Opinie o Senibud Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Senibud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Senibud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senibud Sp. z o.o. w Katowice

Tytus Nowy wpis

Firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców KRS w czerwcu 2017 roku

dfd Nowy wpis

Ja na tego pracownika działu konfekcji bym się chętnie załapał, ale zastanawam się czy jest szansa na odpowiednie premie teraz, wiadomo czy coś się teraz pojawi? W sumie o żadnej rekrutacji nie słyszałem, ale w sumie to dobry znak, że dobrze jest między nimi.

Zniesmaczony Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Stanowisko kierownicze są słabo opłacane nie adekwatnie do ilości zadań. Dyrektor techniczny to piekarz, który myśli że zjadł wszystkie rozumy. Największy kombinator na świecie kosztem oczywiście bezpieczeństwa ludzi.

Mlody Nowy wpis

Mam pytanie Panowie czy Wasza firma nie potrzebuje operatorow zurawii wiezowych?Wiem ze Wasza firma posiada zurawie.Czy moglbym Prosic o jakis konkretny namiar do kierownika ktory Zajmuje sie obsluga Zurawii w Waszej firmie.Pozdrawiam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Senibud Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
pan migotek

POLECAM. Jak wspomniano wcześniej, polecam firmę, wypłaty co do dnia, atmosfera dobra, trochę źle poukładane niektóre rzeczy. Zamówienia przechodzą przez 10 rąk, to fakt. Rotacja jest ciągle i będzie delikatna.

qwe

polecam firmę, wiadomo żeby coś osiągnąć trzeba się napracować, ale jest to stabilna firma a to rzadkość w tych czasach

fakt wypłata na czas ale raczej marna na kierowniczym stanowisku płacą około 4500 w tym jest zawarta premia 1800 premie daje prezes ale nie zawsze jeśli chodzi o pracę to ciężki kawałek chleba musisz prowadzić kilka budów na raz wszelkie zakupy i zamówienia wymagają setek procedur jak 10 tyś korporacji atmosfera ciężka i nerwowa kierownicy wytrzymują mniej więcej rok

and

zarobki jak na polskę standardowe, plus za to że dają umowę o pracę i nigdy się jeszcze z wypłatą nie spóźnili

miki

witam mam zamiar zatrudnić się w tej firmie czy ktoś tam pracował jakie zarobki i praca

krk

Również mogę polecić

Bud

Współpracują z firmą Senibud już wiele lat, są wymagający, ale można bezpiecznie ich polecić

robik

Jeśli ktokolwiek pracuje dla nich na swoją działalność odradzam. Nie idzie zarobić w ogóle dają najgorszą prace do roboty gdzie nie idzie zarobić

dfghjkl

3xm masakra,masakra,masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Senibud Sp. z o.o. - Katowice

Senibud Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Oświęcimska 82
    43-100 Katowice