Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa

Wrocław

Opinie o Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa

mirek 2016-05-03 18:27:00
Firma nierzetelna i opresyjna wobec klientów - dłużników banków itp.
nbk 2016-05-13 19:45:21
jak wyglada tam praca? jakie widelki placowe, kierownictwo itp??
ope 2016-05-28 09:29:01
nbk - pytasz sie jak wygląda praca we wrocławiu czy w warszawie? w warszawie zatrudnienie jest palcem na wodzie pisane nie polecam
nbk 2016-05-31 17:19:12
Chodzilo mi o Wrocław, juz wiem jak, nie pracowalem ale jestem po rozmowie, um zlecenie.. slabo
ppp 2016-06-01 14:45:44
możesz coś więcej dodać, what's going on?
mia 2016-06-14 21:30:11
ope prośba o rozwinięcie tematu 'palcem po wodzie pisane" - pilnie proszę o opinię
nbk 2016-06-23 18:55:16
jesli chodzi o wroclaw to wydawalo mi sie ze to zajebista firma, troche sierozczalowalem placa i um zlecenie, szkoda bo lokalizacja MEGA, ludzie tez wydawali sie sympatyczni.
mały_przedsiębiorca 2016-07-29 00:28:48
Nie polecam tej kancelarii. Dbają tylko o swoje interesy. Chcą tylko zawierać umowy ryczałtowe na obsługę. Jak już zawrą z nami umowę to nic nie można wyegzekwować. Koszmar, a jak im zwrócisz uwagę, że nie zrobili tego o co ich prosiłeś, nawet w emailu gdzie jest pisemny dowód, to mówią, że nie masz racji i godziny przepadły, a spróbuj nie zapłacić faktury od nie wykonanych usług.
Lebek omijać szerokim łukiem.
miranda 2016-08-10 22:09:01
Nie polecam nikomu, proponują śmieciowe umowy i do tego marna kasa... Aż dziwne, że jeszcze PIP do nich nie wkroczył tam z kontrolą, od znajomego który tam kiedyś pracował wiem, że prawie cała kancelaria jedzie na umowach zlecenie, a szansa na umowę o pracę pojawia się w momencie zajścia w ciąże w ogłoszeniu piszą że potrzebują kogoś do "pracy" a tak na prawdę oferują praktyki oczywiście bezpłatne. jeden wielki wyzysk.
mmm 2016-09-21 14:53:00
a ja tu pracuje i jestem zadowolona. praca jak wszędzie, ludzie i atmosfera super.
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna Lebek i Współnicy Spółka Komandytowa