kpb

Kutno

Opinie o kpb

anonim 2008-11-28 15:33:19
dziadostwo aby do przodu[usunięte przez administratora] i nic nie mozna zrobic wyply ponizej ludzkiej godności !!!!!!!!!!!!!! stanowczo odradzam czym kto wyzej siedzi tym glupszy i bardziej pazery na pieniadze NIE POLECAM
kpb kutno 2009-12-13 19:25:16
to niestety racja. firma bez perspektyw i przyszłości. w dodatku z dużymi problemami finansowymi. zwolnią jednego aby zaraz za większą kasę przyjąć drugiego.
hhhhhhhhhh 2009-12-13 19:29:08
ludzie jaka to wszawa firma. dyrekcja juz dawno wypad powinna zrobić, a tam tylko od ćwoków cię wyzywają. rozumiecie??? dyrekcja wyzywa pracowników od Ćwoków!!!!!
maaar 2015-01-28 10:18:47
nie polecam . bez szans na rozwój zawodowy . bardzo duża wymiana pracowników .
Nick 2016-01-11 19:52:12
Witam jestem ze Lwowa pracywalem we firme dekar po na zleceniu podwykonawcy. Newuplacili wypłaty 8 chlopow oszust . Bendemy walczyć w sonde
Nick 2016-01-11 19:52:15
tymon 2016-04-23 22:06:11
ogłaszają na stronie internetowej, że poszukują na nową budowę na terenie Norwegii nie wiecie na jakie pieniądze można liczyć?
Zostaw swoją opinię o kpb - Kutno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kpb