Zakład Produkcji i Handlu Bartex

Paproć

Opinie o Zakład Produkcji i Handlu Bartex

Pozdrowienia dla Kena i Wąskiego 2009-09-25 20:07:32
Firmę proponuję omijać bokiem.Płaca kiepska,inne ustalenia są podczas rozmowy o pracę..Co do wypłaty i stanowiska..następnie okazuje się w praniu ,że na umowie jest 700 zł netto(na działalności tzw.jałmużna),Stanowisko-PH,zmienia się w stanowisko agenta.Wypłata uzależniona nie wiadomo od czego..(podobno od wyników ).Atmosfera do[usunięte przez moderatora].Jak władze firmy postępują z ludźmi którzy przepracowali 10 lat..[usunięte przez moderatora]..,bo nie liczy się człowiek..tylko wynik.Wsparcia zero ,zrób wszystko sam.Pozdrawiam
MapeT 2010-10-12 13:00:37
[usunięte przez moderatora] omijać Bartex [usunięte przez moderatora]
Engel 2013-08-31 22:13:57
zgadzam sie w stu procentach, nie polecam tej firmy
hahaha 2014-11-04 14:51:50
w firmie nie jest tak tragicznie , trzeba sie wywiazywac ze swoich obowiazkow i tyle , jak ktos nie potrafi to ma takie zle zdanie , gdyby bylo tak zle to dlaczego ludzie pracuja tyle lat ? a jesli chodzi o atmosfere to ludzie sami ja stwarzaja, pozdrawiam cala firme
paweł 2014-11-05 20:07:24
idż zapytaj osobiście ale z tego co wiem to brakuje im ludzi do pracy więc jest szansa
hahaha 2014-11-29 20:48:48
napewno nie zarobisz mniej jak minimalna ale jesli jestes osoba sprytna to poradzisz sobie bez watpienia i wtedy od Ciebie bedzie zalezalo ile zarobisz poniewaz praca jest akordowa to jest praca dla ludzi ktorzy naprawde chca pracowac radze sprobowac i tymsamym sprawdzic siebie pozdrawiam
huki 2016-05-08 14:17:31
wiadomo, że od wyników uzalezniona jest zapewne pensja
mateusz 2016-11-22 08:39:04
Ta firma to totalna porażka, na rozmowie wstępnej konkretne ustalenia a w umowie wszystko inaczej - wynagrodzeni minimalne ustawowe, reszta to premia wg. widzimisię szefa. Atmosfera fatalna, w kilku miejscach pracowałem ale tak porażkowego traktowania pracowników przez właściciela/szefa nigdzie nie doświadczyłem.
Zostaw swoją opinię o Zakład Produkcji i Handlu Bartex - Paproć
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji i Handlu Bartex