Opinie o Ziel-Bruk Makarewicz Edward Makarewicz w Płoty

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ziel-Bruk Makarewicz Edward Makarewicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ziel-Bruk Makarewicz Edward Makarewicz o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziel-Bruk Makarewicz Edward Makarewicz w Płoty

Wiecie, czy Ziel-Bruk Makarewicz Edward Makarewicz udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

ona Nowy wpis

Pracowałam tam jakiś czas i dobrze wspominam. Wypłaty zawsze na czas, pracy raz dużo raz mało wiadomo to zalezy od sezonu ale nie jest źle. Wielkim plusem są współpracownicy bo atmosfera jest fajna i miło się przychodzi do takiej pracy.

Zik Nowy wpis
@ona

Potwierdzam. Praca ciekawa, jest jej dużo, ale koledzy i koleżanki są dla siebie wsparciem. Nikt nie jest pozostawiony sam sobie. Takich Szefów jak tutaj (a to firma prywatna) nie spotyka się już. Są uczciwi, nie czepiają się do byle czego. Zapłata za pracę godna jak na dzisiejsze czasy. Można wziąć urlop wtedy, kiedy pasuje pracownikowi. Jest socjal. Polecam ????

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Ziel-Bruk Makarewicz Edward Makarewicz na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej?

WIDLAK

Pytają o doświadczenie w firmie produkcyjnej i czy umiesz jeździć wózkiem widłowym. Ogólnie dobra firma. Nie jest łatwo dostać tam pracę od zaraz.

Paulina
@WIDLAK

Czyli rozumiem, że bez doświadczenia na podobnym stanowisku nie ma tam czego szukać? Nawet gdy ma się uprawnienia na wózek?

Wiktoria
@WIDLAK

Ile lat minimum potrzeba tego doświadczenia?

WIDLAK Nowy wpis
@Wiktoria

Nie chodzi o lata. Chodzi o umiejętności. Wózkiem się jeździ bardzo dużo i chyba im najbardziej chodzi, aby było bezpiecznie. Jak bardzo dobrze umiesz to wystarczy. Lata nie graja roli, bo inaczej rok na wózku non stop niż 5 lat z doskoku.

Pracownica

Dobrze wspominam pracę w tej firmie. Pieniądze na czas, praca stabilna i nie wymagająca " zajmowania głowy" w domu.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ziel-Bruk Makarewicz Edward Makarewicz na stanowisko Sekretarka- Asystentka bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mat

Pracowałem tam kiedyś i odradzam. Wyzysk na 200%. Nie idźcie tam pracować bo zniszczycie sobie zdrowie, a gdy już nie będziecie mieli siły to was zwolnią.

Wspólpracownik
@Mat

A ja wiem, że tam jest bardzo mała rotacja pracowników. Na stanowiskach gdzie jest akord dobrze można zarobić.

admin

Co twoim zdaniem firma powinna zmienić, aby stać się lepszym pracodawcą? oczekujemy na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Ziel-Bruk Makarewicz Edward Makarewicz - Płoty

• Jak się pracuje w Ziel-Bruk Makarewicz Edward Makarewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Ziel-Bruk Makarewicz Edward Makarewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ziel-Bruk Makarewicz Edward Makarewicz
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Lubuska 28
    66-016 Płoty