Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Miro

Związki rozmawiają Chcą socjal zabrać lub obniżyć a tona węgla ile kosztuje

@Miro

A zkąd masz takie info. Bo jeżeli to prawda to po czymś takim to większość ludzi die wypisze ze związków

Miro
@Taki tam

Zadzwoń do nich to się pochwala.ci albo nie bo będą walczyć ale nic nie zrobią

Jarzabek
@Taki tam

To Wy jeszcze jesteście w związkach?

@Jarzabek

Bo tu się od prawie 2 lat wszyscy wypisują ino dojść nie mogą

Figo

Gadałem z chłopakami ze ścian. Jeśli dalej nie będzie premii to będą sie zwalniać bo to juz jest zwykle (usunięte przez administratora) za ciężka pracę...

@Figo

Te twoje chłopaki ze ściany nic innego jak ścierwo co za parę złocisty siedzą codziennie po godzinie i teraz wielce chcą się zwalniać a gdzie oni pójdą pod market na koszykowke

Lient
@Górole z przodka

Ja znam takiego co się tak bronił przed tym żeby zostawać godzinę a teraz sam siedzi.(usunięte przez administratora)

@Lient

Kolego to nie chodzi żeby wyzywać się ale o godność chcecie więcej zarabiać mniej róbcie niedosidujcie bo jest jeszcze życie rodzina i piwo z kolegami i najważniejsze dupeczki

Haha
@Figo

Wy się wszyscy zwalnianie co miesiąc po 10 tym . I tak od kilku lat ????

Ktoś taki
@Haha

I są tacy co się zwolnili, jedni w PGG inni już zdążyli SiG w JSW przeboleć i się Cieszą, że się im udało. A Wam życzę jak najlepiej, młodym radzę aby podbijali pod PGG albo JSW jak ktoś ma dobre plecy, nie bać się! Naprawdę zarabiacie teraz ochłapy :( Szczęść Boże

Kolega Roberta

Bo to prywaciarz i odsetki dla małego gila z BMW liczą się więc wypłaca 10 dnia wypłatę

Stary ale jary

Za dawnych czasów wypłata była 15 dnia miesiąca i jeśli nie była to sobota czy niedziela to była tylko 15, a teraz wielkie halooooo, że jest 10. Jakie przestępstwo popełnia ktoś, kto wypłaca wypłatę 10? Naucz się żyć od 10 do 10 a nie wylewaj swoich frustracji na forum!!! Nie ośmieszaj się !!!

Qaz

A gdzie masz pieniądze z poprzedniej wypłaty? Nie umiesz stworzyć sobie rezerwy?

W70
@Stary ale jary

Cezeta zamknij już tą tłustą nalaną gębę. Opowiadasz takie bajki jak to było za starych czasów a powiedz jak to za starych czasów zapore zasypaliście pod trasą kolejki albo jak zapasy za wami zbierali po całym chodniku. Taki łeb był związkowcem śmiechu warte.

Kolega cezety
@W70

Ty się naucz kontroli aparatu W70 Takiego wstydu jak człowiek z starej sylesi Najadł się wstydu za to że ratownik przyjęty po 2011 nie umie kontroli aparatu swego zabezpieczenia A zapory pod kolejka to nie cezeta zabudował tylko grochol

@Qaz

Jak jeździ na dziewczynki to jak ma odłożyć Chłopak żyje dniem nie miesiącem

Kumpel

I gdzie to 500 zł o którym mówił szanowny prezes ??? To ma być osobny przelew

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Neron

P.S bo nie da się edytować . Oczywiście tam miał być zwrot „jak nie tupniemy”

Gorol

Premie ciulate Jedynie więcej dostali Ci że 124 choć mimo że zaznrojone na czas to i tak całej nie dostali. Na tej kopalni zapomnijcie o pełnej premii Tylko jakieś ochłapy będą albo zaraz w cale. JSW będzie za chwilę potrzebowała ludzi więc przejdziemy tam a tu sam prezes i emeryci będą kopać

Premia

Jaką premię chłopki obstawiacie?

Górnik_Rachunkarz
@Premia

Na G1 będzie 5,5

Damian

I co z podwyżkami? Miały być rozmowy jak ściana ruszy i narazie cisza.

@Damian

Jaka podwyżka chyba bonów o 5zl i to by było na tyle premia już dawno miala być przywrócona i dalej jest coraz mniejsza a związki nie reagują na to jedyne co wam powiedzą to macie premie za niechorowanie i tyle

Daniel
@Damian

Teraz przodowi powinni się skrzyknąć i robić tylko skrawa na zmianę. Jechać tak wolno żeby wszystko było na zielono a metrów nie robić dopóki kasy nie dostaniemy. Niestety wiadomo że przodowi ze ściany dostają kasę za (usunięte przez administratora)ludzi i za metry, więc pewnie zabraknie im jaj.

Pręga

Pany jaki jest dodatek za sanitariusza?

Wentylator

Prawda jest taka ze chcą nam obniżyć sochal węgiel wczasy bo wchodzi jakis 3 próg finansowy już pracujemy za czopek myszy

Cyc
@Wentylator

Za chwilę nie będzie nic oprócz gołej wypłaty. Naraz zabierać boli,a stopniowo nikt nie zauważy i sprzeciwu nie będzie.Tak to działa.

Neron

Cena węgla w portach rekordowe przekroczyły 300 dolarów za tonę , ceny akcji właściciela wystrzeliły są już po 30 zł za sztukę . Natomiast jaśnie nam panujący negocjuje co by tu po dje ać z układu zbiorowego . Serio ????? Na masowce mówił że wie ze wszystko drożeje da jednorazowo 500 zł co wg mnie to kpina po czym chce nas (usunięte przez administratora) z już i tak głodowych pensji …..

Myto
@Neron

No jak teraz nie będzie pełnej premii, kiedy ruszyła nowa ściana to myślę ze juz wszycy będą masowo sie zwalniać

@Myto

Ludzie oni wam obniżają socjal tzn wczasy pod grusze awy łykacie jak pelikany o premii20porazka

Obserwator

Może wreszcie po 12 latach niewoli KWK Silesia wróci pod skrzydła Państwa Polskiego

Bleble
@Obserwator

Zapomnij popatrz ile akcje bumechu poszły do góry ile węgiel poszedł do góry a za nie długo będzie jeszcze większe zapotrzebowanie węgla polskiego!!! A my dalej za pół darmo ćupciamy a prezesi się cieszą

Górnik

Ciekawe czy wróci premia i będzie podwyżka tak jak w PGG ? (usunięte przez administratora)

@Górnik

Zapomnij, przy naszych biedakach to bez szans. Władza tylko patrzy na czym by tu oszczędzić. A jak coś Ci dadzą to na kartę żywnościową, a poza tym nie porównuj Nas do PGG bo oni chociaż związki mają, a nie (usunięte przez administratora) jak my.

@Andrzej

I nie liczy się to do składek ZUS a gościu nie odprowadza za to podatku

Kret
@Kolega Roberta

A jak tam Robert? Dalej chleje czy już go w końcu zwolnili? Tatuś z mamusią znowu załatwili mu L4 i odwyk? Masz jakieś wiadomości na temat tego nieroba? Kto obsługuje kolejkę za niego? Ja się bałem z nim jeździć bo on cały czas jest pod wpływem alkoholu.

@Kret

Spoko on dorobi do emerytury ty nie więc przejmój się twą sytuacją

aaa
@Górnik

PRACA W KOPALNI WĘGLA KAMIENNEGO Grupa firm w Suszcu –„TECHGÓR”SP.ZO.O. i „EKSPLO -TECH” SP.ZO.O. - realizująca roboty górnicze na rzecz Przedsiębiorstwa Górniczego ”SILESIA” Sp. z o.o. poszukuje pracowników do pracy pod ziemią: DOZÓR ŚREDNI I WYŻSZY O SPECJALNOŚCI GÓRNICZEJ, ELEKTRYCZNEJ I MASZYNOWEJ Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice Mile widziane całe brygady! Zatrudniamy również emerytów! Oferujemy: atrakcyjne Wynagrodzenie od 9000,00 zł brutto, bony żywnościowe Sadexo, comiesięczne premie motywacyjne, paczki świąteczne dla dzieci pracowników, bony świąteczne, stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, kursy i szkolenia specjalistyczne, ubezpieczenie grupowe. ZADZWOŃ, ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA ! Kontakt: tel. 32 4488661 - od poniedziałku do piątku od godz. 6:00 do 14:00; tel. 881 451 400 - kontakt do godz. 18:00 Kontakt osobisty: Suszec 43-267 ; ul. Św. Jana 13– od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 do 14:00 Adres email: biuro@techgor.pl W CV prosimy o zamieszczenie reguły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy

@aaa

Ściema

Kret
@Kolega Roberta

Jakie dorobi jak on cały czas jest na zwolnieniu w ciągu ostatnich 4 lat przerobił może z 8 miesięcy a resztę przepił będąc na L4. Teraz też chleje menel.

Hgvvnnjj

Czy na łaźniach dalej jest robactwo??

Bolo
@Hgvvnnjj

Jak Cie dyscyplinarnie zwolnili to sie straciły . Pozdro

Knut

W pgg porozumienie płacowe a ja dostałem 47 zł nagrodę zarządu na pg????

@Knut

Zapamiętaj w tej firmie nigdy nie zarobisz

Gabryś
@Knut

Nasi koledzy którzy przeszli na emerytury mają większe emerytury niż my zarobki Co roku mają podwyżkę 6,%

Cześć szukam roboty. Warto się u was zatrudnić bo słyszałem że teraz wydobycie stoi i kasa będzie marna? Dzięki z odpowiedź

Kolega Roberta

Będzie cała premia i podwyżka ?

Alojz

Będzie podwyżka !!!! Chyba roboty ;-D

Wiesław
@Kolega Roberta

Teraz jest czas na działanie związków zawodowych pokażcie co potraficie panowie i panie zacoś wam płacimy

@Wiesław

a mnie się wydawało że to silesia im płaci a my tylko "na waciki" im dajemy ze składek ....

@Wiesław

Zgadza się gościu z BMW się chfali że jest kasa

@Wiesław

Zgadza się gościu z BMW się wszędzie chwali że jest kasa

@Kolega Roberta

chwalił się na masówce że kasa będzie a nie że jest....I że ma być lepiej .....

nooo

nooo.... znaczy się jak węgiel będzie w końcu jechał to i kasa się znajdzie .... hmmmm.... takie coś na masówce chyba mówione i słyszane było....

@nooo

Dokładnie kolego tak mówiono na masowce I kasa teraz jest chwalony się wszędzie nawet w telewizji Silesia wypowiadał się prezes że kasa jest

GT

Zbrojenie na wschodzie się zaczęło to Krasnal Ogrodowy urlopy wybiera. Szwagrów oddał na 12h zmiany żeby mu roboty porobić a sam przyjdzie na gotowe i skasuje za zbrojenie bo się urobił śpiąc na stycznikowni albo na szybowych. Ledwo po dole chodzi na tych kaczych nogach a przyspawany do stołka. Zjechać na 4poziom pokręcić się jak smród po gaciach do tego sie nadajesz.

Dzwigowy
@GT

Po co piszesz o tym krasnalu przecież on sam do siebie szacunku nie ma (usunięte przez administratora) a on mówi że deszcz pada to już jedna klika jest

Strzał z D
@Dzwigowy

Co ty o Manku mówisz on taki niejest

wungielbaun

dlaczego nazwa wampir ?

plutako

to on juz sie dykty chycil juz halne czy beczk owe nie wsytarcza?

Taśmowy
@GT

Kolejne zbrojenie i znowu krasnal ogrodowy na rewirze. Jak nie wybieranie urlopu to L4 i tak to się kręci od zbrojenia do zbrojenia. To chyba biegunka na tle nerwowym. Zaczyna się robota i u krasnala zaczyna się luźna kupka. Ktoś w końcu porówna jego nieobecności i dojdzie do ciekawych wniosków. Bumech szuka oszczędności a tutaj taki leń z wysoką stawką śmieje się wszystkim w twarz i bawi się za wasze pieniądze.

G9
@Taśmowy

Mówisz o tym daremnym grubasie co kopalnia mu windę zafundowała bo tej tłustej zyci nie unosi

Emeryt
@Taśmowy

To my nazwaliśmy Mariana krasnalem ogrodowym w roku 1997 Jak sypalismy zaporę to Marian stał pod ociosem a zastępowy krzykną chwyć się roboty Marian bo stoisz jak krasnal ogrodowy bez ruchu

Kolega
@Emeryt

Zgadza się to był podscianowy ściany 154 Która fedrowała na dwóch poziomach pierwszy i czwarty poziom

Tom
@Taśmowy

Szwagrowie tylko robią na tego darmozjada i nieroba. Kiedyś przynajmniej kawę parzył a teraz nawet tego nie robi. Na co kopalni trzymać zepsuty ekspres do kawy

Gregi
@Emeryt

Sołtys wsi a nie krasnal :-)

Jj
@Taśmowy

Możesz już wyzdrowieć już zazbrojone. Jeszcze tylko urlop albo L4 jak przyjadą z urzędu odebrać i dalej możesz grać w (usunięte przez administratora) i patrzeć czy rolki się kręcą.

JJJ

nie postawicie sie to nic nie wrocą.

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA