Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Kompel

Kiedy maja być flapsy za metry czy tam skupy ??? Czy wogole maja być

Sigall
@Kompel

Kiedy dostanę flapsy ? Miało być do 25 a dziś jest 26 a ja dalej nic niemam. Nikt tyle nie przejechal maszynka co ha.

Kacper

Jeździ ktoś z oddziału wydobywczego do pracy na pg z okolic Sosnowca ?

Będą dziś flapsy?

Witam, szukam nowej pracy i chciałbym się dowiedzieć na jakie pieniadze może liczyć nowo zatrudniona osoba, w poprzednich wpisach można wyczytać że jest możliwość zarobić około 10 tys na rękę, czy to prawda?

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica

@Dolowy

przelew jest na koncie

Będę dziś przelewy?

Smietana

Tak maja być dzwoniłem do rachuby.

Gs

..witam jakie stawki brutto proponują na start w ścianie i przodkach?

Kiedy dodatek wypłacają

Wydobyci

Niby do 20 dnia każdego miesiąca Ale w zeszłym miesiącu było 21

Śmetana

Kiedy będą nowe grafiki bo robie na 18 i nie mam teraz dostępu do mojej planistki ?

Uuu

Kiedy wypłacą dodatek cenowy?

Tom

Do nas wrocil z Ziemowita chłopak robił na ścianowych 3 mies.i mówi że 4 tys.nie zarobił. Z jednym świętem co miesiąc także słabo to wygląda.

@Tom

No wiem kto ale to jest leber to pewnie mu umowy nie przedłużyli

Gumbiberen

Jechałem ostatnio koło strefy wykluczenia i zauważyłem że monitoring zrobil wiec uważajcie jak będziecie jeździć kolo

Dawid

Wiesz kto wraca na Silesię? Emeryci, bo tu się mają jak pączek w maśle. I każdy to widzi i nie gadaj mi że chłopaki wracają, jeden się znalazł co mu umowy nie przedłużyli i tyle.

Telef.
@Dawid

Nie jeden kolego bo elektryk z piasta też wraca od listopada także nie przesadzaj ze tylko emeryci wracają.

Kefir

A ty juz zapomniałeś jak bez premi chodziłeś ponad rok jak kopalnia była do zamknięcia? Tylko skuczales co ty zrobisz jak zamkną kopalnie. Więc nie madruj teraz bo nie wiesz co przyniesie przyszłość. Aa i nie wypisuj tych bzdetów o piascie i ziemowicie, bo powiem Ci ze jesteś kłamcą.

@Telef.

No to dwóch a zwolnilo się 200. To tych 198 też wraca?

Lol

Ciesz się ciesz, bo zaraz zmienią na czterobrygadówke, to będziesz robił na okrągło.

Pan Grzybson
@Gumbiberen

Tak wiem i jeszcze dziwne zapachy są jak z automatu vendingowego. Jeszcze tam stoją i krzyczą kluca o to przez okno jakiś miesiąc temu słyszałem bo byłem obok a może to dwa miesiące było niepamiętam a

Dawid

Na jakie realne zarobki mogę liczyć ?

Gs

Witam jakie stawki teraz proponują?

Praca
@Gs

8-9 tys netto na miesiąc

Koles
@Praca

Tak mało? Na budowie więcej można zarobić

Skarbnik
@Gs

2,50 zł za dniowkę

Witam mam pytanie kiedy wpływa doładowanie na flapsy?

zołza
@Nowy

Ja już mam :)

Miłosz skórny

Jeździ ktoś z Jastrzębia na silesie proszę o kontakt 510955747

ATP

Teraz wszyscy chwalą a jak się zacznie pierd...... to znowu będzie płacz i że trzeba szukać innej roboty

Telef.
@ATP

No to chyba wszędzie tak jest .

Rumcajs

Wieczne problemy z wypłatami na czas i szukanie oszczędności w pracownikach,nie polecam firmy.

Jan
@Rumcajs

Wypłata zawsze jest na czas. Nie pisz głupot.

Rumcajs
@Jan

To pisz za siebie jeżeli masz na czas, ja niestety nie mogę powiedzieć tego samego,krótki czas pracowałem i mogę się wypowiedzieć negatywnie o tej firmie.

Ppp
@Jan

Dzisiaj 10, godzina 14 a kasy na koncie nie ma, czyli jak to ma w zwyczaju Bumech na ostatnią chwilę przelewy puszczają.

Kolega Roberta
@Ppp

Dla nich to kasa gdy w dzień wypłaty robią przelewy

zołza
@Rumcajs

To dobrze że już nie pracujesz....bo płacą w terminie ???????????? Wypłatę miałam na koncie o 14:30 czyli po szychcie na zakupy????????????

Ikor
@zołza

Ja też i to fajne wypłaty były. A żadnego święta nie zrobiłem oby tak dalej super.

Poker

Dojeżdża ktoś z Oświęcimia do kopalni?

MaciekW
@Poker

Ja dojeżdżam

Borek

Słabo zarabiasz.,9 tys tylko to chyba 20dni l4. Ja dostałem 14tys, w tym dwa święta. Kto ma jeszcze więcej? Ja też nie idę gdzie indziej. Taka kasa. Zrobię teraz 3 święta, to ponad 15 tys będzie

Muniogumio
@Borek

Mam jeden pytanie do wielkiego znaffcy.czy jeden goryczak może sepsuc całą jajecznice ?

Wars

Może mieć nawet 30letnie, a co cię to obchodzi. Typowy materialista z ciebie. Oceniasz ludzi po tym kto czym jeździ? To że ktoś zarabia to ma zaraz samochód zmieniać? Jesteś zerem.

Borek

To była aluzja, do tych chwalidup ile to nie zarabiają. A kogo to obchodzi.

Kot
@Wars

To po co chodzi i opowiada ile to zarabia a biedak taki że płakać się chce.

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1546.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1395, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA