ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.

Brodnica

Opinie o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.

. 2014-05-26 17:37
tragedia
WIESIA 2015-09-29 12:48
Najgorsza firma w historii Brodnicy. Nie polecam !
Łuki 2015-11-10 23:54
Jestem osobą współpracującą z firmą ABC NIERUCHOMOŚCI BRODNICA. Ludzie piszą dziwne rzeczy. Pomogłem wybudować kilka domów przy współpracy ABC i nie mam problemu z wykończeniem bądź samą konstrukcją budynku. Jeśli masz pytania , bądź problem zadzwoń nazywam się Łukasz tel. 693-135-838. Pozdrawiam.
Janina 2016-03-16 08:11
ja chciała bym kupić dom z mężem w miejscowości gdzie buduje abc i inny deweloper w bardzo bliskim sąsiedztwie ceny mają bardzo podobne i mamy problem którego wybrać i szukamy na portalach różnych opinii
Anna 2016-03-23 20:24
A ja kupiłam w zeszłym roku dom właśnie od tej firmy i powiem szczerze, że mam zupełnie inne zdanie. Zakup był kredytowany - dokumenty przeszły wiele weryfikacji i są O.K. Również kontakt z firmą nie był w żaden sposób utrudniony.
gbjk 2016-05-22 23:08
to super, że firma ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. jest na swieczniku, to na pwno zachęci klientów do korzystania z ich usług. Ale nowych ofert pracy nie mają
Monika 2016-10-24 14:51
Czemu usuwane są negatywne komentarze na temat firmy ??? Bo ja mam całkiem inne zdanie na temat tej firmy, baaardzo negatywne niestety i nikomu nie polecam.
Co prawda nie chodzi o budowane domu a podejście do klienta, Pan Michał największy burak jakiego kiedykolwiek spotkałam. A o Pani Prezes zdanie zatrzymam dla siebie, choć nie ukrywam że jeszcze ich załatwię :D:D i dowiecie się więcej.
Pozdrawiam
Zadowolony 2016-12-06 13:04
To firma której nie powinno być na rynku ,hamstwo i zlodziejstwo, gdzie urząd skarbowy i inspekcja pracy?Brak poszanowania klienta i pracownika ! Proszę dziś zadzwonić do Lukiego wtedy dostawał kasę warto zadzwonić bo dziś ma prawdziwy obraz firmy
Łolaboga 2017-01-31 10:53
Sam kontakt z ABC i obsluga bardzo mila... Ale... No wlasnie... Wieczne poprawki i dopominanie sie aby zostalo cos poprawione. Podwykonawcy czy tez pracownicy? Tragedia. Tragedia. Tragedia. Krzywe schody, krzywe podlogi, obsada okien i drzwi, elektryka... Wszystko do poprawki na wlasna reke, bo ludzie co to robili to chyba w przerwach miedzy praca w spozywczaku a obsianiem pola... Jesli wspolpracowac to nigdy nir dawac zaliczek, sprawdzac postepy pracy codziennie... Innej mozliwosci nie ma
Mała 2017-02-02 12:46
Co do tego że trzeba pilnować pracowników to się zgodzę. Mąż siedział z nimi 2 tyg jak miał urlop i patrzył na ręce więc zrobili tak jak mieli zrobić. Co prawda parę rzeczy popsuli ale kasę oddali więc nie narzekamy. U nas na szczęście schody proste bo dało się ładnie je stolarzowi zrobić i nie narzekał. Podłogi też proste, zależy jak kto ich pilnuje. A co poprawek to zarówno elektryk jak i hydraulik przyjeżdżają po jednym telefonie i poprawiają błędy nigdy nie było jakieś wymówki. Ogólnie mąż ze wszystkimi robotnikami dobry kontakt złapał bo trochę z nimi siedział, więc zawsze są po telefonie.
My na szczęście już rozliczeni i tylko czekamy do wiosny na poprawki bo w paru miejscach popękało ale to osiada się budynek dlatego i też już nie było problemu z ugadaniem. Mamy zadzwonić i przyjadą.
Gorzej było się dogadać z szefowstwem ale jakoś się udało po wielu próbach.
Zostaw swoją opinię o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. - Brodnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.