ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.

Brodnica

Opinie o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.

. 2014-05-26 17:37
tragedia
WIESIA 2015-09-29 12:48
Najgorsza firma w historii Brodnicy. Nie polecam !
Łuki 2015-11-10 23:54
Jestem osobą współpracującą z firmą ABC NIERUCHOMOŚCI BRODNICA. Ludzie piszą dziwne rzeczy. Pomogłem wybudować kilka domów przy współpracy ABC i nie mam problemu z wykończeniem bądź samą konstrukcją budynku. Jeśli masz pytania , bądź problem zadzwoń nazywam się Łukasz tel. 693-135-838. Pozdrawiam.
Janina 2016-03-16 08:11
ja chciała bym kupić dom z mężem w miejscowości gdzie buduje abc i inny deweloper w bardzo bliskim sąsiedztwie ceny mają bardzo podobne i mamy problem którego wybrać i szukamy na portalach różnych opinii
Anna 2016-03-23 20:24
A ja kupiłam w zeszłym roku dom właśnie od tej firmy i powiem szczerze, że mam zupełnie inne zdanie. Zakup był kredytowany - dokumenty przeszły wiele weryfikacji i są O.K. Również kontakt z firmą nie był w żaden sposób utrudniony.
gbjk 2016-05-22 23:08
to super, że firma ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. jest na swieczniku, to na pwno zachęci klientów do korzystania z ich usług. Ale nowych ofert pracy nie mają
Monika 2016-10-24 14:51
Czemu usuwane są negatywne komentarze na temat firmy ??? Bo ja mam całkiem inne zdanie na temat tej firmy, baaardzo negatywne niestety i nikomu nie polecam.
Co prawda nie chodzi o budowane domu a podejście do klienta, Pan Michał największy burak jakiego kiedykolwiek spotkałam. A o Pani Prezes zdanie zatrzymam dla siebie, choć nie ukrywam że jeszcze ich załatwię :D:D i dowiecie się więcej.
Pozdrawiam
Zadowolony 2016-12-06 13:04
To firma której nie powinno być na rynku ,hamstwo i zlodziejstwo, gdzie urząd skarbowy i inspekcja pracy?Brak poszanowania klienta i pracownika ! Proszę dziś zadzwonić do Lukiego wtedy dostawał kasę warto zadzwonić bo dziś ma prawdziwy obraz firmy
Łolaboga 2017-01-31 10:53
Sam kontakt z ABC i obsluga bardzo mila... Ale... No wlasnie... Wieczne poprawki i dopominanie sie aby zostalo cos poprawione. Podwykonawcy czy tez pracownicy? Tragedia. Tragedia. Tragedia. Krzywe schody, krzywe podlogi, obsada okien i drzwi, elektryka... Wszystko do poprawki na wlasna reke, bo ludzie co to robili to chyba w przerwach miedzy praca w spozywczaku a obsianiem pola... Jesli wspolpracowac to nigdy nir dawac zaliczek, sprawdzac postepy pracy codziennie... Innej mozliwosci nie ma
Mała 2017-02-02 12:46
Co do tego że trzeba pilnować pracowników to się zgodzę. Mąż siedział z nimi 2 tyg jak miał urlop i patrzył na ręce więc zrobili tak jak mieli zrobić. Co prawda parę rzeczy popsuli ale kasę oddali więc nie narzekamy. U nas na szczęście schody proste bo dało się ładnie je stolarzowi zrobić i nie narzekał. Podłogi też proste, zależy jak kto ich pilnuje. A co poprawek to zarówno elektryk jak i hydraulik przyjeżdżają po jednym telefonie i poprawiają błędy nigdy nie było jakieś wymówki. Ogólnie mąż ze wszystkimi robotnikami dobry kontakt złapał bo trochę z nimi siedział, więc zawsze są po telefonie.
My na szczęście już rozliczeni i tylko czekamy do wiosny na poprawki bo w paru miejscach popękało ale to osiada się budynek dlatego i też już nie było problemu z ugadaniem. Mamy zadzwonić i przyjadą.
Gorzej było się dogadać z szefowstwem ale jakoś się udało po wielu próbach.
Qwerty 2017-05-10 16:27
Najgorsza firma w historii Torunia.
Tak jak poprzednio napisano Pan Michał prostactwo i buractwo do potęgi, gdy widzi właścicieli to chowa się jak pies w budzie , podobno już nie jedna firmę miał i mał..... jeszcze nie oddany budynek a już cała elewacja do poprawy ,wszędzie krzywizny ,podłoga po roku opada .
Pełen profesjonalizm że strony Pani Amandy z działu sprzedaży. Podobno w końcu firma zatrudniła jakiegoś wykształconego Pana który jest na nowych budowach. Ale człowiek wykształcony i na poziomie nie będzie świecił oczami za całą firmę.

Ludzie omijajcie ta firmę z daleka.
Wolna 2017-05-10 21:32
Nie mam dobrej opinii o tej firmie,szkoda gadać
Kasia 2017-05-12 21:37
Mam bardzo źle skojarzenia z tą firmą.
Zakrze 2017-06-01 11:50
Witam. Nie to że firma płaci pracownikom grosze to jeszcze wszyscy na czarno, i ganiani przez szefa jak murzyni. Po drugie ta firma nie powinna istnieć że względu na to że ludzie podpisują akt notarialny w trakcie robót, a gdy firma dostaje pieniądze to już można pomarzyć o dokończenie domu. Wieści po Toruniu chodzą , że wielu ludziom płacili grube odszkodowania.
Budowa 2017-08-14 09:18
Po wizycie naszego inspektora okazało się,ze wieńce dachu mamy wylane o połowę mniejsze, zamiast 4 prętów mamy tylko 2, inspektor stwierdził, że w każdej chwili może nam dach spaść na głowę, również nie są robione słupy betonowe , które są ujęte w projekcie. Po drugie Pan Michał obiecuje wszystko ludziom do czasu podpisania aktu. Po podpisaniu budowa jest pozostawiana bez dokończenia. Dokończenia prac trzeba domagać się przez sąd. Mijajcie szerokim łukiem tą firmę.
Zostaw swoją opinię o ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o. - Brodnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Nieruchomości Brodnica Sp. z o.o.