ID3A

Balgau

Opinie o ID3A

anonim 2008-11-28 15:23
Słowa kojarzące się z ID3A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w ID3A:
Najbardziej nie podobało mi się w ID3A:atmosfera ale nie podobal mi sie [usunięte przez moderatora]!!
anonim 2009-01-20 22:39
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .beznadziejna
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .okropni.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mozna
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ..wolne sobvotnie popoludnie. .
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ...traktowanie ludzi.
123 2010-02-10 14:53
Tak to prawda ,ze w ID3A tak bylo. Obecnie jest super bo osob ktore wyzej umiescily komentarze juz ich w ID3A nie ma. Teraz jest naprawde spokoj. Nikt nie miesz miedzy Polakami bo tych ludzi co to robili juz nie ma.
... 2010-11-07 10:46
Zastanowcie sie zanim cos napiszecie na kogos bo jest na to przewidziany artykul w kodeksie karnym.i w cale nie jestescie anonimowi jak wam sie wydaje.wasze ip mozna znalesc w kilka chwil a wtedy juz nie bedzie fajnie.
, 2010-11-07 13:18
ja myslę, że jak ktoś kogoś chce obrażać to na pewno pisze z kafejki i nic takim nie zrobimy, szkoda czasu
reder 2011-11-01 11:37
co nowego w bajecznym id3a?
KAJA 2013-01-22 16:36
Witam!!
Wybiera sie moze ktos w tym roku na sezon??po ile godz sie tam pracuje i ile sciagaja za mieszanie ?i jakie sa wynagrodzenia?
lojkjh 2013-09-24 14:17
dobry zart:-)
z tym telefonem komorkowym
oda do id 2014-03-31 09:52
http://www.id3a.fr/ - nie znalazłam ich polskiej stronki. mam pytanie - czy oni w ogóle zatrudniają w PL?
ToJa 2014-04-18 17:27
@bekenbałer, mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Na jakiej podstawie twierdzisz, że są mało wiarygodni bo zastanawiałem się nad zatrudnieniem w tej branży.
Lico 2014-10-23 01:23
Niestety jeżeli chodzi o pracę fizyczną to nie ma co liczyć na nie wiadomo jakie cuda. Dla większości przedsiębiorców celem głównym jest zysk, a ten osiągany jest przy największej możliwej wydajności. Oczywiście pracownicy w tym fakcie mogą czuć się pokrzywdzeni, ale taka jest brutalna prawda. Za tak kiepskie warunki pogodowe może należałaby się jakaś lepsza kasa, chociaż w to wątpię.
Krzysiek 2014-11-30 22:24
Może jest coś w tym o piszesz @Lico, ale zauważ też prosze, że dla pracowników fizycznych jest coraz więcej pracy niż dla tych umysłowych / biurowych, bo tam jest już przepełnienie. Dlatego jeśli ktoś jest dobry i ma fach w ręku to w pracy też może przebierać i nie jest skazany na jedną bo obecnie fachowcy są w cenie.
Duruś 2015-01-07 18:07
Wszystko to wynika z tego, że zapotrzebowanie na pracowników fizycznych jest większe niż na pracowników kadry zarządzającej. Chociaż niestety często widzi się odwracającą tendencję i przerost osób zarządzających nad pracującymi - swoją drogą ciekawe jak wygląda proces rekrutacyjny u nich, bo może wiele osób przez to nie podejmuje u nich pracy.
kobra 2015-03-10 18:04
Simanko wam wszytskim, wyczytałem w intenrcie tylko że jest to firma działająca w Balgau we Francji ale nie bardzo widziałem coś więcej... Waidomo, opini jest trochę, ale to trzeba tak czy siak przez własne sito, bo wiadomo, ludzie piszą różne rzeczy. Ale wracając do tematu, to czym konkretnie zajmuje się id3a?
only 2015-03-25 14:13
z tego co mi się udało dowiedzieć to w Balgau we Francji jest to sklep z warzywami i owocami, także jeżeli chodzi o pracę w tym miejscu dla obywateli z naszego kraju to polega ona zapewne na zbieractwie w okresie wakacji. Teraz tylko trzeba dojść do osób które z nimi już wyjeżdżały... powiedzcie czy warto?
Grinch 2017-01-29 14:39
Nie warto
Weronika 2017-03-22 14:51
@Grinch, dlaczego uważasz, że nie warto?
ITAM 2017-03-23 13:41
WITAM,
możesz napisać więcej o warunkach pracy, płacy i mieszkaniowych? Tez zastanawiam sie nad wyjazdem
mmm 2017-03-23 13:44
Hej, wyjechałas z id3a? Jak warunki? Polecasz?
mmmmmmmmmm 2017-03-23 13:48
Można coś więcej na ten temat, dlaczego nie warto?
ser 2017-03-29 19:55
Praca jak praca. jedni chwala drudzy nienawidza. Praca w polu niezależnie od warunków atmosferycznych. Najniższa stawka godz jaka mozna dostac we francji ok.10 euro brutto na reke. wypłata zawsze na czas na konto. odnosnie ilosci godz do przepracoawnia to z tym róznie bywa ale( usunięte przez administratora ) po10-12 godz albo jest mało pracy tak ze popoludnia trudno do robic. wszystko zalezy od zamowien. Mozna jechac spróbować powalczyc. własciciel firmy spoko ( usunięte przez administratora ). ogólnie mozna tam zyc jak sie siedzi cicho.
Ąaaaaaaaa 2017-03-30 20:50
A jak.warunki mieszkaniowe? Dużo. a.się. zarobić na.czysto na miesiąc?
Job 2017-04-16 08:43
Trudno tu sie czegoś dowiedzieć wiecej bo komentarze znikaja
Weronika 2017-04-28 11:36
@Job jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał on naruszać Regulamin Serwisu GoWork.pl
Weronika 2017-08-20 14:10
Czy ktoś z forumowiczów może wypowiedzieć się na temat możliwości zaczepienia się do pracy w sezonie letnim - jak szybko trzeba interesować się wyjazdem, aby na pewno mieć szansę na pracę przez całe wakacje?
Zostaw swoją opinię o ID3A - Balgau
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ID3A