Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

wieszcz

Powiem wam cos kochani.....wszystko jest tu do bani jeden obraza drugiego....drugi podpierdziela trzeciego....nie bedzie tu nic dobrego

Andy

Wiadomo co z jubileuszami?

Gp

Wstrzymane

Miodek
@Gp

Pisz tak żeby zrozumieli . Więc : „wczymane”

Ada
@Miodek

Dobre

Krzyś
@Gp

A skąd masz informacje że wstrzymane?

kalifaktor

Wiec jak to teraz bedzie??? robie na warsztacie na stawce dolowej i co bede musial zjezdzac na dol???

@kalifaktor

Nie dalej będziesz w jajach grzebał chyba że znasz Stanisława S to on ci pomoże ????

@kalifaktor

Jak nazywa się czeska firma , która robi na PG Silesia ?

Z góry

Nie piszcie o Stasiu źle bo jutro pójdzie do Zbyszka na skargę (usunięte przez administratora)

@Z góry

Mówisz o rudym Zbychu który ma cały czas spiki na sweterku

ABC
@kalifaktor

Nie musisz zjeżdżać na dół możesz na stawce dołowej skurowac kabel dla nadsztygarow.

Zyga
@kalifaktor

Chlopie, bierz z tamtad co sie da i pitaj w długa, do roku bumech powyciaga wszystki maszyny, sprzda,, kase wyprowadzi, ityle będzie Bumechu

gorol

chopy 4012 brutto w ścianie+20% premii+10zł za godz w sobota i niedziela ile wyjdzie na ręka po potrąceniach składki ubezp itp co to znaczy że w jednym grafiku zrobisz soboty niedziele a w drugim nie dzięki za odpowiedż

andore
@gorol

no tak moze byc z tym ze nie napewno

York
@gorol

Sam sobie policz 4100 zł minus 17 % to masz 3300 zł a te 20 % premii to możesz dostać lub nie.

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Były pracownik PMT

Polecam składać papiery w 111. Co do Barbórki, bo niektórzy pytali - jak byłeś zatrudniony na 31.10 to dostałeś. To był mój ostatni dzień pracy na PG i cieszę się z tego bardzo. Ludzie w porządku, atmosfera pracy jest akurat pozytywną stroną w miarę, ale już wypłata nie. Na szczęście w obecnym zakładzie nie pada mi na głowę, nie chodzę mokry, zasmarkany wiecznie w hałasie i pyle, brudny i wiecznie gdzieś odrapany, popalony i cholera wie co jeszcze. Kasa się zgadza - wypłata raz większa niż tutaj. I tego Wam życzę, żebyście tak samo znaleźli chęć i inicjatywę w sobie żeby zmienić własną sytuacje na lepszą, a nie tylko ciągle patrzeli żeby tylko drugi miał gorzej. Praca jest, trzeba się rozejrzeć, a dobre wypłaty za pracę też się znajdą. Uciekajcie kto ma oleju w głowie trochę, a kto liczy, że na PG będzie dobrze to niech (usunięte przez administratora) się dalej. Praca w tym zakładzie, to nie jest dobry pomysł ;)

W zakładzie pogrzebowym A.S Bytom

Znafca

Robi makijaże klientom którzy nie mają nic do powiedzenia...

Były pracownik PMT

@Ted dojeżdżam dalej do pracy co prawda, bo 100% dalej w sumie, czyli będzie ponad 2 kilometry od domu. W tym samym mieście, a praca nieporównywalnie lepsza. Tego i Wam życzę, aby się poprawiło wszystkim :)

Ted
@Były pracownik PMT

Byś zdradził kaj może bym też tam poszedł bo mnie tu szlag trafio

Zadowolony
@Były pracownik PMT

Ja odszedłem w połowie 2017 roku, kiedy już czułem że górnictwo nie ma sensu, komu na co doświadczenie dołowe jak kopalnie padną lub będą dukać? Jedynie jako parkingowy albo śmieciarz znajdziesz pracę jak nie masz innego fachu w głowie czy rękach. Na kopalni zarabiałem 60% tego co teraz, robota pn-pt na 2 zmiany przy kawie. Ci co mają olej w głowie uciekać, nie jesteście warci takiego szmacenia za(usunięte przez administratora) Serdecznie powodzenia dla wszystkich!

cyc

teraz pojadą z drogą przez kopalnie,kopalnia staje,wszystkich zwalniają i idziemy paść się na zielone pastwiska,dobrze że jest wiosna i będzie co skubać,gorzej w zimie ale trzeba będzie trochę trawy na siano nakosić i jakoś przetrwamy,bracia górnicy działki na pastwisku gotowe do przetargu,można wybrać te ładniejsze i te zachwaszczone trochę taniej,kosy lub sierpy dają w prezencie za wykup działki także nie ma najgorzej,hahahahaha!!!!!!!!!!!!!nie dajmy się jakiejś zasranej trasie bo nie będzie za co po niej jeździć,zresztą i tak po dwóch latach się rozpadnie.

androe
@cyc

pieknie to napisales normalnie (usunięte przez administratora)

@androe

Ciekawe co wielcy związkowcy zrobili ze składkami za tamten rok ha ha a zwłaszcza Bladyna

@Dźwigowy

Kolego w tym związku zzg nie ma czy płacisz czy nie byle dałeś prezent dla niej i jesteś super he he

AntySigal

Nastał nowy rok! Jak powszechnie wiadomo.... z nowym rokiem z nowym krokiem. Ciekaw jestem czy tak zwany sigal niezaradny życiowo,(usunięte przez administratora) pójdzie tym trendem aby zabłysnąć na tym forum i wymyśli inne pytanie od tego, które zadaje od kilku lat czyli cyt.: Kiedy przelew?, Kiedy kartki?, Kiedy 13?, Kiedy węgiel. Wieć sigalu wysil mózgownice tłooku i zadaj inne pytanie-jakkolwiek (usunięte przez administratora) ważne że inne. Potrafisz ogarnąć takie zadanie ???!! Jeśli nie to oglądnij sobie spotkanie na ASP z titusem to ci dużo wytlumaczy jeśli gdzieś jest koorew*ko drogo to pokieruj swoje życie tak aby dla ciebie było koorews*o tanio. Natomiast jeżeli tego nie ogarniesz to już chybą nic nie pomoże.

Futro
@AntySigal

Ty człowieczku zajmij się swoim życiem a nie patrz na innych. Jak byś bym na tyle ogarnięty to byś się chyba domyślił ze ktoś się podszywa pod niego. Sigala jak byś znał to byś wiedział że to gość ogarnięty i napewno nie wchodzi tu by pisać takie bazgroly. Ale widzę że ty jesteś (usunięte przez administratora) Tyle w temacie.

fretka
@Futro

niby masz rację ale gdyby był bardziej prokobiecy zamiast promeski to bylaby pelnia szczescia.

Jordan
@Futro

Sigal od września jrst już na emeryturze wiec ogarnij się

R
@Jordan

Chyba Ci się coś pomyliło, odłóż już używki na bok

Maniek
@R

czyli dalej sigallo bedze meczyl tymi samymi pytaniami?

konic
@Maniek

no pewnie ze dalej bedzie meczyl bo to jedyne co umie

lee
@konic

leee kiedy przelew ?????

robbi
@lee

on nawet jak gadal z Gnunieszkża to nawet pytal kiedy przelew.

Andre

to kim albo czym jestem tego się nie dowiesz, za mały jesteś. Po drugie sigal nawet jak śpiewa mormorando to pyta kiedy przelew.

Kolo

Nowy właściciel powiedział że nowy układ zbiorowy do PG będzie napisany orzez nowego właściciela PG Na pewno nie znajdą się w nim takie zapisy jak wypłata za węgiel czy nagroda Barbórkowa i wypłaty jubileuszowe za przepracowany lata w kopalni Nowy właściciel powiedział że płacą w nowym zakładzie nie będzie płacone jako dniówka tylko przepracowaną godzina

@Kolo

Jakieś źródło? Czy to kolejne plotki z łaźni?

@Andy

Prawda ocenisz to w maju

cwalin
@Andy

to sa bujdy na resorach !!

pawulon
@Kolo

Co by się działo niech się dzieje nam emerytom emerytury nie wezmą wystarczy jak dodatkowo dostaniemy ze 3 tysie wypłaty i możemy robić dalej bo swoje mamy układy

racjo
@Kolo

gupoty piszesz kolego tys tam byl tys widzial. w de byles i gie widziales dobrze tylko ze tu sigal niezaradny zyciowo juz nie zadaje gupych pytan i jeszcze jedno kolego nie rozsiewaj trefnych informacji

MouseDon
@racjo

Masz rację kolego to jest kolejna chora historia z mchu i paproci !!!

Młody
@pawulon

Tylko jak niepawulony pozwalniają się z przodków i ściany, to nowy pracodawca wam pawulonom zaproponuje prace w przodku i opuścicie przewóz i pójdziecie za 3tyś żelazo nosić.

@racjo

To zapytaj jednego z przedstawiciela związków zawodowych na PG co powiedział nowy prezes na pytanie kiedy będzie mogła strona społeczną spotkać na omówieniu układu nowego Prezes powiedział że układ zostanie napisany przez właściciela

bejer
@Kolo

przestan kolo pic i sluchac gupot moze sie jeszcze sigala zapytaj kiedy przelew bo tylko to potraficie!!!

Taki tam
@Kolo

Właściciela to nieraz swój pies pogryzł tak bywało...i podobno jeden to właściciela nawet zagryzł..?!

konic
@Kolo

kolo juz ci tlumaczylem w realu to jak bierzesz cukierki to nie pisz na forum guppot

T

Tak czytam te wypociny i stwierdzam że nowy właściciel musi mieć niezły ubaw . Ludzie już na starcie za darmo ustawiają załogę do pionu . Wpuszczając ploty , które w perspektywie właściciela są „połowicznym” sukcesem . A tak na serio kto będzie pracował za gołą stawkę i śmieszne pieniądze . Rynek pracy jest trudny ale trzeba pamiętać że po każdym kryzysie jest boom i pracy będzie w brud i jeśli pracodawca nie będzie dbał o pracownika to myszy mu będą fedrować za okruszek chleba . Pozdro Normalnym

Nie bójcie się
@T

100% racji. To forum już od dłuższego czasu służy do dezinformacji i zastraszania załogi żeby się przypadkiem nie upominali o swoje.

Ble
@Nie bójcie się

I tak się nikt o nic nie upomina. Gdzie byłeś jak zabierali 15%?

Mike
@Ble

No dobra premie zabrali to gram w uja. A niektórzy wystraszeni i dalej robią jakby była cała premia. Chore

humptyalexanderdumpty

Z okazji zbliżającego się nowego roku cokolwiek się nie stanie i gdzieklowiek będziemy życze wam koledzy wszystkiego najlepszego najserdeczniejsze życzenia bezpiecznej i spokojnej pracy w kopalni, wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i prywatnym.Do siego roku! Wszystkim tyle wyjazadów ile zjazdów a mojemu zastępowemu dodatkowo tyle wyjść ile wejść.tobie zaś rumpelslitskin wymyślony fikcyjny kolego mojego kolegi życzę mniej mądrości życiowych i katowania nimi innych aby w nowym roku niebyło mądrowania w każdym temacie świata zdecydowanie będzie ci lepiej wtedy a inni będą się mniej śmiali.wszystkiego dobrego koledzy

Ponik

wzajemnie kolego

Śledziowy moplik
@humptyalexanderdumpty

Zastępowemu to jeszcze pożycz mądrości i inteligencji bo tego chyba zabrakło przy wyborze "ekipy budowlanej"

@humptyalexanderdumpty

I żeby ten kolega już nie wykorzystywał ludzi tak jak wykorzystał finansowo pewnego kolegę i na niego jeszcze wziął chorobowe że to przez niego zaczęła to głowa boleć A okazało się że była potrzebna kasa na wykończenie poddasza i wpadł pomysł zwolnienia chorowania na kolegę że to przez niego wszystko było

Maly z zastępów
@Śledziowy moplik

Da rade najwyżej zastępy wpadną na poprawkę lub ekip POLSATU naprawiamy twój dom .

dzuby

dzieki kolego

dzuby

rozwiniesz kolego temat troche

snop
@Kolo

w sumie masz racje bo jakby sie tak zastanowic to kazdy wpis mozesz podciagnac pod siebie dlatego pewnie mowia tu o fikcyjnych znajomych oraz o tym ze wszelkie podobienstwo jest przypadkowe

Johhny
@snop

no tak kazdy moze powiedziec ten wpis jest o mnie i mnie obraza i dawac odszkodowanie buhhaa

Mow domnie szptem
@dzuby

podbijam kolego

Dragon
@humptyalexanderdumpty

Lepiej powiedz jak żyje nam król węgla workowanego z holdy PG Silesia ano domino kwiecień 2013 rok

Hans który wali debowo
@Dragon

Nie mów tak bo Cię podam do sądu , Ja też byłem na wsi królem węgla workowanego bo było mnie stać kupić nie luzem A workowany

Kolega
@humptyalexanderdumpty

Nawet jego koledzy nazwijmy sprawa po imieniu grzeche namawiali na porozumienie aby móg wyjechać za granicę. Gdyby nie było ugody zero wyjazdu by było za granicę bo by czekał na sprawe

Ratownik
@Kolega

Nawet do dziś nie wiadomo jak się dogadali Bo Grzesiek oary nie puścił Ale myślę że kosztowało to to dużo kasy

Indyk
@humptyalexanderdumpty

Nazywacie starego kolegę wisorek, król węgla, król hałdy czy rumpelslitskin rozumiem ze to postać tylko fikcyjne natomiast pamiętajcie że karma koledzy do was kiedyś wróci w najmniej odpowiednim momencie.Do tego co czyni zło, zło powraca!!! Pamiętajcie to też do was wróci.

mojakunegunda
@Indyk

a co to jest ze bedzie wracac bumerang czy fengszui

Rrrrr
@humptyalexanderdumpty

Zapamiętaj że karma wróci do ciebie podwójnie... Zobaczysz.. Kimkolwiek jesteś obecnie... Kiedyś będziesz nikim.. Zerem..

Król
@humptyalexanderdumpty

Namiezylem was i składam pozew cywilny o nieslawienie falszywe przedstawianie mej osoby

@humptyalexanderdumpty

A Pamiętasz tego pieska co miał był taki fajny ? Tragicznie skończył swój żywot w tym garażu

Sigal
@Król

nowy rok obfituje w pelnie cudów będzie nas skarżył mój wymyślony fikcyjny przyjaciel z dzieciństwa. normalnie przed wyskokim powiem nie kojarze tago pana

Sigal
@Król

ktoś użył mojego niku

Rrrrr
@humptyalexanderdumpty

A ja tam ten sprzedawczyk.. Co za swoją karierę utopi cię w łyżce wody... Wielki ratownik

Beco
@Rrrrr

Który to taki ten ratownik? Będę szczelał czy to Januszem były król sprzedanych działek

Pracownik pg
@Beco

Ale wy macie(usunięte przez administratora) w tym ratownictwie. Może Wielki Zbig powinien od was trochę więcej wymagać bo wam bardzo dużo siły zostaje po robocie żeby się jeszcze na go worku udzielać.

Karol
@Pracownik pg

Poczytaj przepisy ratownik ma być do końca szychta być wypoczęty w 70%

Janek
@Karol

No właśnie ratownik!!! Ilu gości na silesi zostało ratownikami z powołania którzy chcieliby komuś pomóc w razie czego bardzo mała grupa ludzi reszta to nieroby kombinatory poszli tam żeby ubrać raz na jakiś czas biały hełm i wziąść dodatek i dwa razy w roku uciec na obróbkę dramat

baltazar
@Janek

i skonczylo sie swieto 3 kroli. Prawda jest taka że to powinno być święto 4 króli bo biblia nie wspomina o tym czwartm bo on jako podarek przyniosl nie mirre nie zloto nie kadzidlo tylko 25 kilogramów wegla workowanego. to bylo ano domino 0000

@baltazar

tylko 25 kg????? dobre

@Janek

Ratownicy to byli z starej elity byli jak brat jeden za drugiego w ogień by poszedł

GENEK

Masz rację kolego.. Nie będę tego komentował.. Wiesz czym pisze

Gosc
@Janek

Masz rację żaden stary ratownik z starej Silesi ani minuty nie został więcej wybiła godzina i Szczęść Boże poszedł na emeryturę

@Smutny

ale nie był fajny bo sie na ludzi rzucał

taaaa na pewno

Cegua
@baltazar

juz widze ta scene ze jest aanno dommino 0 a ostatni krol nie jedzie na wielbladzie tylko na koniku garbusku zwanym lysek

Jan
@Karol

Te, znaffca, to może podaj nr paragrafu i nazwę rozporządzenia, bo jakoś nie mogę znaleźć - chętnie douczymy się wszyscy.

Koral
@Jan

W golach poczytaj nowe prawo górnicze Rozdział ratownictwo górnicze

@qbek

To że tak robił to nauczył go właściciel Nie raz byłem świadkiem jak wolał do niego bierz go albo gdyż atakuj

@qbek

Są schroniska A nie takie zeczy zrobić w garażu to jest karalne

@qbek

Jazdy znał kontrolę aparatu W-70 bo to było jego zycie Dziś prawie 60 % ratowników nie umie tej kontroli wykonać płynie słowem

Jan
@Koral

Oj znaffco, przecież pisałem, że nie mogę znaleźć, to chyba jasno wynika z tego, że czytałem, ale ty tych rzeczy na oczy nie widziałeś. I zapewniam cię, że w Ustawie Prawo geologiczno-górnicze nie ma rozdziału ratownictwo górnicze :)

radosny
@Smutny

o co ci chodzi smutny jestes i idziesz do schroniska?

Mow domnie szeptem
@Jan

kolego napisz tak szczerze o co ci wogule chodzi gdzie masz problem w ktorym miejscu sie pogubiles chetnie ci pomozemy ps wisiu nie robisz wiec sie nie intersuj

Wes

Myślisz że zablysles? (usunięte przez administratora)

corek
@Wes

gdzie jest sigal ze smutmym pytaniem kiedy przelew. offiiaarraa looosu

corek
@humptyalexanderdumpty

ten rumpel ze szreka jest najlepszy

oksan
@humptyalexanderdumpty

napiszcie kto jest za taka akcja.chce zalozyc sigalowi proflil siepmaga lub patronite aby przelewy na niego byly azeby mogl cos do garnka wlozyc.wszyscy mamy trudno sytuacje bo kto mial latwo.jak sigal bedzie miniprzelewy dostawal to przynajmniej nie bedzie nas dobijal i (usunięte przez administratora)pytaniami kiedy przelew.napiszcie kto za.

gover
@oksan

jestem za zrobie zlecenie stale codzienni bede przelewal 0,50 zł przez caly miesiac przynajmniej nie bedzie chorych pytan kiedy przelew

skoczwlake

ja tez podaj linka

andy
@gover

coraz ciekawiej tu jest

kopytko
@oksan

nie robcie juz siarry z tym patronajtem najpierw robiliscie zbiorke na kiely dla stickina a teraz bedziece zbierac na przelew dla sigala,dajcie juz spokuj

solarscorch

mnie wisza 167,89 PLN

pytanko

a co maja z tego radoche

cwalin
@pytanko

no pewnie ze tak

Niwy

Są przyjęcia może na kopalnie ? Bo słyszałem ze dobrze płaca a dołu już mam 4 miesiące

Alojz

20%poszło w las?Nowe umowy bez premii. Zapowiada się ciekawie!!!

O co chodzi ????

@Miks

A no o to że ci co im przedłużyli umowy to nie ma premii 20%.Czytac nie umiesz?

@Alojz

Sorry jeszcze składam litery ... jeżeli jesteś w tej grupie A mam nadzieję to sobie pierw zapracuj jak i umiejętnościami tak i latami na tą premię... pozdrawiam

@Miks

Ty czytać ze zrozumieniem nie umiesz a jedyna umiejętność która posiadasz to obsługa łopaty. Kopalnia ci życie uratowała neptyku....

Lolo
@Alojz

To ty chyba nie umiesz czytać umów. Bo mam taką umowę i jakoś premia tam jest uwzględniona.

@Lolo

Bo.to farmazoniarz i fermenciarZ i tyle o nim

@Lolo

Premia jest której nie ma??? To gratuluję!!! Chyba na innej kopalni robisz bajkopisarzu :-)

@Alojz

Halo Grzesiu kaj żeś jest z tym twoim przydupasem z Stasiem całe drzewiarki kabla wychodzą nikt tego nie widzi nawet wielki Łukasz H

@Z góry

Który Łukasz jest ich dwóch jedyn glupszy od drugiego ale wiem ten ze Staszica

@Miks

Ale wszyscy tak będą mieli Jedno ci potem nie wiem czy to związki potwierdzą że na zapytanie jednego związkowca do nowego właściciela o układ zbiorowy to padła odpowiedź z ust nowego wlasciciela że przy przejęciu PG oni dadzą nowy układ zbiorowy do podpisania A będzie tak że będzie nie dnoowka tylko godz stawka to górą 36 zł brutto karku bo muszą to jest 6 zł i zapomnij o reszcie

@Darek

No coś Ty!!! Miks dostanie wszystko bo on ma umiejętności hahaha

V
@Alojz

Panowie jak tam przelew był?

Smieciarz

Na tej kopalni to śmieci upycha się w zrobach przy likwidacji ścian. Musiałbyś obrucic odstawę.

Pixi
@Dźwigowy

Że Staszica był jeden który wynosił ropę i zakotwiczyl na Pg ale czy pracuje jeszcze to nie wiem.

S
@Alojz

To kiedy przejmuje bumech silesie na swój rozrachunek? Do kiedy pepiki są?co za kopalnia nikt nic nie wie?(usunięte przez administratora)

Uiop
@Alojz

Nie opłaca cie Merkel za sianie propagandy? Ty zaśmiecasz to forum tymi swoimi wypocinami

@Uiop

A ciebie szmatławce z Nowogrodzkiej za Trolowanie.... Pisdzielcu... i jeszcze pewnie emeryt do tego. Mam prawo wyrazić swoją opinię i nic ci do tego. Pewnie wziąłeś odprawę i cyrograf podpisałeś, kasę wziąłeś i na spokojnie dorobiłeś na PG. Teraz to powinneś oddać ta odprawę!!!

Alojz

No właśnie mam w odróżnieniu od ciebie i wiem jak to będzie wyglądać. Teraz będziecie bić rekordy ale za mniejszą kasę :-)

Z góry

Nie podniecaj się gadki zawsze jest dużo

Normalny
@Z góry

Dokładnie. Czesi też co roku nam mówili jak to jest wspaniale i że dziękują za trud i pracę. Plakaty z rekordami wydobycia na bramie wieszali a potem z dnia na dzień się dowiedzieliśmy że za parę miesięcy koniec.

@Normalny

Dalej się pytom kaj dupny Grzesiu je ani w radiu ani przy kablu go nie widać co je grane chyba wim kaj da (usunięte przez administratora) je w kaniowie u przydupasa uczy się skurowac ha ha

A kaj Zdzisiu ze swoją firmą Mada

Nowy 95
@Dźwigowy

Podobno już urzeduja w siedzibie BUMECH w Katowicach ????

Ojj

W tym artykule pisze jak byk ze juz po Was :( szkoda

Miro

Tak dobrze ma być nawet lepiej karta górnika 14stka od wydobycia i premie i najdłużej z kopalń w Polsce Fedra i ciekawe co powiedzą ci co uciekli heh będą wracać żeby lata urobic heh

@Miro

Będzie krową dojną firm podlegającym pod Bumech i zatrudnienie jest okey wg Prezesa Bumechu Ciekawe .. Z tego co znajomi mówią, że wszędzie brakuje. Dla pracowników to może być nie lada wyzwanie. Chodzić na inne oddziały i pewnie dwa stanowiska jeden człowiek.... Pg z "Pole Dankiwickie" na na 10 lat węgla no i podatek trza będzie płacić. Chciałbym, żeby było wszystko dobrze ale czarno to widzę a tym bardziej, że nikt nie wie kiedy przodki ruszą....

Dźwigowy

Zostanie ale władzy tak jak teraz przodków nie ma a cała władza w robocie sobota niedziela i święta normalny właściciel by zakazał

cycu

Niedawno zwieźli na dół w miejsce drążenia nowego przodka gąsienice do kombajnu a po dwóch dniach kazali je wydać na powierzchnie - jaja i wały robią..... za chwilę ścianę dojedziemy a zazbrojoną w pół roku wyjedziemy.... i nic się nie dzieje żaden przodek nie jedzie; na wschodzie ma zostać podobno nasz 3 komplex ścianowy za tamą warty grube miliony ponoć chcą zniszczyć.... a premii niema i pensje z przed kilku lat... masakra!!!

Andy

Bez świąt, wypłata bardzo dobra. Czy to Silesia czy to już Bumech?

Ryl z G1
@Andy

Najlepsi są Ci co zrobią jedno święto i ryczą. Kurłaaa święto zrobiłem I na wypłacie mniej niż bez świąt w zeszłym miesiącu kurłaaa. Tylko miesiąc wcześniej przerobił 6 soboto-niedziel ( 720 zł brutto), w kolejnym tylko 3 (360 zł brutto) i (usunięte przez administratora) ocii ulali mnie.

JA WIEM

Niech nikt nie komentuje. Zapomnij ciężko że jutro będą przelewy

Pracownik PG

Witam. Mam pytanie do naszych wspaniałych ZZ na PG czyli Pani Marioli Pana Tomasza i Pana Grzegorza. Co jest grane kiedy wyjdziecie i oglosicie sukces ? Lub kiedy oglosicie że to już koniec PG . Chyba że macie nas w (usunięte przez administratora) i zalatwiacie sobie już ciepłe posady na innej kopalni. Bo to niestety na dzień dzisiejszy wygląda.

Ciągnik
@Pracownik PG

A A co ci powiedzą jeden (usunięte przez administratora) i dwóch emerytów najlepsza bladyna myśli że jest wszystko może za pół litra dawała delegacje

@Pracownik PG

Dawno mają nas w (usunięte przez administratora)

@Ciągnik

Co za 0,5 delegacje????

G1

Musicie uciekać z tej Silesii , lepiej tam nie będzie. Kilka osób z grp i taśmowego na Pniowek poszło podobno

JA WIEM

Czemu Silesie kupiła polska firma? Bo tylko polska firma ma możliwość wydoic polski rząd. Eph znalazla jelenia z którym się dogodala w pseudosprzedaż. Bumech nigdy nie był nawet porządna firmą w której ludzie jechali metry na innych kopalniach. Wieczne problemy z i tak lichymi wyplatami. A teraz kupują kopalnie od której przez 10 lat smierdzi przekretami i nie chodI mi o miedz. Kto chce rozwinie temat

Wiem też
@JA WIEM

Dziś nie rządzą rude pacholki Rosji i Berlina więc każdy głupi wie że to przekręt i urzędnicy nie uwierzą którzy to sprawdzają że kopalnia wart 1 miliard będzie sprzedana za 10 milionow

Jola

No to zaczely sie czystki w koncu nowy wlasciciel wziol sie za sciemniaczy z biur i warsztatow ktorzy robia na powierzchni na stawkach dolowych i szychtach dolowych...teraz beda mieli wybor szychty i stawki powierzchniowe albo na dol....albo za brame

@Jola

Może nareszcie chwyca się za ten dom starców u wielkiego myśliwego Jakuba

@Ślusarz

Mówisz o tym co ma dwa biegi

Brono
@Jola

Ciekawe co zrobią nie pawulony na stacji ksrg jak będą musieli pracować na stawkach z góry

as
@Jola

powiedz coś więcej na ten temat , czyli jesteś na powierzchni masz stawke powierzchniową ?

Ciekawski
@Jola

A można coś więcej napisać na temat tej czystki? Jest okres świąteczny i sporo osób nie w temacie.

grp2
@Ciekawski

tzn że nie bedziesz leniu odbijał dyskietki o 13.50 na lampowni tylko na bramie. Jak jeszcze nie zrozumiałeś skończy się klepanie dyskietek w sposób hurtowy tzn. Picie kawy na powierzchni a szychty dołowe

@grp2

Gdy przejmował nas Czech w 2010 też tak uwazalisny że koniec świętych krów z starej silesi A okazało się że tych krów przybyło Więc nie był bym pewny do końca że będzie inaczej

grp2

zrobiłeś mi dzień . Jeśli szukasz tu informacji to kto tu jest (usunięte przez administratora) genetycznym????

Bruno
@Emeryt

Wcisną swoje święte krowy a naszych aut na dół

@Bruno

Boisz się bo bo jesteś jednym z nich ????

Bruno

Synku ja na emeryturze

Dźwigowy

I tak nikt nie przebije Gnidy 24 lata kalfus wielki ratownik on tu może wszystko wyjeżdżac wjezdzac ale swoim busem oczywiście

Kocia mama
@Dźwigowy

No a wnukom będzie opowiadał jaki to z dziadka górnik był he he he

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1546.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1395, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA