Opinie o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Primo Profile Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Brudna woda

Cała Polska się śmieje że firmie Primo zatrudnienie maleje ,wszystkie firmy pracowników zatrudniają a w Profilach buhahaha zwalniają !!!

Pawlos
@Brudna woda

Zarządzający dali ciała, myśleli że są zajebisci w swej zajebistosci a tu (usunięte przez administratora)

Witam,dostałem ofertę na kontrolera jakości,wiecie może ile idzie zarobić?

Rr
@Marek

A co tu kontrolować jak 2 maszyny na hali działają hahahahahahhahaha

@Marek

Marku, od Twojej ostatniej wypowiedzi na tym forum minęło już trochę czasu. Jak potoczyła się Twoja dalsza przygoda związana z firmą Primo Profile? Czy odbyłeś już rozmowę rekrutacyjną na stanowisko kontrolera jakości? Jeśli tak, to będę wdzięczna, jeśli zdradzisz przebieg tej rozmowy.

Arkadio Toman

O matko jak taka kiedyś dobra firma tak spadła na psy. W głowie sie nie mieści że zarządzający tą firmą tak to zepsuli

nienaumiaty

czy ktoś mi powie co oznacza skrót B.H.P ???

@nienaumiaty

serio??? Bezpieczeństwo i higiena pracy a co :D

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Primo Profile Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Bob

Nie rozumie jednego firma zwalnia ludzi niby nie opłaca się produkcją A byli pracownicy otwierają firmy i produkują rzeczy których niby się nie opłaca produkować.

cieć
@Bob

bob to budowy nowego zakladu niech sie chyci a nie pier.... głupoty chyba ze ma wiedze odnosnie produkowania przez zwonionych na wyniesionych kalibratorach gdzieś w garażach hehehee :P

Go
@cieć

Nie masz pewnie pojęcia o czym tu mowa.Trzeba mieć pieniądze żeby coś robić A Ty pewnie groszek nie smierdzisz

Alicja

@anonymous co takiego miało miejsce, że właśnie w ten sposób wyrażasz się o Primo Profile? Możesz przytoczyć jakiś przykład? Pamiętaj, że na wątku mogą się pojawiać wyłącznie opinie zgodne z prawdą. @Jo daj znać jak obecnie wygląda atmosfera w przedsiębiorstwie? Możesz coś więcej napisać o jakości pracy i płacy w Primo Profile?

To co się dzieje w tej firmie to wielka kpina zwalniają osoby którym zależy na pracy a zostawiają byle kogo Ten kto robi rekrutację powinien się jeszcze raz zastanowić Tyle na Ten temat

@anonymous

Jak się okazuje to, że dobrze pracujesz i Ci zależy na pracy nie wystarcza w tej firmie.

Jo
@anonymous

zależy jakie masz układy A reszta się nie liczy

@Jo

Tak to prawda liczą się tylko układy a nie jak się pracuje Niestety

Mała

Zwolnili porządnych ludzi którzy przepracowali tu kilka lat a nowych przyjmuja to straszne zero normalnego podejscia do czlowieka nikt nawet nie podziekowal za prace tragedia myslalam ze mnie to nie spotka

Battenfeld

Mała, jaki Dział?

Mała
@Battenfeld

Jak nie wiesz to znaczy że tu nie pracujesz

@Battenfeld

Zwalniają z każdego działu, nowych nie przyjmują. Redukcja etatu.

Battenfeld

A skąd ta pewność?

KP
@Mała

Według Bisnode firma generuje niewielkie zyski w stosunku do przychodu. Trzeba przyciągnąć pasa oraz zastanowić się nad kompetencjami kadry managerskiej.

!
@KP

Szkoda tylko, że ludzie dowiadują się z gowork( i kto gdzie usłyszy) jaka sytuacja jest w firmie, a nie z zebrania które powinno się odbyć z pracownikami. Wszystko po cichu i z zaskoczenia.

Smieciarz
@...

Redukcja etatu to wielki pic dobrze wiesz że firma nie przestrzega przepisów

yanosic
@Mała

zwolnili porządnych, ale i nie przyjmują nikogo, teraz sie za biura biorą ... jeden gryzipiórek na czterech roboli ... i kto twierdzi ze tu jest zle ???

Alicja

@Hugo opisz jak z Twojej perspektywy wygląda obecna sytuacja w Primo Profile? Czy opinie o redukcji etatów są prawdziwe? @KP skąd masz takie informacje? Jesteś pracownikiem Primo Profile? Możesz określić jak na dzień dzisiejszy wygląda tu praca? Są nowe przyjęcia?

Nieobecny

Witam dawnych kolegów i koleżanki. Tak ostatnio zastanawiałem się co tam słychać w primo ?cos się zmieniło? Makar dalej gnębi ludzi? Żony dalej mężów puszczają bokiem ? Pozdrawiam

Hugo
@Nieobecny

Po staremu nic się nie zmieniło jeszcze gorzej niż było

aaaaja

Hej, czy ktoś może powiedzieć jak załapać się na wyjazd z firmy na żagle na Chorwacje ? Czy to jakaś forma nagrody ? Czy zależy od układów z Panem K.D. ? Czy pracownik ponosi jakieś koszty czy wszystko pokrywa Primo? Może dziewczyny z biur coś napiszą - jeżdżą co roku.

Ogorek
@aaaaja

Nie smarujesz nie jedziesz

Bos
@aaaaja

Musisz się wystawić

Dlaczego w firmie nikt nie rozmawia o trudnej sytuacji. Dlaczego pracownicy są zwalniani. Może w końcu ktoś coś powie. Bo optymistycznie to nie wygląda.

Ogorek

Bo jestesmy tylko ludzikami co maja przyjsc zrobic i wyjsc i nikt nie bedzie plaka za nami jak jest gorzej to odrazu lepie zwolnic a jak sie poprawi to beda do was dzwonic bo poco maja nowych szkolic ? I tak w koło na około , nikt nie bedzie plakal za wami

Wiktor

Szukam pracy i zaniepokoiły mnie informacje. Może podpowiecie coś wiecej?

@Wiktor

Narazie to zwalniają ludzi, a nie przyjmują.

Alicja

@aaaaja, na forum Gowork.pl niedozwolone jest pisanie o konkretnych pracownikach czy przełożonych podając ich dane osobowe (chodzi tu również o inicjały jak w Twoim komentarzu). Jest to niezgodne z regulaminem, który możesz przeczytać tu: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli ktoś z pracowników czyta forum to proszę o informacje czy firma prowadzi rekrutacje.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Alicja

@Tom, dobrze rozumiem, że jesteś pracownikiem w Primo Profile? Napisz proszę swoją opinię o pracy w tej firmie. Czy jesteś usatysfakcjonowany pracą w Primo Profile? @Gościu, czy pracowałeś w Primo Profile? Możesz wyrazić opinię o pracy w tym miejscu? Upominam Cię również, że na forum niedozwolone jest używanie obraźliwych słów: https://www.gowork.pl/regulamin

Tom

Do Gościu Człowiek który pracuje tam 12 lat jest już pewnie ustawiaczem 2 stopnia - niech pokaże ci pasek z wypłaty (zanim zacznie wypłakiwać się ci do rękawa) to się może ci poglądy zmienią. Gratuluje pracy w NKT- opinie o tym pracodawcy są niemal wyłącznie negatywne, ludzie których znam i tam pracowali również nie wychwalają tej firmy. Daj znać za pół roku jak się pracuje, jak masz takie doświadczenie to może zostaniesz kierownikiem albo dyrektorem.

Alicja

Co nowego słychać w firmie? Widzę informacje o podwyżkach. Jesteście z nich zadowoleni? Czy poza nimi w ciągu ostatnich miesięcy działo się coś godnego uwagi? Na stronie firmy nie widzę żadnych aktualnych rekrutacji. Wynika to z małej rotacji w firmie?

Tom

Do longin Skoro słyszałeś to znaczy, że nie pracujesz w Primo a tylko rozsiewasz plotki. Pracownikom produkcji zmieniono stawki zaszeregowania na wyższe - nie na niższe i przerzucono część premii uznaniowej ( 200 zł) do stawki. Jeśli ktoś zarabia mniej to jest to niezgodne z prawem i niech idzie do sądu. Rynek pracy jest bardzo bogaty, a zdobycie nowego zajęcia to pestka - można z dużym powodzeniem szukać "gdzie indziej". Zastanawia mnie to po jakiego grzyba ktoś wypisuje takie wyssane z palca pierdoły i oczernia firmę w której nie pracuje? Jak masz Gościu jakieś problemy z sobą i chcesz wyrzucić swoje frustracje to idż do psychologa.

longin

słyszałem że w primo byly podwyzki dla wszystkich polegające na tym ze mniej zarabiaja ci co powinni zarabiac wiecej hehe wiec takiej firmie podziekuje i jak mam pracowac w tego typu fabryce to i poszukam gdzie indziej

Zostaw merytoryczną opinię o Primo Profile Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Primo Profile Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primo Profile Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primo Profile Sp. z o.o.?

Primo Profile Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 268 ocen.
  • Chemiczna 2
    44-240 Żory