Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Krzysztof Cugowski

Znowu w życiu mi nie wyszło

Rabula

Dajcie spokój. Chłopaki trochę złotka wynieśli żeby na święta przystroić choinki i wielkie mi halo.

Grypsiarz

Chłopaki czas glańcować tyłki. Nowi koledzy czekają. Niestety miejsca kalfaktorów już u nas obsadzone.

Grypsiarz

Czarny chleb i czarna kawa opętani samotnością myślą swą szukają szczęścia które zwie się wolnością......

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Zarząd

Tak to prawda.,kghm jest zainteresowane kupnem pg. Podobno nasi inżynierowie po wnikliwych badaniach trafili na niespotykaną dotąd żyle miedzi. Parę ton tejże miedzi trafiło już do badań, chodzi o jakość. Jeżeli będzie wszystko ok to będzie jedno z większych wydobyć na skalę polski. Pozdrawiam panów inżynierów.

respekt
@Zarząd

Witam, chcialem zapytac czy wiadomo juz na jakim poziomie są owe zloza miedzi ?

Zarząd
@respekt

Tak oczywiście, większość złoża miedziowego nasi inżynierowie znaleźli na 4 poziomie i tam zostanie wznowione wydobycie po przejęciu nas przez kghm. Tak jak informowałem pracowników wcześniej próbki poszły do badań. Ale jestem taki wzruszony tym, że nasza kopalnia zostanie wchłonięta przez zagłębie miedziowe. Hip hip, hurrrrra!

Ffizol

Dajcie nazwiska tych (usunięte przez administratora)kabli może się dogadamy z nimi jakoś.

Meroteryk

Jakim cudem ci dwaj panowie nadal pracują. (usunięte przez administratora) Nie ma sprawiedliwości tu na kopalni? Są równi i równiejsi? Dyrektorzy out a te (usunięte przez administratora) zostały Naprawdę? Związki zawodowe co wy na to? PG Silesio Pokazujecie tylko innym ze można kraść bez żadnych konsekwencji. !!! A oni ciągle śmieją się tym ciezkoje..bia.cym na chleb w twarz . Ile to razy już przymykano na nich oko. ? Czy są ludzie bezkarni? Dlaczego zwykły Kowalski byłby już zwolniony na następny dzień? Górnicy? Widzicie to?

@Meroteryk

Jaki masz problem chłopie zgłoś to do odpowiednich służb . Tamtych chłopaków złapali na gorącym . Jeśli nie masz dowodu nikogo nie szkaluj

Andy
@Meroteryk

Czyli wesołe miedziane chłopaki mają się dobrze?

Dramat przez duże D
@Meroteryk

Sprawa powinna wylądawać na policji albo w sądzie. Mamy (usunięte przez administratora) nam premie (usunięte przez administratora) Mam nadzieje ze dyrektor na to nie pozwoli. Albo chociaż nasze związki zawodowe Jeżeli pokażcie ze można kraść .... tak jak oni Pracownicy sami roku zgłoszą na policje Świadków jest sporo Dużo zyskacie bo brudów jest więcej wiec się zastanówcie Prawda jest taka ze za tymi dwoma nikt płakać nie będzie. A żeby było mało jeszcze sobie imprezę zrobią na powierzchni jeżeli wkonCu ich wyj.....a Wasz goru i największe plecy zwolniony. Ciekaw jestem co dalej

Ffizol

O kim mówisz?

Toki

Poleciały gwiazdy nasze, i reszta z nimi. Brawo dla bhp.

ABC
@Toki

Co znaczy że poleciały nasze gwiazdy , możesz dokładniej.

CBA

Dokładnie . Niech każdy kto będzie próbował zajumać coś niech się 2 razy zastanowi . Koniec z przyglądaniem i biernym postępowaniem . Wydaje wam się ze jesteście bezkarni ?? Gonicie nas do roboty jak w obozach pracy . Jak trzeba było były rekordy w przodkach i na ścianach .Robimy kilka miesięcy bez premii . Powinniście teraz w rządku stanąć na tyłach kopalni bo na cechowni nie wypada bo figura sw Barbary i każdy ryl powinien podejść i napluć w twarz . A gdyby nie rodo to portrety wisieć w każdej gablotce . Teraz już się nie dziwie czemu tak źle jest ......

Vendetta

Odwazny jesteś. Możesz tego bardzo żałować.

Sylwek
@Toki

Jakie BHP jak BHP zajmuje się dystrybucją Bananów z costaryki

Buc

Co ty (usunięte przez administratora)Jakie bhp

Ptyś

Nie jesteś w moim guście . A jak już mnie zaczepiłeś to mam pytanie czy gustujecie tylko w miedzi ? Alu nie wchodzi w grę ? Bo nie wiem czy obawiać się parkować samochód na parkingu

Kalifaktor Robert

Czy to prawda że KGHM jest zainteresowany kupnem PG Silesia?

G9

Podobno pobiliśmy KGHM w wydobyciu miedzi.

Szekspir

Miedź albo nie miedź - oto jest pytanie.

Zenek Martyniuk

Jak do tego doszło ? Nie wiem

No to pojechał koza

Słuchajcie, po ile tona miedzi na skupie?. Bo od Kozy ale nie da dowiedzieć? No i kalifaktor z górniczego też nic nie wie, bo on tylko kroił na kawałki.

Cbś

Jutro panowie polecą kolejne głowy. Jak mówię tak będzie. Wkoncu nie bez powodu mam nick "CBŚ"

Miedziany Pawełek

Panowie, tylko nikomu nie mówcie, akcja dalej trwa... Nadal można zarobić GRUBA Kasę wystarczy się do mnie zgłosić.... Wkońcu ja pracuje nadal...

Sigal 2
@Miedziany Pawełek

Kiedy ten przelew

Nim

Nie wiecie czemu nadsztygary zjeżdżają w pampersach w gaciach nawalone mają czy co Miedźane Pawełki

Sigal Duży

Są kartki

Gwarek

To szykuje się grubsza afera na poziomie władzy wyższej

Adek

Nic nie będzie sprawa zakończy się tak jak z Panem potok płynie i płynie do morza

Pawulon

Rozbili mafię miedzianą z wesołej

@Adek

Panowie do kogo z władzy się zgłosić do rekrutacji do oddziału miedzianego człowiek by coś dorobił bo premię zebrali

Kozak IV Mocny

Chłopaki jak już jesteście bez pracy to zapraszam do mnie na działkę jest trochę złomu do wysprzątania . Nie ma się czego wstydzić nikomu nic nie powiem . Gańby większej już i tak nie będzie a i ryzyko zerowe bo to moja własność

Blek

piszecie o chlopcach miedzianych Wy Bogu dziękujcie że wisiorek z dębowej chaty nie pracuje już w PG Bo bez szturmu byście już byli Wszystkie kable by zniknęły te luźne i te pod sztrumem

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1546.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1395, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA