SENIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SENIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

dfghjkl 2014-09-08 17:25:09
3xm masakra,masakra,masakra
robik 2014-11-23 07:50:34
Jeśli ktokolwiek pracuje dla nich na swoją działalność odradzam. Nie idzie zarobić w ogóle dają najgorszą prace do roboty gdzie nie idzie zarobić
Bud 2015-06-04 13:15:49
Współpracują z firmą Senibud już wiele lat, są wymagający, ale można bezpiecznie ich polecić
krk 2015-06-19 20:28:24
Również mogę polecić
miki 2015-07-18 10:16:06
witam mam zamiar zatrudnić się w tej firmie czy ktoś tam pracował jakie zarobki i praca
and 2015-08-06 12:56:53
zarobki jak na polskę standardowe, plus za to że dają umowę o pracę i nigdy się jeszcze z wypłatą nie spóźnili
były pracownik 2015-08-11 08:02:03
fakt wypłata na czas ale raczej marna na kierowniczym stanowisku płacą około 4500 w tym jest zawarta premia 1800 premie daje prezes ale nie zawsze jeśli chodzi o pracę to ciężki kawałek chleba musisz prowadzić kilka budów na raz wszelkie zakupy i zamówienia wymagają setek procedur jak 10 tyś korporacji atmosfera ciężka i nerwowa kierownicy wytrzymują mniej więcej rok
qwe 2015-10-30 19:13:34
polecam firmę, wiadomo żeby coś osiągnąć trzeba się napracować, ale jest to stabilna firma a to rzadkość w tych czasach
pan migotek 2016-02-15 21:08:45
POLECAM. Jak wspomniano wcześniej, polecam firmę, wypłaty co do dnia, atmosfera dobra, trochę źle poukładane niektóre rzeczy. Zamówienia przechodzą przez 10 rąk, to fakt. Rotacja jest ciągle i będzie delikatna.
Mlody 2016-02-23 10:24:14
Mam pytanie Panowie czy Wasza firma nie potrzebuje operatorow zurawii wiezowych?Wiem ze Wasza firma posiada zurawie.Czy moglbym Prosic o jakis konkretny namiar do kierownika ktory Zajmuje sie obsluga Zurawii w Waszej firmie.Pozdrawiam
Zniesmaczony 2016-09-06 15:27:44
Nie polecam pracy w tej firmie.
Stanowisko kierownicze są słabo opłacane nie adekwatnie do ilości zadań. Dyrektor techniczny to piekarz, który myśli że zjadł wszystkie rozumy. Największy kombinator na świecie kosztem oczywiście bezpieczeństwa ludzi.
dfd 2016-09-06 22:10:36
Ja na tego pracownika działu konfekcji bym się chętnie załapał, ale zastanawam się czy jest szansa na odpowiednie premie teraz, wiadomo czy coś się teraz pojawi? W sumie o żadnej rekrutacji nie słyszałem, ale w sumie to dobry znak, że dobrze jest między nimi.
Zostaw swoją opinię o SENIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ