Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

I jak tam? Zapisani już na kolejny weekend?

@Andrzej

Chodzi o to żeby w te wolne weekendy dorobić super kasę czy nadrobić zabranie wam premii przez prezesa?

Olga

Czyli warto tu złożyć CV? Pytam, bo brat mówił mi, że chce tu aplikować, ale ma mieszane uczucia bardzo. To zawsze plus, że jest stabilnie finansowo, ale na jakie wynagrodzenie mozna liczyc? (widełki?) Duzo osob chce tu pracowac? Czy na luzie mozna się dostać?

Ryl

A ty myślisz że PG pierwsza nie polegnie Wystarczy że w roku 2024 wejdzie ustawa unijna to co Polski rząd zamknie Polskie kopalnie czy PG się ostanie

Normalny

4% premii i ludzie sie zapisują w święta do roboty. Ja na miejscu prezesa to bym jeszcze te 4% zabrał. Z premią czy bez i tak będziecie robić.

Mądrala

To że kopalnia jest w takim stanie to tylko wina zarządu i głównych. Swoją drogą, ciekawe kiedy na kopalni będą ciągarki;) na narzedziowni wszytko (usunięte przez administratora)

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Gornik

Po co zapisujcie się na weekendy?. Jak nie będziecie to może zmienia podejście.

Przodowy Przodowych

Oglądacie pana (usunięte przez administratora) już w przyszły rok będą u nas na Kopalni Silesia podwyżki bo podniosą najniższą płacę ustawowo i będzie tak super jak w europie czyli tak jak w Niemczech... dogonimy ich, ale to pewne że w biedronce będzie tak jak na silesi ... jest taśma i taka sama będzie wypłata czyli zrównają nam z biedronką i będzie podwyżka.... ale tak bardziej serio to w Biedrze pracując w Hiszpanii i Niemczech zarobisz więcej niż na silesii w kopalni węgla i w dodatku na luzie....

Ile można

Ile możemy się tak dawać robić w (usunięte przez administratora), premia za maj znowu mała bo 4%. Cały maj na zbrojeniu 5 świat bo kierownik łazi i ględzi. Węgiel po 100$ dwa lata temu o tej porze był 45$. Wszyscy głowy na dół i nikt z tym nic nie robi. Za 2 lata będziemy zarabiać najniższą krajową. Jak byśmy się postarali to były by podwyżki, premia cala i może byśmy się pozbyli nieudolnego dozoru wyższego wystarczy się tylko zebrać do kupy i olać związki zawodowe. Od czego są przodowi na tej kopalni?

Ble ble
@Ile można

Spokojnie wyngiel bydą płacić dostaniesz na dwie tony z czego jedna tona to będzie twoja premia z dwóch ostatnich miesięcy i będzie git

Ale jaja...
@Ble ble

Tak będzie i tak jest... ;) czyli dostaniemy na węgiel z zabranej nam premii... dziękuję w szczególności naszym słupom w związkach zawodowych za działanie..... są, i prezesowi za przesunięcia i posunięcia całej załogi bo przez Ciebie prezes jesteśmy(usunięte przez administratora)

Niezadowolony

Jak długo nas będą z premią wałkować? Robię wszystkie święta,człowiek zasuwa jak się da a tu ci 4% premi dadzą. Nie wiem czy oni chcą by się ludzi sami pozwalniali? Jak to tak ma być to będzie trzeba iść gdzie indziej. Sami niech robią. Kolega co poszedł do pgg zadowolony cały czas o jakichś dodatkach mówi a tu tylko zabierają.

Surowy Kurczak

Niech spróbuję a co papiery zawsze może zlozyc

Damian

Związki dalej rozmawiają z władzą o podwyżkach? Czy się zadowoliły marnym dodatkiem za nie chorowanie?

Grzes
@Damian

Związki nie mają nic do gadania. Władza rozgrywa Ich jak chce.

wodnik

Co to za firma na PG. Advanced Industrial Technologies?

Czemu nie było dzis inflacyjnego?? Co jest wie ktoś????

Daniel
@Marek

My tu zarabiamy tak dobrze że nam żadna inflacyjna niepotrzebna.

Elżbieta
@Daniel

A to była podwyżka obiecana jakaś, mówili coś? Tak regularnie wam je przyznają? Chyba całkiem spoko w takim razie, no o ile faktycznie by je dali :P Tak nawiasem, ironia ironią, ale to ile obecnie to "dobrze" wynosi?

Kolega Roberta

Tak się zastanawiam dlaczego i na kogo polecenie jest używany post o oddaniu miejsca służbowego darmowego na parking płatny

Witam transport z Tychów na rano ktoś jedzi?

Jacek

Ligota Brynów? Z tak daleka jeździsz? Masz blisko kopalnie z PGG i na silesii pracujesz ?Swoją drogą to forum służy do opisywania warunków pracy, nie do takich pytań.

Gornik

Kiedy płacą inflacyjną?

Łukasz
@Gornik

A na Piaście wzięłam teraz 4200 dobrze że się zwolniłem

Kolega Roberta

Ten psełdo prezes jest taki pazerny na kasę że oprócz nas jeszcze emerytom wypowiedział grupowe ubezpieczenie Co to musi byś za pazerny mały człowieczek

Kkk

Bez żadnego święta, na Pgg ponad 6000 dostałem. Od kiedy się zwolniłem w październiku wszystkie wekendy wolne, nikt mnie nie goni i straszy bo premia będzie albo nie..

Kwk piast ziemowit

Kolega wyzej dobrze pisze ja miałem prawie 6000 bez weekendów tak zawsze bylo na silesi na forum kazdy kozaczył a jak jiż była masówka to łeby w dol i bez słowa nikt sie nie odezwał nikt bo dobre je robota jakosi to bydzie itp ni ringojeby zescie flapsy mieli po 8000 tysi a tera co bida bumech sie smieje i was ciulo na kazdym kroku a sie chwala ile to ni maja zyskow a zwiazki sprzedawczyki wywalczyli co ..... No wlasnie nic pracowalem tu 11 lat tera robie na panstwowym i widze roznice i widze też bardzo dobrych fachowcow ze silesi na łazni ale juz nie na silesi tylko na piast ziemowit patrzcie tam jako Szczesc Boze

Jurek

Nie. Nie dostaniesz jeżeli sam złożyłeś wypowiedzenie

Dawid

Tyle macie co tu popiszecie i na tym się skończy, nic nie zrobicie, nikomu się nie postawicie, będziecie zasuwać dalej. Trzy dni i ucichnie jak zawsze. Dużo tylko gadki. Nikt nie ma jaj, przodowi emeryci mają na to wyj...e. Więcej świąt rubcie. I za duże samochwaly z was były ile to nie zarabialiscie, a teraz znów płacz. Jak to się mówi karma wraca!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1546.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1395, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA