Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

PRACOWNIK PG

Panowie widzieliście co(usunięte przez administratora)ondynka z ZZ GÓRNIKÓW nie wiem albo niech zmieni lekarza albo niech mniej pije . Będziemy więcej zarabiać śmiech na sali. Aha i kto ostatnio widział ja na dole kopalni bo może mam coś nie tak że wzrokiem. Zapraszamy Panią na dół to porozmawiamy.

mike
@PRACOWNIK PG

Ubywa pracowników na pg to i członków związków ubywa. Zauważyliście jak teraz w związkach jedni nadają na drugich?

Jej już nic nie pomoże

Miro
@PRACOWNIK PG

Nie więcej ino mniej przywracają premię od lipca ale układ zbiorowy wygłaszają i kontrakty zmniejszają i dają oddziałami po równo każdy będzie zarabiał a czy premię dostaniesz to wyjdziesz dopiero tyle co teraz bez premi

Bronek
@Miro

Ale stawki zrównają do tych najwyższych? Czy najniższych? :D Do przodowego/kombajnisty? Czy ślepra na taśmie?

Odpowiedź
@PRACOWNIK PG

Zapytajcie jej jak tam chłopak z Tunezji

Normalny

Zazdrość przez Ciebie przemawia. Też sobie poszukaj kochasia z Tunezji jak Cię to tak boli. Ja odnoszę wrażenie że z tych związkowców na kopalni to ona ma największe jaja.

Były

Chłopy powiedzcie mi jak to wygląda, bo każdy co innego gada. Jak pracowałem cały zeszły rok na pg Silesia a w tym roku sie zwolniłem to dostanę za zeszły rok za węgiel?

@Były

Ekwiwalent przysługuje Pracownikom, którzy pozostają w zatrudnieniu w dniu wypłaty ekwiwalentu. Pozostawanie w zatrudnieniu nie jest warunkiem otrzymania ekwiwalentu tylko w przypadku przejścia na emeryturę lub rentę.

Były
@Zorientowany

Dzięki ale chory system. Ale węgiel jest za zeszły rok a w ubiegłym roku jeszcze pracowałem... Szkoda słów.....

Górnik z przodka
@Były

Krótko nie należy ci się bo liczą od czerwca do czerwca

Emeryt

Dla pracujących nie Ale dla emerytów jrst zapis

Br 8

(usunięte przez administratora) jak jest wypłacany awansem czyli do przodu to wytłumacz potrącenie np.l4 wiedzą że będziesz chorował weź się ogarnij

@Br 8

Czy to tak trudno pojąć, że węgiel wypłacany jest za rok bieżący, ale na podstawie dniówek przepracowanych w ubiegłym roku? Chorujesz w tym roku będziesz miał mniej kasy za węgiel w przyszłym roku.

Gumiok

Hej nie wiecie kiedy pierwsza brygadę ścianowa rozbijają? Potrzebuje ludzi do noszenia żelaza jak najszybciej.

Antoni VI Flaps z domu Ryl

Panowie czy to prawda, że zapanowala wątpliwa moda w rodzinach górniczych odnośnie nazewnictwa świeżo nagrodzonych chłopców , zwanych dalej Flapsikami????

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Ben

Gdzie kasa !!!

Andy
@Ben

Kasa na koncie, TYLKO 300 zł mniej niż za Czecha :D

Blazej
@Andy

To pewnie dzięki związkom ????

Poszkodowane czym?

@Gruby

A choćby za to ,że obniżając wynagrodzenie nie obniżyli czasu pracy !!!

@Gruby

Idę do sądu po swoje :-)

@Chop

Obniżyli premię,która wedle zapisu w układzie zbiorowym może być DO 20%. Chcesz,to sam idź.

Tomasz

W jakiej sprawie poszkodowani ?

Obniżyli 10% wynagrodzenia

@Chop

Nie wynagrodzenie,tylko premię. A w wyniku tego obniżyły się wypłaty.

Gumiok

Nie jadę dzis pociągiem bese szybciej na nogach i wszystko przygotuje.

Kolega

Będzie do piątku kasa ?

@Kolega

Idź do związków nic nie wydawali przez półtora roku to kasy mają w(usunięte przez administratora)

Maxi
@Kolega

Chłopie.Ty masz robić a nie pytać o pieniądze.

Beny

Podobno w Austri z tunelu kamień się traci Więc kto coś więcej?

Co ma wisieć nie utonie
@Beny

Sugerujesz że ktoś go zabiera jak swego czasu węgiel z naszej hałdy?

Yutu
@Beny

On ma taki charakter jak nie ukradnie to jest chory

Martinsy
@Co ma wisieć nie utonie

Dobre pytanie w Polsce był King czarnego złota w Austri King kamienia. Może chłopak myśli że złoto jest w tym kamieniu przecież on ma w głowie wszystko

Xxx..
@Co ma wisieć nie utonie

King ?

Taki tam

Panowie nie jest to trochę dziwne ze w dniu kiedy wynegocjowali powrót premi od lipca ze pojawiły się zapisy na szczepienie, nie będzie to tak że kto się nie zaszczepi to nie dostanie premi.

@Taki tam

Co zrobili???Wejź mnie nie rozśmieszają!!!Odczujecie premię ale na garbie !!!

@Taki tam

Podobno na dole odbędą się mistrzostwa w MMA i mistrz ma zgarnąć premię od wszystkich :-).......Ci wy żeście zrobili z tą Silesia tłuki.....Parszywa zbieranina ...

@Alojz

Tego grubasa i wielkiego przodowego ze stażem paru lat powinni (usunięte przez administratora)na łeb

@Br 8

Gdyby to było za starej Silesii to obaj pod Karlikiem by dostali w mordę i skończyło by się buraczenie....Cepy jakich świat nie widział

@Alojz

Za starej Siliesi nie robiły takie tepe pustaki Pracowali górnicy którzy się szanował Powstała PG nazbieralo się (usunięte przez administratora) itp

@Br 8

Napiszę tak .Premię przywrócą a stawki wam obniżą i tak wyjdziecie na zero :-)Dalej będziecie za flapsy robić .Węgiel wypłacą w dwóch ratach i dwa razy podatek ..Czyli reasumując dostaniecie 2000zl deputatu i nara .....:-)Także pracujcie tak ,aż wam kręgosłupy popękają tyle warci jesteście !!!

@Alojz

Podatek płaci się od kwoty,a nie od rat ty baranie

@Taki tam

Ku.... jaka premia król siedzenia na plecach obiecał już w lutym teraz mówi w lipcu. Ja się pytam siedzącego na plecach czy już ma papier podpisany przez stronę społeczną i Właścicieli z tego co wiem to mają dopiero rozmawiać a mało tego Prezes chce zmienić zasady premiowania. Więc siedzący na plecach kolejny raz znowu wszystkich ściemnił ja wiem że temu wodzowi wielkiemu wodzowi ................. te kropki mówią wszystko. Już wiem ma szansę na pomnik obok ronda miejsce się zwolniło

@Gruby

Będziesz to miał na pasku więc opodatkowane spaślaku.Łopata to jest twoja mocna stroną i nic więcej :-)

Alojz

Ty się lepiej za rekordy chwyć a nie za matematykę.Bumech ci tak nawali kasy ,że będziesz Bill Gates .....Już na raty płaci a później dadzą ci węgiel to sobie będziesz nim palił ...

Młody

Nie pogrążaj się Lojzik.

@Młody

Ty już dawno się pogrążyłeś tylko o tym nie wiesz :-* ale się dowiesz :-)

Andy

Panowie. Lećmy się zapisywać do związków, dzięki nim mamy wodę z sokiem i zasypkę.

Qaz
@Andy

Nie wiem z jaką intencją to napisałeś i po co, ale zawsze możesz pić wodę z rurociągu p-poż. jak ci sok nie pasuje.

Z góry
@Qaz

Jesteś jednym z nich że ich bronisz ale woda jest ciekawe czy płynie online

Miro
@Andy

Ale dzięki nim też mamy brak wypłaty węgla w czerwcu i brak premi oraz ujednolicenie wynagrodzen chcą wprowadzić

@Miro

Nie siej propagandy z tym węglem węgiel był i jest potwierdzona wiadomosc

Benek
@Miro

A dlaczego węgla ma nie być ??? Jak jest za zeszły rok . Pierwszy założę sprawę w sądzie pracy i pewnie nie tylko ja . Także spokojna twoja

Mateusz
@Miro

Umowa podpisana społeczna dziś bez Silesia zostaliśmy bez gwarancji pracy bez odpraw na tkzw lodzie sami bez żadnych prawa bez premi jak żyć

@Mateusz

A co myślałeś że prywatnego będzie Polska finansować Myśmy byli pracownikami państwowej kopalni Silesia w 2010 nikt się nas nie pytał czy chcesz pracować u prywatnego A Ciebie będą dawać osłony ha ha ha

zły po rozmowach ze związkami
@Benek

Węgla może nie być albo być płacony w naturze jak związki zawodowe sie zgodzą na jakiś aneks do układu zbiorowego. Ale nie bój nic zgodzą się podpisać wszystko zgodzą . Nie wierzysz to idź do związków albo zadzwoń i porozmawiaj z nimi.

Max
@zły po rozmowach ze związkami

Przecież związki tutaj się na wszystko zgadzają, więc z miłą chęcią podpisały by zabranie węgla,żeby tylko utrzymać posadę.

@Górole z przodka

Jest na dwie raty

Taki tam

Podobno po dzisiejszych negocjacjach od lipca wraca pełna premia wie ktoś coś na ten temat

Ryl z G1
@Taki tam

Pewnie, jak popatrzysz na kwitek z przed 2 lat.

Bora
@Taki tam

Muszę Cię zamartwic że nie wruci premia od lipca Więcej ci powiem że od września będziesz płacony od stanowiska pracy

@Taki tam

Witam. Idź albo zadzwoń do związków działających przy P.G. Silesia i dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje. Tutaj nie pytaj bo to nie ma sensu. A premia ma wrócić od lipca ale negocjacje trwają. To nie są sprawy które załatwia się w jeden dzień.

Tora
@Bora

Napewno nie Wruci . Wróci jak już ty tłuku

@Taki tam

Zapytaj wodza siedzącego na plecach on ma drzwi wszędzie otwarte to wie

Gumiok

Możecie się śmiać ze mnie ale to ja jestem najlepszym przodowym bede za pempka zaraz. Dzis musimy pobić rekord . Do boju moi górnicy!!

Ryl z przodka

Gumiok wyd.... Większego głupka nie widziałem tak zapierniczac za flapsy hehehe

Ryl

No i znowu ludzie na Silesi są (usunięte przez administratora) Węgiel w ratach, bumech traci płynność finansową a związki mydła nam oczy i załatwili pewnie, której większość albo nikt nie odczuje, wałek na maksa, zwalnia się główna księgowa, dyrektor finandowy a wy dale życzę złudzeniami... Zaraz braknie na opłacenie tej BMW

AniołCiemności
@Ryl

Bo jak nowy prezes wezwał główna księgowa do biura i zapytał ile jest 1+1 ona usilnie twierdzi że 2 to się zwolniła . Czego nie rozumiesz ? Przyjdzie kolejna która zapyta ile ma być i będzie miała prace

@Ryl

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz

Bartłomiej

Panowie przenoszę się z dolnego śląska 15 lat pracowałem w kghm , gdzie są najlepsze warunki proszę o info z góry dziękuje .

wiem bo robie
@Bartłomiej

Nie u nas. Pozdro.

Rozsadny
@Bartłomiej

Szukaj tam gdzie jest dużo miedzi do wydobycia

Cooper
@Rozsadny

Spóźniłeś się o jakiś rok . Była ekipa która wydobywała miedź . Ty pracowałeś już na miedzi może miałbyś jakieś inne metody pozyskania tego cennej kopaliny .

Mmmm
@Cooper

U nas zawsze jechali 1 na1 jeden skrawal drugi czyscil

G9

To prawda że w przodkach się o flapsy pobili? Bo jedna zmiana podobno wyrobiła cały materiał nie zostawiając drugiej obudowy. Co te flapsy robią z ludźmi.

@G9

Pobili się w przodki hlawny wielki pan Kamil i hrabia grubas i dalej pracują jakby to zwać pracują obydwaj dyscyplinarka atu cicho

Oswiec mnie i nas

Alojz

Ale wstyd!!!Czasy średniowiecza :-) .Fajna załoga,żeby za jedzenie pracować to honoru trza nie mieć !!!

Jack

Hi, hi, dóbrze zrobiłem abdykując w tej firmie

Alojz

Witamy w świecie Bumechu :-)!!!

Janek

Zycie ci uratowała A Ty tak przekonasz Nie ładnie bardzo nie ładnie

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1252 ocen.

PG SILESIA