Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Górnik

Proszę o nie usuwanie tej wiadomości przez administratora strony To teraz może wruci cała premia i może dadzą podwyżkę jak tak się chwalą że tyle zarobią (usunięte przez administratora)

Górnik

Mam pytanie mam przerobione na PG 4 lata i 25 lat życia i chciałbym zostać ratownikiem górniczym .Jakie warunki muszę spełnić i gdzie mogę uzyskać wszelkie odpowiedzi Proszę tylko o poważne komentarze bo i ta funkcja ratownika jest też poważna Z góry dziękuję

Jarzabek
@Górnik

Zadając takie pyatanie na forum internetowym,sam dyskwalifikujesz się jako ratownik.Naprawdę po Twoim "doświadczeniu" nie wiesz,gdzie zapytać?

@Jarzabek

Dzięki za odpowiedź i ocenę mnie na starcie

Ratownik
@Górnik

Teraz nie warto zaczekaj jeszcze jak odejdzie ten kierownik ksrg

@Ratownik

Słyszałem że ten gościu to jakieś nie porozumienie

Yoj
@Kolega

Przede wszystkim na pierwszym miejscu jest prywata narzekaliśmy na byłych a ten to jest agent pierwszej klasy Ale jak się ma plecy to sobie pozwala Z starymi by tak nie uciągnąl bo by sobie nie dali

Normalny
@Górnik

No bo sie pytasz jak dziecko. Sam mialem napisać to co Jarzabek.

Czas na nich

Związki zawodowe na tej kopalni znaczą tyle ile zeszłoroczny śnieg. Chodzą tak jak im pan każe. Wszyscy powinni się wypisać a oni na emerytury i do pracy!

Juror
@Czas na nich

Dał kolejny raz ciała i jeszcze chwalili się że to oni tą premię wymyślili. Może wpadnie teraz... Związkowiec roku Europy. :-)

Gornik

Wypłata bez żadnej premi za chorobowe okrojona jak zwykle Brawoo związki zawodowe dziękujemy za wywalczenie dla nas premi za to że robiliśmy tylko po to by zarobić parę groszy wiecej.

Zbieracz kasy
@Gornik

Przyszlo osobnym przelewem po 16, jak mocie rachunki w bankach dla biedoty to beda w poniedzialek, zmien bank baranie jeden z drugim na taki jak mo PGS to bedziesz miol od razu. Ale pewnie nie ogarniesz zmiany banku to czekej na poniedzialek matole. I skoncz siac ferment, i (usunięte przez administratora) na to co by my lepi mieli a nie ino godej i siej zament

Emeryt
@Zbieracz kasy

Przed PG to zbierales puszki po festynach od piwa wszystkie śmietniki były twoje Żona za paczkę fajek wysłałeś pod latarnie A teraz taki kozak Oj nie ładnie ale tak jest jaj z biedaka i zbieracza puszek chce się zrobić pan

Pirat taśmowy
@Zbieracz kasy

Premia frekwencja ma a być przelana wraz z wynagrodzeniem! Tak jest w porozumieniu.Jak przelew będzie jutro czy w poniedziałek to chyba wraz z odsetkami Bony 30 zł to bez laski. Zarządzenie ministra mówi że ma to być 1% najniższego wynagrodzenia brutto a to od 1 marca będzie wynosić 3,010 zł. Żadna łaska prezesa czy związków. 500 zł fajnie oby tylko nie nabite na dyskietki.

Emeryt

Ty panem ha ha jestem nie pracującym już emerytem mogę się założyć że nie dorastasz mi do pięt Masz mniejsze wynagrodzenie od mojej emerytury bo Netto nie masz 7 z przodu ????

Zbierqcz kasy
@Emeryt

I dobrze ze nie pracujesz, bo wlasnie skonczyly ci sie dodatki z PG :) darmozjadzie :) 7 to bylo jak ty mogles tylko pomarzyc o takiej pensji :)

zajzajer
@Pirat taśmowy

Kolejny fermenciarz....Wartość kaloryczną i skład posiłków profilaktycznych określa rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów. Rozporządzenie nie wymaga, aby wydawane środki spożywcze przez pracodawcę celem przygotowania przez pracowników posiłków były określonej wartości. Ustawodawca wymaga, aby posiłki przygotowane z wydanych przez pracodawcę środków spożywczych miały określony skład i wartość kaloryczną. Wartości te są stałe i wynoszą ok. 1000 kcal oraz nie wymagają od pracodawcy waloryzacji ich wartości. Rozporządzenie określa wartości minimalne kaloryczne i nie zabrania pracodawcy wydawania posiłków, których wartość kaloryczna jest wyższa niż 1000 kcal. Z przepisów powszechnie obowiązujących na pracodawcy taki obowiązek nie ciąży.

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
JJJ

wypisujemy sie ze zwiazkow wszyscy !!!!!!!!! mamy dzialac wiec to pierwszy krok wszyscy wypisac sie ze zwiazkow

Szmaciorze

No i widzisz szmaciorzu, prawdziwy edek z Ciebie, potrafisz tylko szczekać w domu, taki mądry jesteś, pozdrawiam

Szmaciorze

Te największe płaczki powinny mieć co miesiąc 0%premi,jestescie (usunięte przez administratora) narzekacie ale dalej tu robicie(usunięte przez administratora)

Kalkulator

Policzcie premie która tracimy co miesiąc. Premia frekwencyjna to ściema nawet na zero nie wychodzimy. Wszyscy idźcie do związków i wypiszcie się ją już tak zrobiłem i slyszalem płacz i lament.

Knut

To ile dostaliście frekwencyjne??

Gp

Ile miało być tej kasy za frekwencję?

1200 brutto to wlasnie ok 800 netto

Sarenka
@ancyk

1200 to prawie 850 netto.

gocha
@Sarenka

Każdy może mieć inaczej na rękę bo "nowy (usunięte przez administratora) Mateuszka trzeba policzyć

Ronin

Wypłata jeden wielki żart!!! I gdzie są te obiecane pieniądze za nie siedzenie na L4!!! (usunięte przez administratora) człowiek (usunięte przez administratora)… do roboty na zawołanie i tak doceniają!!! BRAWO!!!

@Ronin

ja wczoraj dostałem frekwencyjne o co ci chodzi

Górnik

Witam co było gadanie na masowce proszę o info bo obecnie przebywam na kwarantannie

Oczko
@Górnik

Ze wszyscy na tym forum to banda bananow. Gadane bylo ze to forum Anonimowych kozakow, ujadaczy, i lebrow. Ktorzy przed prezesem sie chowali za dyrektorami :) i nikt japy nie otwar na masowce tylko na forum sie spuszcza bo tu jest kozak i co to on by mogl. A na masowce to bylo ze : bylo zle ale bedzie dobrze Kasa jest. Premia frekfencyja bedzie , Flapsy w gore , 500+ dla kazdego w marcu jednorazowo. To tak w telegraficznym skrocie

Maxii

Może mi ktoś powiedzieć czy byla wypłacona ta premia za chorobowe człowiek jak (usunięte przez administratora) robił a zarobił tak jakby wogole jej nie było

@Maxii

Jeszcze nie mam przelewu, sam jestem ciekaw.

Vito
@Maxii

No jak to jest przelew z tą premią to szkoda gadać. Liczę na to że będzie osobny przelew, kwitki mają być osobne i ta premia kwartalna też ma dzisiaj być.

Uuu

Tylko wypłata przyszła

Ty
@Uuu

A masz info jak i kiedy ma przyjść premia za brak l4

Uuu
@Ty

Sam jestem zdziwiony,bo miała być z wypłatą

Buc
@Ty

Zaś nas wydymali to związki wywalczyły brak słów

Nic
@Ty

Tak teraz z wypłatą bylo

Górole z przodka
@Nic

Niezartuj sobie wypłaty mniejsze jak w tamtym miesiacu a żadnej premii niebylo

mazok
@Uuu

Na masówce prezes mówił że osobny przelew pójdzie....

mazok
@Nic

Co (usunięte przez administratora) ferment robisz.... z wypłatą tylko miesięczna była

Damian

I jak Panowie po masówce?

@Damian

prezes sie chwalił jakie to niby mamy super wyniki i co to nie będzie w przyszłości

Górnik

Nawet w zakladach karnych dali podwyżkę pracującym więźnią w wysokości 1% A na pg ile

Panowie ale to forum jest do innych celów a zrobiliście z tego portalu strone płaczu. Jeżeli jest tak słabo z zarobkami czemu nie szukacie czegoś innego? Jeżeli jest źle to staram się znalesc pracę lepiej płatną. Nie jest tak? A wy tu się żalicie nie wiem komu. Co mam was poklepać po plecach i przytulić? Jesteście dorośli i widzicie jak jest z zarobkami, to co czekacie na cud że będzie jak w jsw? Zachowujecie się jak małe dzieci. Naprawdę szkodu tu już wchodzić bo nic człowiek się tu nie dowie.

inwestor
@Marek

Żeby były podwyżki to najpierw trzeba pracować tak jak w LWB.

Jaca
@inwestor

Ciebie nikt o zdanie nie pytał gołodupcu

Żółwik

Jutro na Masówce będzie lament i płacz Pana prezesa. Jest ciężko, musimy zacisnąć pasa i zrobić wszystko aby ściana 124 ruszyła w marcu. Jak ruszy będzie eldorado i mnóstwo kasy. Musicie zrobić wszystko aby właśnie tak się stało. Jeżeli tak się nie stanie to będą kłopoty. Więc zakasać rękawy i do roboty!

Rzeczywistość
@Żółwik

My cały czas zaciskamy pasa - przedtem stara silesia.... później EPH Czesi zaciskali nam pasa.... a teraz bumech zaciska nam pasa ale na szyi... ile pojadą na naszych plecach za friko i naszej stracie? - Zawsze! Kiedy nam normalnie zapłacą? - Nigdy! Jak ruszy to będzie eldorado i mnóstwo kasy dla prezesa a nie dla Nas! Już nikt w to nie wieży że będzie dobrze i że będzie lepiej!!!!! Z,łodz.Iej,,owi się nie ufa i nie wierzy!!!!

Żółwik
@Rzeczywistość

Dlatego napisałem to z nutą ironi i besilnosci. Myślę że Twoja odpowiedź mówi wszystko. Dobrze to ujoles. Brawo. Nikt nie potrafi albo nie chce stanąć za nami murem i twardo powiedzieć dość tego niewolnictwa! Po masówce pójdziemy do roboty a dyskusji na lazni będzie co niemiara. Prezes będzie z tego dumny.

Macie wypłatę?

Nikt

Podobno prezesa zwołuje pilnie masówke zna ktoś temat jakiś

Ryl
@Nikt

Temat zła sytuacja w zakładzie Będzie prosił o większą wydajność pracy Taki będzie temat

Janusz
@Ryl

Kiedy będzie ta masówka?

Sigall
@Nikt

Podobno maja zawieść wypłaty na 3 miesiące ale spokokojnie kartki będą także nie będzie tak źle

Jaro

Pewnie trzeba będzie uświadomić załogę że nie będzie premi lub zabiorą coś innego wykorzystując trudna sytuacje. Super robić jeszcze więcej za mniej.

Neron
@Jaro

Ale to nasza wina . Cicho siedzimy a chłop sprawdza na ile sobie może pozwolić . Straszenie zamknięciem itd. No cóż takie są realia rynku . Niedoszacowanie kosztów pracy prowadząc taki biznes ? Nie sądzę . Wiele pytań . Żadnych odpowiedzi . Po co chce prezes się spotkać na masowce ??? Jeśli w ogóle to prawda . Po przejęciu kopalni kiedy było pierwsze spotkanie ??? Trzeba było szukać na googlach jak w ogóle chłop wyglada . Tak się nie prowadzi biznesu . Bez kapitału ludzkiego kopalnia nie ma racji bytu chyba że to celowe zagranie ….

@Jaro

Jak coś jeszcze zabiorą to niech sie związki od razu ustawią na cechowni z deklaracjami rezygnacji do podpisu.

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA