Opinie o Transsystem w Wola Dalsza 367

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Transsystem. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transsystem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transsystem w Wola Dalsza 367

Ilona

Cześć, widzimy z mężem dużo ofert na ich stronie, nas konkretnie interesuje ogłoszenie dla elektromontera. Opisują tam , że możliwe jest zatrudnienie na UoP albo B2B. Co jest bardziej opłacalne? Ciężko powiedzieć bo nie podają kwoty. Myślicie, że koło 6 tys. netto dla doświadczonego pracownika by przeszło? No i jest konieczność wyjazdów również zagranicznych - często się one zdarzają?

Przemysław
@Bartek

O, dobrze że o tym napisałeś bo to dość kontrowersyjny temat który wzbudzał emocje. Ktoś wspomniał wcześniej że zabierali premie ze względów oszczędnościowych. Teraz też takie sytuacje czy można dostać dodatkowy pieniądz?

dd Nowy wpis

Jakie sa warunki na stanowisku konstruktora? Czy firma ma jakies benefity, typu opieka medyczna, premie itp?

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko asystenta produkcji. W ogłoszeniu całkiem sporo napisano o możliwości rozwoju zawodowego. Czy to oznacza, że po tych szkoleniach, kursach, można liczyć na awans? Jeśli chodzi o umowę o pracę, którą oferuje firma, to czy jest ona na czas nieokreślony? :p na tym zależałoby mi najbardziej. Szukam pracy :D

mike Nowy wpis

jakie aktualne zarobki na wyjazdach na produkcji?

Cześć, na stronie mają info, że szukają Programisty PLC, czy ta oferta jest na pewno aktualna? bo myślę czy aplikować. Zajmowałbym się tworzeniem aplikacji, czy wiecie może jak jest z pracą w dziale IT u nich? Mam na myśli czy programiści mogą u nich pracować zdalnie? Bo do Woli Dusza mam z 50 km...pisaliście jakiś czas temu też, że szkolenia są dla wybranych pracowników, czy tak dalej jest? Nie starają się inwestować w dział IT? No i jak u nich z rotacją, coś się uspokoiło od tamtej pory, gdzie pozatrudniali kilkanaście osób, a potem zaczęli zwalniać?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ilona

Aga
@Ilona

Hej Moj mąż pracował tam dobrych kilka lat. Zwolnił się że względu na przymus szczepień

Jadzia
@Aga

Jak to? Musiał coś podpisywać czy co? Dziwne. Zwolnił się sam a jakby się nie zgodził na to szczepienie to i tak by go zwolnili? Może ktoś z obecnych pracowników coś powie o tym jak to wygląda finalnie? Obecnie zwracają na to uwagę przy zatrudnieniu czy już temat ucichł? Przy okazji skoro pracował kilka lat to znaczy że z pozostałych warunków był zadowolony? Powiesz coś więcej, jak zarobki, jak atmosfera? W sumie ktoś atmosferę tu chwalił

Bartek
@Jadzia

Kity ktoś wciska nikt nikogo nie zmusza i nie zmuszal do szczepień. Pracuje w tej firmie 20 lat i nic takiego nie słyszałem

Przemysław
@Bartek

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Transsystem?

iwonar

Witajcie. Chcialam tam zaaplikowac na stanowisko specjalistyczne. Zastanawiam się czy tam nadal jest taki beton jak kiedyś czy firma troche sie zmieniła po tych niefortunnych wydarzeniach. Wie ktos coś ?

dzik z lasu
@iwonar

z tego co wiem to na malarni robil.byl tez na wyjezdzie w montecassino ale to ponad dekade temu.Beton? taki grubszy wiek okolo 40lat?

Marceli
@dzik z lasu

Mialem przyjemność pracy w tym zakładzie akurat z ww osobnikiem „Betonem”. Fajna ekipa, mila atmosfera. Dobrze wspominam czas na malarni. Pozdrawiam wszystkich ze zmiany „Szumka” Boton, Boczek, Rafał, Żółwia, oraz starszych malarzy Kmitę oraz Wilczka, którzy zapewne są już na emeryturze. Fajni ludzie i mistrz ok „ Józek” Przepraszam jeśli przekręciłem imię lub ksywkę. Sporo lat upłynęło.

Czy w firmie Transsystem są regularne szkolenia pracownicze?

XYZ

Są, jasne że są ale tylko dla wybranych. Hermetyczne grono ma pozwolenie. Wiem bo pracowałam chwile. Spotykają sie, piją a pozniej udają że coś wiedzą

Iwona
@XYZ

Nie pomyliło Ci się z integracjami?

Spawacz

Pracowałem w firmie długie lata za najniższa krajową. Dyrektor potrafił zabrać premie bo jest duży koszt ogrzewana hali. Poza tym ludzie pomocni

Monter

Ludzie tam pracują nawet od 6 rano do 20 wieczorem takich mają kierownikow . Stawka ogólnie 8 e na umowie ,czyli nie najmniej ale i tak mało w porównaniu do pracy jaka się robi . Nogi idzie wyciągnąć dosłownie dużo chodzenią za każdą rzeczą potrzebna do wykonania pracy . W Niedziele się pracuje ,czasem nie . Mieszkania w delegacji jak dla bezdomnych. Najtańsze jakie są i byle gdzie . Bez godnych warunkow do mieszkania ,nawet przez kilka miesięcy . MA sz tylko gdzie spać i coś zagrzac na kuchence elektrycznej 2 palnikowej z kolegami 2 lub więcej. Z wodą jest roznie , raz jest ciepła do mycia a raz nie ma zależy czy zdążysz. Ciuchy można wyprać w pralce 10 litrowej bez funkcji wirowania . A wysuszyć na krześle, szafie , żyrandorze itd . Czasem jest pralka ale to rzadko. Do 300 h mies , zależy jaka budowa . Zjazdy sa regularne ale i tez nie . Ludzi z Pelkini juz chyba wszystkich maja , jak i z sasiednich wiosek . Czy to z pod sklepu z laweczki czy tez nie . Dlatego takie niby wielkie pieniadze mozna zarobic 7-10 €. Nie ma się czym szczycić. Można się nauczyć pracy ale trzeba chcieć. A jak się nauczysz to trzeba uciekać do innej firmy za lepsze pieniądze

@Monter

Jakie mniej wiecej zarobki w delegacji na reke??

@Nowy

Tez bym się chciał dowiedzieć, bo bardzo mało tu aktualnych informacji co do wysokości wypłat. Jesteś zainteresowany pracą? Jakbyś szedł na rozmowę to koniecznie daj znać jak było, bo sam myślę o tej robocie, tylko boję się, że dają mało kasy na początek.

Ulan
@Monter

Bo tam robilem

Witam. Jakie są aktualne stawki za granicą dla początkujących?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Transsystem?

Xyz

Tak

Xyz

Firma która zatrudnia takie osoby jak Tomasz duda , stosujący ,,szeroko pojęty (usunięte przez administratora) także trzeba wziąć poprawkę

@Xyz

To co? Nie jesteś zadowolony z atmosfery i masz jakiś konflikt z wyżej wymienionym panem, bo nic nie wytłumaczyłeś. A jak z pieniędzmi? Płacą terminowo i w miarę dobrze? Czekam na info :)

young
@Michał

Płacą tak sobie ale terminowo

@young

Co to znaczy tak sobie? Napiszesz więcej konkretów?

Jaki jest wkład kierownictwa Transsystem w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Bon

Żaden Dopiero co zatrudnili kilkanascie osób a juz po miesiacu czy dwoch kilka osob zwalniaja a najlepsze w tym ze znowu zatrudniaja na te same stanowiska i to nie jest związane z covidem a zwolnienia mają być do końca roku jeszcze. Sodoma i gomora - prywaciarz

były

Czy "piękna" pracuje dalej w TS? Czy po upadku TS nie ma tej osoby już w TS? Pozdrawiam brać monterską:).

@były

Kim jest ‚piękna’?

spawacz
@Zainteresowany

Widać, że nie pracowałeś w TS przed upadkiem firmy:-). Pozdrawiam byłych spawaczy i monterów.

Jacek

witam Czy moze mi ktos powiedzieć czy na stanowiskach specjalistów mozna liczyć na stałe stabilne zatrudnienie czy jednak są rotacje i zwolnienia. ?

Maciek

Mógłby ktoś opisać stanowisko operatora cnc? Duże jest ciśnienie na ilość? Jak atmosfera na tym stanowisku? Zarobki po okresie próbnym? Premie itp?

@iwonar a o czym dokładnie mówisz ? Co się tam działo w tej firmie ?

On

@ulan a jak standard tych mieszkań pracowniczych?

ulan

Praca na caly zegar swiatek piatek i niedziele,mieszkania wszyscy na kupie...kasa,czasem dobra,czasem slaba...zalezy od budowy i kierownika.Zycie na walizkach

Lolek

W sumie firma ma opinie dobrego pracodawcy więc jest dobrze. szkoda, że tak rzadko tu zaglądacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Transsystem - Wola Dalsza

• Jak się pracuje w Transsystem?

Zobacz opinie na temat firmy Transsystem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transsystem?

Kandydaci do pracy w Transsystem napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transsystem