brak logo

Vesta Polska sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Vesta Polska sp. z o.o.

admin 2015-07-31 08:42:52
Firma Vesta Polska sp. z o.o. była twoim pracodawcą? Opisz to na naszym forum.
3
kika 2015-11-26 19:40:35
firma Vesta Polska sp. z o.o. nie byla moim pracodawca ale wlasnie chce sprobowac sie do nich dostac. bo wlasnie slyszalem ze szukuja osoby na stanowisko spedytora krajowego i miedzynarodowego a oferuja stałe zatrudnienie na umowę o pracę,czy rozwój zawodowy w ramach struktury firmy. wydaje sie to calkiem niezle. a wy co o tym myslicie?
alan 2015-11-28 23:08:54
Według mnie Vesta to porządna firma i widać to właśnie po przytoczonych przez Ciebie ofertach @kika. Wydaje mi się, że oferuję ciekawe warunki zatrudnienia.
poa 2015-12-01 02:10:42
widze, ż eoni często zatrudniaja ludzi do Bernika i teraz oferta jaka jest na spedytora to bardziej opłaca się miedzynarodowego wybrać, bo masz wiekszy rejon.
tt 2015-12-03 14:20:20
@kika mają też inne ogłoszenia, natknałem się na te na stanowisko pracownika ogólnobudowlanego- cieślę szalunkowego i agaenta celnego w Gdańsku i Błoniach
makik 2016-03-17 17:03:34
wczesniej widizałem, że poszukiwali kierowców, jednka nie wiem czy daje aktualne. ale poszukują ludzi na Handlowca branży TSL, gdzie musisz orientować się jak wygląda rynek przewozów samochodowych oraz ceny, analityczne myslenie również jest przydatne bo przygotowujesz umowy dla klientów.
Luccy 2016-04-18 22:48:34
Nie idźcie tam do pracy, szczerze odradzam. Ludzie, którzy tam pracują są mega sztywni, jacyś tacy wystraszeni i mało podkreślam MAŁO przyjaźni. Do spedytorów to bez "kija nie podchodź" jak to mówią, mają się za wielkich Panów. Jak się mogę tylko domyśleć z moich obserwacji ten strach pracowników spowodowany jest zwyczajnie utratą pracy bo dziś jesteś, jutro Cię nie ma, zwłaszcza że często się zdarza, że nagle kogoś brak... To naprawdę dziwne. Każdy na każdego wilkiem czego niestety góra nie widzi i jest przekonana, że zespół jest super fantastyczny a ludzie między sobą tylko wredne spojrzenia wymieniają i kombinują jak tu na kogoś zwalić robotę i podkablować za choćby najmniejszą wpadkę. Tylko dziewczyna z kadr jest ok, wyluzowana, wesoła, otwarta na ludzi, no w końcu pracuje z ludźmi i dla ludzi. Przemyślcie zanim tam się wybierzecie, lepiej wysłać CV gdzie indziej naprawdę.
2
anka 2016-04-23 16:33:38
wiesz co do przyjaźni w pracy to 100 razy trzeba się zastanowić pamiętaj @Luccy :) powiedz mi czy byłaś zadowolona z zarobków u nich? Bo to mnie interesuje
Luccy 2016-04-24 11:00:48
anka- bycie dla ludzi przyjaznym nie oznacza, że szuka się przyjaciół (patrz synonim słowa "przyjazny") :) Mam już dość spore doświadczenie w życiu na rynku zawodowym i tylko w tej firmie spotkałam się z takim dziwnym stosunkiem ludzi do ludzi. Zapamiętaj, że przyjazne gesty i zwykła uprzejmość poprawiają atmosferę w miejscu pracy i to wiadomo już nie od dziś. Jeśli chodzi o zarobki to tam możesz liczyć na 2 koła na rękę, które moim zdaniem nie są warte i tak tego wszystkiego co tam się dzieje.
3
Zostaw swoją opinię o Vesta Polska sp. z o.o. - Toruń
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vesta Polska sp. z o.o.