Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Papito

(usunięte przez administratora) prezes kasa dla siebie i tyle władza u góry nic nie robi i premie dostają ludzie będę (usunięte przez administratora) za darmo zwolnienia poleca jak (usunięte przez administratora) Zrobić cały miesiąc i i święta i dostać nawet nie 5000 to dramat ludzie nie zjeżdżamy na dół niech prezes sam robi za psi (usunięte przez administratora)

Damian

Podobno premii niema za tamten miesiąc. Słyszał ktoś coś o tym?

Związkowiec Pierwszy
@Damian

Oficjalnie ma nie być - czyli zero. Tylko nie mów nikomu... dogadaliśmy się z prezesem tak żeby nie było że nic nie załatwiliśmy bo jest kilka procent w zanadrzu od prezesa i na to konto że My związki wywalczyliśmy ale musi zawrzeć i wtedy.... Ta daaaa .... Mamy To! jestPremia! kilka bo kilka procent ale jest! Sukces! A mogło Nie Być a Jest! To my związki to wywalczyły.... Trudno było ale my się Nie Dali!!!! No i co kopara opadła? My związkowcy jesteśmy wam potrzebni jak tlen by żyć... no nie musicie jeszcze dziękować bo prezes nie powiedział jeszcze ostatniego zdania.... ale chociaż to że my są... To już jest Coś....

Grzes
@Związkowiec Pierwszy

Tą swoją propagandę związki stosują od dawna. Zawsze jak jest źle to nagle wyskakują i wołają : załatwiliśmy to!!!

@Damian

I spełniło się słowo co wcześniej napisałem..... Mamy To!!! Jest! Całe 6procent! Mogło nie być nNic ale Jest!!! Całe 6 % premii! Super!!! Walczyliśmy i było ciężko bo w pewnym momencie było 0% a kiedyś było też 20% no a co powiecie na 6? No i Jest 6 - ... Sześć to też fajna liczba... np 666.... i teraz jedną już mamy! Ale ten świat jest piękny.... a mogło być 0.00 a jednak coś jest!!!!! Wyobraźcie sobie koledzy taki bajkowy scenariusz napisałem nie będąc nigdy związkowcem i w żadnym związku zawodowym ale tak to bym wymyślił by dużo ugrać i tak się stało.... Widać teraz że nikt Nas nie reprezentuje, i nie szanuje nawet prezes nie chce zapłacić normalnie za naszą pracę za tylko się szczypie i chce zarobić na Nas dodatkowo.na naszych wypłatach..... i dajemy się na każdym kroku!!!!!!!!!!!!

Normalny
@Pierwszy

Ja też mówiłem że tak będzie najpierw nastraszą a potem wielki sukces ogłoszą. Mogło być 0.00 a jest 6% Działamy to wszystko dla was. Jeszcze myślałem nad taką opcją że dadzą np 4,345% premii do trzech miejsc po przecinku a ten co robił więcej i kierownik go ceni dostałby np 5,75%

Łukasz
@Pierwszy

6% to niewiele ale zawsze coś. Czemu aż tak spadło z 20%? Firma oszczędza na czym się da czy zyski nie są tak duże?

Znajomy
@Pierwszy

A kwartalne wypłacili za nie chorowanie?

@Łukasz

250 baniek to nie tak dużo dla sutkowskiego jak się siedzi na jachcie.... a oszczędza na czym się da i na na tym co się nie da .... jak ktoś chce kogoś wy.... to zawsze zrobi ale sutek jest na jachcie a my tu i zobaczymy kto tu rządzi..... Zobaczymy czy silesia prosperuje bez pracy jak my bez wypłaty.....

Ble ble
@Łukasz

Z tego co się chwalą po portalach biznesowych , to mają przychody 300%-towe nawet nasze wspaniałomyślne i łaskawe związki się tym chwalą

Koniu

A co z premia inflacyjna ?

Skarbek

Witam Co tu dużo pisać. Nieudolne zarządzanie (Prezes porażka) ,premie zabierane bezpodstawnie za złe decyzje Zarządu i Kadry Górniczej która jest na poziomie komuny (KDG - Carbon/Beton). Związki sprzedane (tak dokładnie jest). Nic nie robicie tylko mydlicie oczy pracownikom. Administracja - biurowiec - same wałki tylko robią (Boczek,Cygan i laleczki etc.) Firma u schyłku upadku - a mogło być tak pięknie. Tylko ludzi umiecie okradać i kieszenie na przekrętach napychać. Powodzenia Kolego Adam ty lepiej w budowlance pracuj bo tu tych pieniędzy nie zobaczysz przy tych darmozjadach.

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Dziedzic

A czy premie kwartalne u was sa??

Uuu

Cześć. Może ktoś napisać tutaj adres strony portalu pracowników?

Krzyś.

Panowie, podobno podwyżek ma nie być, bo ostatnio dość my dostali.

Parobek
@Krzyś.

Zgadzam się! Im Mniej dostaniemy na wypłaty tym więcej Firma Bumech zarobi więcej.... Będziemy znów w gazetach jaka to super prywatna kopalnia i ile zarobiła milionów.... Jest Super!!! Jak ja się cieszę że Tu pracuję bo można pracować..... Motto Silesii to " Praca Czyni Wolnym" Dziękujemy że możemy przeżyć by popracować..... Prezes ty jesteś najlepszym prezesem bo dajesz przeżycie i gdyby nie ty to byśmy zginęli.... Dzienkujem!!!!

Witam, chciałbym zmienić pracę, obecnie pracuję w budowlance, zarabiam około 6 tys, chciałbym się dowiedzieć czy mogę u was liczyć na podobne zarobki? Praca jest w miarę pewna? Jest szansa przerobić 25 lat? Można liczyć na jakiś dodatek na dojazdy do pracy, mam 60 km w jedną stronę? Z góry dziękuję za jakąkolwiek informację.

Koles
@Adam

Pracując bez świąt z wszystkimi dodatkami nawet trochę więcej zarobisz

Przodowy
@Adam

a chcesz popróbować i pożałować to przyjdź..... jak jesteś popaprany i za flapsa zrobisz wszystko pracując prawie za darmo do tego dając się po-niżać za obietnice to zapraszam..... ale jest trudno bo pan preses zrobił sobie Tutaj taki mały SIG jak na Jastrzębskiej i musisz tutaj wpierw pracować bo tylko teraz Tu przyjmują pod PGSZ i tak jak tam może jak morze cię przyjmą jak tam w SIGU.... Na razie Nikt nie przeskoczył z PGSZU na Silesię i narazie nie przeskoczy bo prezes Pieże Kasię na tym pegieszu......

Marmaduke

Szanowni państwo ja się wiąże z takim problemem jest niedziela i chciałem zapytać kiedy będzie przelew?

Ryl

W pgg dostali inflacyjne trzy razy po 4000zl na rękę + Barbórkę+14 plus premie motywacyjne i co tu porównywać

Dolowy

Kiedy płaca inflacyjne

Górole z przodka

Weź mięsień płoty płacą dalej do czerwca

Sigal

A wiesz kiedy płacą premie?

Zwiazkowiec

No więc tak płaczki koje drogie o to co udało się WAM zalatwic: Podwyżka kontraktu w zależności od oddziału od 8 do 14 % . Węgiel wam zostaję. Barburka wam zostaję. Niestety dodatek cenowy nie udało się zatrzymać i w czerwcu dostaniecie ostatni raz. Także myślę że za nim nas następnym razem będziecie krytykować to się uderzy dwa razy w pierś. Nie dziękujcie i pozdrawiam..

N
@Zwiazkowiec

Czyli podwyżki zero,zabierając dodatek cenowy i dając 14% to jeszcze ujmujecie,i czym tu się chwalić?

GRP1
@Zwiazkowiec

Barburka to jest niezła ale z Ciebie . Jak nie wiesz jak poprawnie napisać imię patronki to już wyobrażam sobie jak wyglądały negocjacje ????

@Zwiazkowiec

I co nie mówiłem że nic nie ugracie ino Nas przegracie?!!!! Żenada!!!! Związkowcy powinniśmy was podać do sądu ze strony prywatnej za sprzeniewierzenie naszych pieniędzy i za zaniechania wynikające z Waszych obowiązków!!!! Dajcie się do dymisji bo nie jesteście godni nas reprezentować!!!!! Porażka!!!!!

Barany z związków nie dziwota że ludzie się zwalniają i idą tam gdzie lepiej SILESIA nie dla młodych tu się roboty chłopcy nie nauczycie a jeszcze was w (usunięte przez administratora) będą robić. Tak samo śmiechu warte tu przyjmowanie ludzi pod firmy ktoś na nich kasę robi ewidentnie... Nie dziwota pociotki prezesów dostają robotę pod kopalnia :)

Damian

I co z podwyżkami?

Inwest_Ryl

W przyszłym roku minimalna 4254,40 zł XD

Pierwszy

Ciekawe co ugrały Nasze związki w sprawie podwyżek? Zapewne nic albo prawie nic dla Nas! Inflacyjne już miało być dawno w kontrakcie a coś nowego do tego??? Dostaniemy w końcu te podwyżki??? Halo - wy związkowcy czy wy wiecie ile my chcemy zarabiać za pracę??? Czy wy wiecie że jesteście powołani do tego by walczyć o nasze interesy??? Na razie czas trwa i sobie egzystujecie.... takie tam.... wycieczkę załatwicie, na dziecko dacie prezencik, itp... itd...delegację sobie wypiszecie.... wypłatę odbierzecie.... High life - żyć nie u,mierać.... być byle by być i przeżyć...!!!! Sami dla siebie!!!!!

Oko na maroko

Czy nowy związek metalowców już powstał? Pytam bo chce się zapisać.

@Oko na maroko

Na razie nie ma....Trzeba żeby było jeszcze gorzej u nas w pracy to może by coś się wykluło.... jest kilku chętnych ale nie ma Lidera u nas z zapałem tzw. z... ja, ja, mi! Najlepiej to trzeba kilku konkretnych osób które miały by chęć zaangażowania się w związek z Nami - pracownikami Tutaj trzeba wsparcia wszystkich którzy chcą zabrać głos i oddać go w swoim imieniu osobom które załatwią sporne kwestie między nami pracownikami a pracodawcą.... Związki dla związkowców już są i nic z tego nie wynika tylko to że jest ich kilka i jest im dobrze a Nam nie.... Tam się można zapisać bo program bogaty taki jak być w jakimś klubie sportowym emerytów z kołem gospodyń wiejskich włącznie razem... Trzeba 2 rzeczy by powstał ten nowy związek zawodowy - To osoby chcące coś zmienić mające dużo odwagi oraz Każdego z Nas!!! Wtedy przedstawimy pracodawcy prawdziwe żądania Naszej pracy i płacy!!!!!

Kiedy płaca dodatek cenowy?

U mnie 9400, też spoko

Segal

To skoro pracujesz w takiej sytuacji to musisz być strasznie biedny. Nie mówię tu o pieniądzach bo to nie wszystko. Strasznie biedny

Łukasz

Czemu bajkopisarze? To w końcu jakie są realne zarobki bo te komentarze są dość mylące. Jest różnica między 4 a 9 tys.

7 tys na łape bez świąt

To ile ty zarabiasz?

To zależy za ile tankujesz . Ja ostatnio za 250 tankowałem i na litrze miałem mniej 25 gr.

Czy ktoś może się orientuje jaka stawka na rękę ma elektromonter na powierzchni ?jaki system pracy ?

Lukasz g1

Ładne wypłaty były. Premia miała być 20% wie ktoś?

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1545.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1395, z czego 365 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 869 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1252 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042