Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Janek

Aj jednak na tereni og po jej zamknięciu powstania Eko spalarnia śmiecie

tea-who-you-yeahbunny

Od dzisiaj do czwartku mają być inwestorzy na kopalni.

Rusty

I co panowie z tymi inwestorami w końcu? Czy to jest jedna wielka ściema? Ludzie wezmą Barbórkę i chyba każdy z stąd będzie się zwalniał.

@Rusty

Barbórki ma nie być

Ady
@Rusty

Ogólnie to wyszło na to że ZZG mówi że S leci w (usunięte przez administratora) I musieli się tłumaczyć ze swoich kłamstw. Wsumie to nie wiadomo kto kłamie bo ZZG mówiło ze niema żadnego inwestora, a dyrekcja mówi że jest 4. Więc wojna między związkami trwa w najlepsze :D

Ślusarz
@Ady

Chyba na odwrut związki widzą inwestora a eph nie. Ale podobno 4 chętnych jest

Toki

Barborki i wypłat, i kartek też. Za darmo będziemy pracować. Aa i inwestora też ma nie być. No to tyle z najnowszych info????Udanej niedzieli życzę.

Lolek
@Toki

W G-1 mówią że będą za darmo fedrować

Brawo
@Lolek

Brawo Panowie I taka postawa w takiej sytuacji nam się podoba!

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Rysiek z poz 540

Z tego co się dowiedziałem bedzue info w listopadzie że niema kasy na Barbórka

Bacuś
@Rysiek z poz 540

Rypnij się w w łeb i niesiej Fermentu

ABC

Narzekacie na małe wypłaty za dużo metrów w ścianie , zapytajcie się przodowych i sztygarów ile zarobili im się wypłaty na pewno zgadzają .

sztygar
@ABC

nie, nam też się wypłaty nie zgadzają.

Sztygar Tomasz R. na pewno, on 3 razy na zmianę musi zmienić pampersa

Z-ca kiero na wypowiedzeniu

Mi tam się wypłata zgadza, ludzi pogonie, dyrekcji w d.u.p.e wejdę metry podciągnięte kierownika wygryzłem, ludzi mam za nic , emeryturka wpływa na konto i ROR się zgadza

Hej przeróbka, jak tam pampers jeżdżący harleyem?? Dalej taki tępy wał??

Jarek

I co było na tym zebraniu wczoraj panowie górnicy? Jestem na l-4 i nic nie wiem

Bubel
@Jarek

Jakim zebraniu kolego ?

Tik

Szybciej wybiorą to szybciej ich zwolnią i zamkną tą kopalnie

K
@Tik

Tak jak jechali 424, nie zamkną póki nie wyjadą

Młody

Masakra z tymi nieudolnymi nierobami emerytami. Cieszą się że robią, że biorą kasę z ZUS, że to ,że tamto. Zostawcie ich chłop musi robić po 16 godz, a i tak baba mu wszystko zabiera. On biedak nie ma nikogo. Nawet pies się sam pogryzł i uciekł.

Wiktor

Czemu dyrekcja nie wyrzuci tego plewu z tej kopalni. Bo pewnie w dyrekcji pelno emerytow. Na mydlo ich.

Iksigrekzet
@Wiktor

Hmmm No nie do końca, jest jeden gość który rozdaje karty, niestety w głowie mu się poprzewracało jak umarł dyrektor P. i niestety to jego decyzje, nie liczą się ze słowami dozoru który pracuje z tymi ludźmi...

Ehh
@Wiktor

Widze że banda idiotów dorwała sie do forum i wini pawulonkow za to ze beda zamykac kopalnie i za cale swoje posrane życie, banda nieudołow i zawistnikow myslicie ze wasze zycie stoi w miejscu? zazdroscicie i z tad wasze debilne wpisy, a PG i tak zamkna czy beda na niej emeryci czy nie beda

@Wiktor

Uwierz mi że pawulony będą gasić światło na silesi (usunięte przez administratora)

@Ehh

Zgadza się OG im życie uratowała i nie chcą teraz wracać do świata nędzy i biedy Wziąć kredyty wyjechać za granicę tak mówił gosc na którego głosowała wtedy młodzież w Polsce

Wiktor
@Pawulon

Pawulony będą gasić światełko ale życiowe. Czas się wam już kończy lepiej ostanie chwilę spędzić na grubie jak z Rodziną? Żal mi was

Lolek

A pewnie wyglądasz na 70, kosmetycznie zaniedbany

Marlon Brando

Jutro dzwonię do starego i zagram z nim w statki . Oczywiście pozwolę sobie zacząć grę . L4

Kuba.

(usunięte przez administratora) mać 3600 zł za cały miesiąc wstyd się przyznać że sie pracuje na dole ...

Wars

To był przelew za metry, a wypłata kiedy?

Janek

Przecież to kpina z tymi zarobkami, ja (usunięte przez administratora) ta waszą premie za metry. Śmiech na sali wy naprawdę za baranów nas macie. Za niedługo biurowiec sobie będzie sam zjeżdżał bo nie będziecie mieli kim robić. Sami do tego doprowadziliście. Po kończą wam się krzesełka i posatki. I tak będziemy całymi brygadami odchodzić, może wkoncu się obudzicie ale to będzie już za późno.

piotrek

Hahahha ale premie dali za premie. Czas się brać.

Marko

Kasiory nie ma dalej

Robi
@Marko

Chłopie wypłatę masz mieć do 10 każdego miesiąca A wy jak głupcy piszecie od początku miesiąca kiedy wypłata, weźcie się ogarnijcie bo aż się nie da czytać waszych wypocin...

@Marko

Biedny jesteś boś głupi A głupi boś biedny Ja w poniedziałek miałem przelew z ZUS 4600 zł W piątek z 3 tyś z PG i następny tydzień kończę fuche i kasuje 8 tyś zł

beno
@Pawulon

2 łyżkami jesz ???? Do grobu nie weźmiesz . Zamiast cieszyć się życiem tyrasz jak niewolnik . Teraz usiądź na spokojnie i przemyśl kto jest głupi trolu internetowy

A później się obudziłeś
@Pawulon

Tak, a świstak siedzi i zawija

T
@Pawulon

No i zabierasz młodym miejsce pracy, młodych zwalniają mają rodzinę na utrzymaniu a ty bierzesz 2 wypłaty a drugi nie ma za co żyć wstydź się!!!

@beno

Każdy kiedyś umrze ja umrę jako bogaty bo na wszystko mnie stać i jeszcze odpoczywam Ty myślisz że ja w PG się napracuje chodzę tylko na nocki by sie wyspać by rano iść na fuche(usunięte przez administratora)

T

Jak mam wziąć kredyt trzeba być zatrudnionym i mieć umowę. A ty mi zabrałeś miejsce pracy pawulonie

Kolo
@Pawulon

Mówisz że umrzesz jako bogaty? Hahahha, chyba jako głupi. Bo zamiast cieszyć się życiem i emerytura którą mówisz że masz, to lepiej dalej zapieprzać. Co z tego masz, piszesz ze się wysypiasz w pracy bo robisz stale nocki, ale pomysl że ktoś się wysypia z twoją żona, bo wiecznie sama w nocy to sobie znalazła kogoś do przytulania. Jesteś raczej Rogaczem a nie bogaczem. Naucz się korzystać z czasu wolnego a nie tylko jak powiększyć kieszeń, życie się ma jedno. Szczęść Boże

@T

Co ja mogę za to jak ma rodzina ma większą potrzeby niż twoja

@Kolo

Jak to zamkną to będę miał 52 lata więc życia trochę zostanie Ty znowu będziesz pracował do 65 za średnią krajową emeryturę dostaniesz 1800zl ja 6 tyś I komu będzie się żyło leoiej

Listonosz

gdzie kasa ????!!!

XYZ..99

W Pgg jest tak jeśli nabywasz prawa emerytalne jesteś wzywany do "pokoju zwierzen" .Masz się określić czy chcesz pracować jeśli chcesz tracisz odprawę a jest to około 20 tyś. A jeśli nadal jesteś uparty to z takich oddziałów jak : szybowy przewóz elektrycy rozdzielnie zajezdnia lokomotyw pracownicy są kierowani na oddziały wydobywcze i przodki ewentualnie do likwidacji uwierzcie mi że długopisy od podpisywania zwolnień aż są czerwone tak że idzie wszystko załatwić zgodnie z prawem i pozbyć się ludzi tak a nie inaczej

Jack
@XYZ..99

Na państwowych kopalniach młodzi sami zrobili z emerytami porządek rzucając w nich kanapkami. Robicie bo na chleb nie macie?

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 872 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1252 ocen.

PG SILESIA