@benny

normalnie, szok, "król życia", najbardziej zaradny człowiek świata z Ciebie

Madzia
@xyz

Co ? W tylek cie cisnie że inni skorzystali na zwolnieniach i maja się teraz lepiej ? A może jestes jednym z tych co myśleli że fabryka bez nich stanie a dostali kopa w krocze ? Opowiedz nam.

xyz
@Madzia

Oj Madzia, Madź.. jestem zupełnie spoza branży a nawet regionu śląskiego i mam gdzieś padnie czy nie, tylko wkurza mnie takie poniżanie pracowników pozostałych w zakładzie i wychwalanie się swoją niby zaradnością a jak wiadomo net i papier wszystko zniosą, więc trzeba skorygować w dół trochę te przechwałki co poniektórych. A odprawy kodeksowe takimi "kokosami" nie są żeby spokojnie przeżyć nawet 6 miesięcy i znaleźć tą super robotę za kilka tysięcy, jak co poniektórzy sugerują. To mój ostatni post, szkoda szkoda się "produkować " na takie prymitywne odpowiedzi np. Pani Madzi lub Pana Madzia... Pozdrawiam

Ryb
@Madzia

Madzia nie wiem co dokładnie Cie w tym tyłku ciśnie, ale pewnie jakieś czarne i kolczaste:) Skorzystali na zwolnieniach i mają się lepiej tak?? hahahah znam takich , zapewne Ty też do nich należysz i jak wszyscy na dzień dobry dostałaś 500 zł więcej w innej firmie! egon, benny socjal jakiś tam narazie byle jaki jest ,nadgodziny są i będą długo, premie niebawem też przywrócą- także macie pecha pajace, a Wy nie na kompa tylko do pośredniaka lenie!

Madzia
@Ryb

Nic nie dostałam bo to moja druga połowica pracowała w ryfamie. Nie dostał aż 500zł więcej tylko troszkę mniej ale jednak więcej niż u was i pracę znalazł od ręki. Po twojej wypowiedzi widzę że prawdę mówił że poziom kultury osobistej na zakładzie jest bardzo niski. Dalej smarujecie kałem i glutami z nosa po kafelkach ?

CWMG

Jeszcze tego nie zlikwidowali

Miro

kiedy zostanie zwolniona Ali.. Mazu.......?????????czy ktoś wie ???

Miro

quo vadis Kopex ? dobre pytanie , może ktoś wie , panowie d..... z TDJ może nam powiecie ?

MACIEK

A na Ryfame wrócił dobrobyt jadą soboty i niedziele jeszcze tylko 3 weekendy w pracy i premia odrobiona.

Arti

Dostałem cynka że chłopaki zatrudnili się na Bielszowice .Szok ! Fachowcy z pierwszej ręki i będą dupic po dole.Kuźwa to koniec tej firmy .

QUO VADIS KOPEX?
@Arti

Arczi, nastepni szukują sie na ziemowit i do innych firm :-) Niedługo plankton i reszta dozoru będą zasuwali do awarii.

Arti

Ja płaciłem 20 lat składek na związki i w dniu bieganiu z obiegówką dostałem uścisk ręki i słowa ( Artur masz juź prace?)Może bym mu (usunięte przez administratora) ale zrobiło mi się go żal bo on musi obcią..... . Prezesowi.

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMETECH S.A. - Katowice

PRIMETECH S.A.