Biuro Rachunkowe Abacus s.c

Sosnowiec

Opinie o Biuro Rachunkowe Abacus s.c

admin 2015-07-31 10:43:58
Podobno wiesz o firmie Biuro Rachunkowe Abacus s.c więcej niż inni. Zapraszmy na nasze forum, podziel się prawdą.
JAGÓDKA 2015-12-14 09:47:13
w tej firmie pracuje się fajnie,po 8 godzinach nie można zebrać własnych myśli.nadgodziny mile widziane lecz niepłatne.premia obiecana na rozmowie nie zawsze wypłacana.urlopu sobie trzeba pilnować bo się dopisuje.brak wyjaśnień odnośnie braku premii.
Biedronka 2016-02-19 15:14:05
Uważam, że jak się komuś w pracy nie podoba i nie jest z niej zadowolony to powinien się zwolnić i odejść z twarzą. Po co potem wypisywać jakieś głupoty, które najczęściej nie są prawdziwe. Jak ktoś zmienia prace co roku ... to co z niego za pracownik, nawet nie potrafi dobrze poznać swojego pracodawcy.. i tak naprawdę atmosfery w pracy. Jak potrzeba spokoju w pracy to może praca w zakładzie pogrzebowym sprawi satysfakcję :)
jagódka 2016-03-03 11:00:34
w zakładach pogrzebowych wszyscy się porządnie rozliczają i odchodzą z twarzą.
Zostaw swoją opinię o Biuro Rachunkowe Abacus s.c - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Abacus s.c