ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.

Brodnica

Opinie o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.

. 2014-05-26 17:37:21
tragedia
WIESIA 2015-09-29 12:48:01
Najgorsza firma w historii Brodnicy. Nie polecam !
Łuki 2015-11-10 23:54:41
Jestem osobą współpracującą z firmą ABC NIERUCHOMOŚCI BRODNICA. Ludzie piszą dziwne rzeczy. Pomogłem wybudować kilka domów przy współpracy ABC i nie mam problemu z wykończeniem bądź samą konstrukcją budynku. Jeśli masz pytania , bądź problem zadzwoń nazywam się Łukasz tel. 693-135-838. Pozdrawiam.
Janina 2016-03-16 08:11:02
ja chciała bym kupić dom z mężem w miejscowości gdzie buduje abc i inny deweloper w bardzo bliskim sąsiedztwie ceny mają bardzo podobne i mamy problem którego wybrać i szukamy na portalach różnych opinii
Anna 2016-03-23 20:24:01
A ja kupiłam w zeszłym roku dom właśnie od tej firmy i powiem szczerze, że mam zupełnie inne zdanie. Zakup był kredytowany - dokumenty przeszły wiele weryfikacji i są O.K. Również kontakt z firmą nie był w żaden sposób utrudniony.
gbjk 2016-05-22 23:08:51
to super, że firma ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. jest na swieczniku, to na pwno zachęci klientów do korzystania z ich usług. Ale nowych ofert pracy nie mają
Monika 2016-10-24 14:51:45
Czemu usuwane są negatywne komentarze na temat firmy ??? Bo ja mam całkiem inne zdanie na temat tej firmy, baaardzo negatywne niestety i nikomu nie polecam.
Co prawda nie chodzi o budowane domu a podejście do klienta, Pan Michał największy burak jakiego kiedykolwiek spotkałam. A o Pani Prezes zdanie zatrzymam dla siebie, choć nie ukrywam że jeszcze ich załatwię :D:D i dowiecie się więcej.
Pozdrawiam
Zadowolony 2016-12-06 13:04:44
To firma której nie powinno być na rynku ,hamstwo i zlodziejstwo, gdzie urząd skarbowy i inspekcja pracy?Brak poszanowania klienta i pracownika ! Proszę dziś zadzwonić do Lukiego wtedy dostawał kasę warto zadzwonić bo dziś ma prawdziwy obraz firmy
Zostaw swoją opinię o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. - Brodnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.