Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Zakład Produkcji i Handlu Bartex

Pracowałeś w firmie Zakład Produkcji i Handlu Bartex i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Pozdrowienia dla Kena i Wąskiego - 2009-09-25 20:07:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firmę proponuję omijać bokiem.Płaca kiepska,inne ustalenia są podczas rozmowy o pracę..Co do wypłaty i stanowiska..następnie okazuje się w praniu ,że na umowie jest 700 zł netto(na działalności tzw.jałmużna),Stanowisko-PH,zmienia się w stanowisko agenta.Wypłata uzależniona nie wiadomo od czego..(podobno od wyników ).Atmosfera do[usunięte przez moderatora].Jak władze firmy postępują z ludźmi którzy przepracowali 10 lat..[usunięte przez moderatora]..,bo nie liczy się człowiek..tylko wynik.Wsparcia zero ,zrób wszystko sam.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
MapeT - 2010-10-12 13:00:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] omijać Bartex [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-21 16:40:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zmieniło się coś w pracy w Zakładzie Produkcji i Handlu Bartex? Na jakich stanowiskach pracujecie? Można coś więcej, jakieś konkrety? Ile zarabia się na starcie? Pensja wpływa na czas, czy są opóźnienia typu 2-3 dni? Istnieje może system nagród, jak prezenty, karnety, bony lub premie pieniężne lub chociaż bilety do kina? Zwracają uwagę przy rekrutacji na zdrowie i wiek?
zdjecie uzytkownika
Engel - 2013-08-31 22:13:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
zgadzam sie w stu procentach, nie polecam tej firmy
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-09-01 19:15:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cześć Wam a jakie pozytywy z roboty w Zakład Produkcji i Handlu Bartex tyle ludzi zatrudnionych różne opinie co najlepsze w firmie pozdrawiam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji i Handlu Bartex

Twoj email:
Wiadomość: