Vesta Polska sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Vesta Polska sp. z o.o.

admin 2015-07-31 08:42:52
Firma Vesta Polska sp. z o.o. była twoim pracodawcą? Opisz to na naszym forum.
Luccy 2016-04-18 22:48:34
Nie idźcie tam do pracy, szczerze odradzam. Ludzie, którzy tam pracują są mega sztywni, jacyś tacy wystraszeni i mało podkreślam MAŁO przyjaźni. Do spedytorów to bez "kija nie podchodź" jak to mówią, mają się za wielkich Panów. Jak się mogę tylko domyśleć z moich obserwacji ten strach pracowników spowodowany jest zwyczajnie utratą pracy bo dziś jesteś, jutro Cię nie ma, zwłaszcza że często się zdarza, że nagle kogoś brak... To naprawdę dziwne. Każdy na każdego wilkiem czego niestety góra nie widzi i jest przekonana, że zespół jest super fantastyczny a ludzie między sobą tylko wredne spojrzenia wymieniają i kombinują jak tu na kogoś zwalić robotę i podkablować za choćby najmniejszą wpadkę. Tylko dziewczyna z kadr jest ok, wyluzowana, wesoła, otwarta na ludzi, no w końcu pracuje z ludźmi i dla ludzi. Przemyślcie zanim tam się wybierzecie, lepiej wysłać CV gdzie indziej naprawdę.
Luccy 2016-04-24 11:00:48
anka- bycie dla ludzi przyjaznym nie oznacza, że szuka się przyjaciół (patrz synonim słowa "przyjazny") :) Mam już dość spore doświadczenie w życiu na rynku zawodowym i tylko w tej firmie spotkałam się z takim dziwnym stosunkiem ludzi do ludzi. Zapamiętaj, że przyjazne gesty i zwykła uprzejmość poprawiają atmosferę w miejscu pracy i to wiadomo już nie od dziś. Jeśli chodzi o zarobki to tam możesz liczyć na 2 koła na rękę, które moim zdaniem nie są warte i tak tego wszystkiego co tam się dzieje.
Zostaw swoją opinię o Vesta Polska sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vesta Polska sp. z o.o.